קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

B.Fernandes

רשומים
  • מספר תכנים

620
מוניטין הקהילה

83 Excellent

הצופים האחרונים בפרופיל

2,980 צפו בפרופיל
  1. אין לי בעיה להיות מורחק גם לתמיד ממש לא מרגש אותי כי אני בניגוד אליך יש לי חיים ולא כל היום בצאט חסר מעש ומשועמם. עדיף לא לתרום כלום מאשר להעלות המלצות פרמייר ליג כמוך ולפגוע באחוזים של גבינת קוטג' דלת שומן.
  2. יש לך המלצה לאיזה טלסקופ טוב? פשוט קצת קשה לראות מרחוק כל כך את מקום 5 ..
  3. אין בעיה בתנאי שתראה את התקציר של שמינית גמר הגביע שבעטנו לכם בתחת עם שלישיה וגם בתנאי שתספר לי כמה הניצחון הזה עזר לכם וכמה מקומות עליתם בטבלה אחריו
  4. אני אומר אנחנו כי אני אוהד אמיתי והייתי גם באולד טראפורד במשחק בניגוד אליך שהרבה זמן התביישת כאן להגיד שאתה אוהד של לוזרפול עד שיצאת מהארון ..טוב נו גם הקבוצה שלי לא היתה לוקחת אליפות 30 שנה ברצף לא נראה לי הייתי שמח לפרסם שאני אוהד שלכם..
  5. שורה תחתונה אנחנו הבטחנו מקום שני ובגמר ליגה אירופית וצריכים משקפת לראות אותך ממקום חמישי בואכה מקום 6-7 עם אופציה ריאילית לקונפרנס ליג . לילה טוב לוזרפול
  6. כל הכבוד ניצחון ראשן באוטלד טראפורד אחרי יובלות ... אבל סומך על לוזרפול כמו לוזרפול בטח תפסידו לווסט ברומיץ או ברנלי במשחקים הבאים ותחזור למקום הטבעי שלכם ליגת האירופית
  7. קלופ לא ניצח מעולם באולד טראפורד. ליברפול לא ניצחה 7 שנים באולד טראפורד. קצת קשה להבין מניין הבטחון הרב שלך בקביעה 'ליברפול מנצחת' . מה גם שליונייטד תהיה אובר מוטיבציה לגרום ליריבה המרה והשנואה לאבד נק' ולחבל לה בסיכויים לליגת אלופות.
  8. אתם לא מסוגלים לנצח את לידס וניוקאסל אתה רוצה לנצח את יונייטד באולד טראפורד ?! לא יקרה... הכי הרבה שתגרדו זה( אולי ) תיקו
  9. כן כמו שהבטחת בסיבוב שעבר שנאכל לאקרדה באנפילד ונקבל בראש?! אל תדאג נפסיד בכוונה ללסטר העיקר שאתם תחזרו למקום הטבעי שלכם קונפרנס ליג כי גם ליגה אירופית זה יותר מדיי בשבילכם
  10. יונייטד בהרכב שני לא תנצח היום את לסטר שומרים את ההרכב החזק נגדכם בחמישי כי המטרה לתת ניצחון ללסטר ולנצח אתכם כדי שתראו ליגת אלופות שנה הבאה רק מהטלויזיה
  11. כל הכבוד מוטק'ה היקר תפסת 5/6 לא רע בכלל עלה והצלח
  12. מול דינמו ברסט בקונפרנס ליג
  • צור חדש...