קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי חצי בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Fcbj11

רשומים
  • מספר תכנים

53
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. תודה לך , הוספתי לדאבל בזכותך ביחד עם אוקלהומה ולקחתי.
  2. אתמול הייתי בהרגשה עם ריאל , היום קצת התערערתי בנושא הזה . כרגע העדפתי לא לגעת , באמת אחד המשחקים הקשים לניחוש שהיו השנה ביורוליג .
  3. לא הייתי מזלזל בפדרר גם אם היה לו חצי רגל בכושר
  4. ממש חוכמה לצטט אחד אחד שהיה הפוך ממך ולרשום "רואים צדקתי" במילים אחרות . אני בטוח שבחיפוש בפורום יש לך יותר נפילות מזכיות כמו לרוב הגדול של שולחי הווינר בישראל . עובדתית היה היגיון גם בבחירה של אנשים שהלכו הפוך ממך לפחות לפי הנתונים היבשים על הנייר.
  5. מכבי פותחת רבעים בהיכל מצויין ? אני זוכר פיגור על גבול הדו ספרתי/דו ספרתי נגד צסקא,פנאתינאייקוס,ברצלונה ומילאנו בכל מקרה איתך בסימון של ריאל לגבי המשחק השלם.
  6. הרבה קבוצות פתחו שם חזק ובסוף מכבי הפכה,כמה כבר זה יוכל להימשך ? צסקא,פנאתינאייקוס,מילאנו,ברצלונה הובילו בדו ספרתי ו\או כמעט דו ספרתי . ההפסד בסוף יגיע .
  7. אף פעם לא אבין את ההגדרה של אנשים פה שכל סימון שני הוא "חזק" . איך מכבי נגד ריאל בכדורסל זה סימון "חזק" לטובת מכבי ? זה משחק שווה כוחות לחלוטין ובטח שלא הימור "חזק" . לדעתי בכלל ריאל מנצחים . בכל מקרה בהצלחה.
  8. תודה לכולם נצטרך את זה בתקופה הנוכחית שלא הולך
  9. רעננה-ק"ש מעל\מתחת שערים 2.5 - 2 (רעננה שהייתה ידועה כקבוצה עם המשחקים עם הכי פחות שערים סופרת כבר 5 משחקים ברציפות עם 3 שערים ומעלה במשחקיה מצד שתי הקבוצות. ק"ש עם 3 משחקים ללא שער זכות ובשלושתם לא עברה את הליין לדעתי סימון טוב אחרי 5 משחקים של לא מעט שערים במשחק רעננה לחזור לשיגרת המשחקים הסגורים) הפועל ירושלים-בורגוס +8 - 1 (התחיל ליין 6 , עלה ל9 וירד ל8 ) הפועל ב"ש-מכבי ת"א - 2 (יחס 1.65 ,מומלץ לנצל - הגיוני שירד מאוד עד המשחק) .
  10. גבר אתה כל שבוע מעלה המלצה על קרשיאקה כי אתה אוהד אותה ואולי קצת לא אובייקטיבי . עדיין לא מדובר פה בלוס אנג'לס לייקרס שהיא תהיה פייבוריטית נגד כל קבוצה אירופאית לא משנה מה . גם לא במפעל שהוא לא הראשון בחשיבותו באירופה. שיהיה בהצלחה .
  11. שבוע שעבר טופאש יצא איקס נגד בדאלונה נגמר 4 הפרש . מעניין מה יהיה היום .
  12. תודה רבה . אני ממש שונא ללכת נגד מכבי במשחק שלם ביורוליג ובכלל בקושי נוגע בהימורי רבע/מחצית אבל לפחות לגבי המשחקי חוץ נראה לי שמכבי הרוויחה את זה. אני זוכר את המשחקים נגד אולימפיאקוס ובאסקוניה בחוץ שמכבי פירקה וכמובן מילאנו וברצלונה שמכבי הפסידה אבל בשאר הרבה משחקים נגמרו סביב הליין הזה . זלגריס למשל שהיה ליין דיי דומה , מכבי הובילה ב15 והפסידה וזניט שהיה ליין 8 או 9 למיטב זיכרוני,4-5 דקות לסיום היה רק 6 ובסוף נגמר 11 .
  13. לדעתי ליין שיכול לבלבל והוא מאוד גבולי . גם נגד ז'לגריס מכבי הובילה ב15 בחוץ והפסידה גם נגד זניט הובילו בהרבה והפער ירד למילאנו וברצלונה מכבי הפסידה בחוץ חוץ מבסקוניה ואולימפיאקוס בתחילת השנה לא זוכר את מכבי בחוץ מראה איזה עליונות ומחזיקה עם זה מעמד.
  14. טור מרכזי שלי צסק"א מוקסבה-ולנסיה +10 - 2 בסקוניה - חימקי מוקבה +2 - 2 בסקונה-חימקי מוסקבה מעל/מתחת 173 נק' - 2 (מתחת) טור נוסף זניט-אולימפיאקוס -2 - 2 באיירן מינכן +7 -מכבי תל אביב - 1 בסקוניה-חימקי מוסקבה+1 רבע ראשון - 2 טור אחרון ביירן מינכן-מכבי ת"א - 3 מחצית ראשונה - 2 בסקוניה-חימקי מוסקבה +1 -מחצית ראשונה 2 ברצלונה -6 -הכוכב האדום מחצית ראשונה - 1 על פניו נראה לי טורים דיי הגיוניים על הנייר שכמו בכל הימור יצטרכו ביחד איתם מזל ולא רק היגיון . מקווה לתפוס טור אחד מה שיכפיל את ההשקעה הכללית אם וכאשר.
  • צור חדש...