קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

 

 

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

thegreatginthesky

רשומים
 • מספר תכנים

  163
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

5

6 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

 1. הכוכב של בייגינג' רויאל - גוז'ף יאנג מושעה מהליגה ולא ישחק, מכה קשה מאוד לבייג'ינג שמתמודדת על מקום לפלייאוף בשמינייה הראשונה. מי שינסה לחפות על החיסור שלו הם הזרים הלא כל כך שווים ברמתו אודו והאריסון אצל שנדונג הכל דופק כרגיל, לסטר הליין התחיל 4, הגיע כבר ל12 וברגע זה הוא על 7 שנדונג ניצחה את בייגינג העונה כבר 3 מתוך 3, בראשון 17 הפרש, בשני 16, בשלישי 9. אני רואה כאן דו ספרתי , חד משמעי.
 2. יוטה מנצחת 111-107 וה+6 מקנה לנו זכיה
 3. אף אחד מהחמישיה הפותחת של הג'אז לא שיחק יותר מ -28 דקות במשחק האחרון כשניצחו את קליבלנד קאבלירס החלשה ב -39 נקודות הפרש ביום שני, כעת כל תשומת הלב מופנית לממפיס גריזליס אותה ניצחו במשחקי בקטובק רק לפני שלושה ימים. דונובן מיטשל להט בצמד המשחקים כשהוא קלע 35 בכל משחק, הג'אז מנצחת את הגריזליס 5 ברצף, הפעם האחרונה שהפסידה בממפיס הייתה בנובמבר 2019. אם נסתכל על הגריזליס, הם במאזן 5:1 חיובי על ששת המשחקים האחרונים שלהם נגד קבוצות שהם לא יוטה. ממפיס מרשימה לאורך כל העונה, היא למעשה כיסתה את הליין באחד משני ההפסדים הללו כאשר הג'אז ניצחה אותה בבית בשלוש נקודות בלבד, וזה מרשים מכיוון שיוטה נמצאת במאזן 20-2 בבית העונה. ג'ונאס וואלאנצ'יונאס קלע 30 נקודות והשיג 15 ריבאונדים בפעם האחרונה כשהגריזליס גברו ביום שני על יוסטון רוקטס 120-110. הם עמידים בכל מה שקשור לכיסוי ליינים במשחקי הבית לאחרונה, השיא שלהם הוא 5-1 ATS לעומת השישה האחרונה שלהם ו- 25-18-1 במשך כל העונה. נגד קבוצות המערב הם 4-1 ATS בחמשת המשחקים האחרונים שלהם. הג'אז כנראה מנצחים את המשחק הזה מכיוון שהם פשוט ברמה אחרת בעונה הרגילה, הם ניצחו את הגריזליס בחמש רצופות וכבר פעמיים העונה. אחד מאותם משחקים נגמר בהפרש שלוש נקודות בלבד וממפיס הראתה שהם מסוגלים לעמוד עם יוטה, היום כוכב הבקטובק של יוטה נגד גריליז, דונובן מיטשל, פצוע ולא משחק. הליין התחיל 8 וכבר ירד ל5 בעולם, וזה הרבה בהתחשב בכך שהם רק 2-5 ATS בשבע האחרונות שלהם בחוץ. אני חושב שהגריזליס יהוו יריב ראוי ליוטה הלילה, לא אתפלא אם ינצחו.. ואם לא, יש לנו ה+6 שנותן לי ביטחון. אני אקח את הממפיס בבית עם הפלוס.. בהצלחה.
 4. אפשר גם לנצח בין נקודה לשש, בהצלחה!
 5. הכוכב האדום +7 - מילאנו ליינאפס משוער : נכון שהכוכב מקום לפני אחרון בטבלת היורוליג, אבל הכוכב בביתה קבוצה עקשנית ולא מרבה להפסיד מעל ל7 הפרש מתוך 15 משחקי בית העונה ביורוליג, הפסידה פעמיים מעל 7 (אנדולו וברצלונה), כל שאר המשחקים ניצחה או סיימה ב2,3 הפרש הפסד. בנוסף לזה, הכבשה השחורה של מילאנו - בכל ששת המפגשים ביניהם אי פעם, מעולם לא הפסידה. הליין הקודם היה 7 בבית של מילאנו, כאמור הכוכב ניצחה בחוץ הייתי מצפה לראות פה ליין של 5, ולכן אני הולך עם ה+7.
 6. מזל טוב גם אני לקחתי לפני שהליין התהפך! היה תענוגים
 7. חבר, החיסור הוא לקבוצה שלא המלצתי עליה
 8. Giddey is out for the sixers Points. 10.69. PPG. Assists. 6.56. APG. Rebounds. 6.44. RPG.
 9. אז שוב אני אגיד שאני לא מבין גדול בסל האוסטרלי, אבל לפי הבוקיז הולכת להתרחש כאן תבוסה.. נתחיל בזה שפרת מכסה ליין 4 מתוך 5 המפגשים האחרונים בין הקבוצות בבית נמשיך בזה שאדלייד עם הליין ניצחה רק פעם 1 מתוך 5 משחקי החוץ האחרונים שלה בכל ההיסטוריה במפגשים ביניהם הליין אף פעם לא הגיע ככה גבוה (חוץ מפעם אחת, 12 - וגם אותו פרת כיסתה) ונקנח בזה שזה הליין הכי גבוה שפרת צריכה לכסות העונה מצביע ואומר - דו ספרתי גבוה. בהצלחה.
×
×
 • צור חדש...