קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

thegreatginthesky

רשומים
  • מספר תכנים

134
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

5

5 עוקבים

קצת על thegreatginthesky

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. סגלים מלאים.. חדאדי משחק (מספר 5) אצל שנגחאי גם הזר השני משחק (מספר 12)
  2. זה הסגלים הסופיים להיום כפי שאתם רואים השחקנים שאמרתי לא משחקים (מספר 9 ו6 של קסיניאנג)
  3. סל סיני לשעה 13:30 זו קי ( 21 נקודות 12 ריבאונדים) הכוכב של קסיניאנג יעדר מהמשחק היום בנוסף שחקן של קסיניאנג לא משחק והוא זנג לינקסו (12 נק למשחק) העונה כשזו קי נעדר מכמה משחקים קסיניאנג התפרקה לחלוטין ואני חושב שכך גם יקרה היום גאוונדונג - 10 הסימון שלי
  4. צודק, כרגע לא בסגל כמו ה2 משחקים האחרונים.. ב13:30 יפורסם הסגל המלא ונדע אם משחק או לא. בכל מקרה עדיין בדעה שלי
  5. נ.ב סגלים סופיים יתפרסמו בשעה 13:30
  6. זמן משחק : 2.1.2020 שעה 14:00 שעון ישראל מיקום המשחק : Zhejiang כאמור, מגרש נייטרלי מאזן : 14 # שנגחאי שארקס (10-13) מול 10 # סצ'ואן בלו ווילס (11-12) זרים בסגל להיום : סצ'ואן - האנטר וחדאדי שנגחאי - פרדט סטטוס הקבוצה לאחרונה : שנחאי: 5 נצחונות רצופים סצ'ואן: 4 הפסדים וניצחון בודד רשימת פציעות: WANG TONG - שנגחאי שארקס עובדות לפני משחק : שתי הקבוצות התמודדו זו מול זו 16 פעמים בהיסטוריה, וקבוצת שנחאי במאזן של 10 ניצחונות ו -6 הפסדים. במשחק האחרון ביניהם שנגחאי כבר הייתה בבור של 18 הפרש ולבסוף הפסידה ב6 נקודות. שנחאי עם רצף ניצחונות של חמיש
  7. בדיוק כמו שחשבתי פלוס לים מזל טוב למשכפלים
  8. גוואנגז'ו - שאנדונג אצל שאנדונג חסר זר (האריס) והגארד זאנג הוי גוואנגז'ו ללא חיסורים, רושמת רצף של חמישה הפסדים. שאנדונג קבוצה הרבה יותר טובה, גם ללא האריס. מה גם שאם האריס לא נרשם למשחק, הזר השני שלהם (הדסון) יכול לשחק משחק שלם לפי החוקים. משחק שעבר ביניהם שוחק החודש ושאונדונג ניצחה בעשר הפרש כשהליין היה הפוך (5) לטובת שאנדונג, האריס לא פתח בחמישיה וסיפק 22 נקודות, הגארד הפצוע בכלל לא שיחק. אני לא קונה את זה שבגלל שהאריס בחוץ הליין התהפך ב9 נקודות. הסימון שלי שאנדונג +4, בכלל חושב על ניצחון אבל הפלוס בהחלט נותן לנו ביטחון
  9. Tiger Fighting on December 1st, Jiangsu Kendia officially announced that foreign aids Dez-Wells and Devin Williams have completed quarantine in accordance with regulations. They have been approved by the CBA League and officially become Jiangsu Kendia registered players. Represent the team in the CBA league this season. Dez-Wells was born in the United States on April 15, 1992. He is 1.96 meters tall and weighs 98 kilograms. He is a shooting guard. In the CBA League 2019-2020 season, Wells played 11 games for Zhejiang Guangsha team, averaging 31.1 points, 7.6 rebounds, 5 assists and 3.2 s
  10. גיאנגסו דרגונס - שילין אז הכדורסל הסיני חוזר לסיבוב שני, בו החוקים משתנים - קבוצה יכולה לרשום למשחק מעל 2 זרים, כאשר רק 2 יכולים לשחק והפעם בכל זמן נתון במשחק זר אחד יכול להיות על הפרקט במשך כל ארבעת הרבעים. שילין פתחה את העונה מעולה עם מאזן של 9 נצחונות לצד 3 הפסדים כאשר היא משחקת ללא זרים והסינים שלה מפתיעים ועושים מעל ומעבר למצופה, שילין אמורה הייתה לרשום לתחילת הסיבוב השני את הזר ששיחק אצלה בשנתיים האחרונות דומיניק ג'ונס (37 נק, 8 רב ו8 אס) אבל נכון לרגע זה הוא לא נרשם ולא משחק מחר ושילין תישאר שוב ללא זרים ותאלץ להסתמך שוב על המקומיים שלה. מנגד, גיאנגסו פתחה את העונה ב
  11. נתפס על הקשקש.. ברכות למשכפלים
  • צור חדש...