קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

thegreatginthesky

רשומים
  • מספר תכנים

99
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

4

3 עוקבים

קצת על thegreatginthesky

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. ג'ילין ניצחה את טיאנג'ין 105-97 במשחק האחרון. הקבוצה ניצחה בכל ארבעת המשחקים הראשונים של העונה החדשה והופיעה טוב מאוד. ג'ילין אמנם לא ניצחה הרבה מול טיאנג'ין החלשה, אך לפני שזניצחה בטיאנג'ין, ג'ילין ניצחה גם דו ספרתי על קסיניאנג, כך שגל זה של ארבעה ניצחונות רצופים,הקבוצה מספקת פתיחת עונה טובה מאוד. ג'יאנג יוקינג וג'יאנג וייז יחד יכולים תורמים 41 נקודות למשחק העונה. בהנהגתם, שחקנים מקומיים אחרים מופיעים היטב. במשחק האחרון גואנגג'ואו ניצחה את שאנדונג בקושי 96-94, והקבוצה על גל של שני ניצחונות רצופים. אחרי שאיבדו רצף בתחילת העונה, גוואנגז'ו הספיקה לעבוד על ההגנה שלה והתוצאות היו ברורות במהלך רצף
  2. לדעתי הליין לא נכון ואמור להיגמר 30 הפרש
  3. אז ההימור שלי היום הוא גוואנדונג - 21 (הליין התחיל 19) פוג'יאן שהגיעה שנה שעברה לרבע הגמר הייתה קבוצה לא רעה והרוב בזכות האמריקאי טיי לאוסון שקלע 27 נקודות למשחק, 9 אסיסטים וקטף 5 ריבואנדים בממוצע. השנה הוא כבר לא נמצא איתם, עזב בגלל בעיות משמעת ובכלל הקבוצה תשחק לבנתיים ללא זרים הכוכב של הקבוצה הוא הסנטר ז'לין וואנג שמעמיד מספרים של 26 נקודות ו11 ריבואנדים אשתקד, הקבוצה פחות או יותר תלויה בסנטר שלה. אצל גוואנדונג האלופה הסנטר האגדי גי'נליאן קרע את גיד אכילס בגמר עונה שעברה ויעדר לאורך זמן ומעבר לזה אין הרבה שינויים מהשנה שעברה, ווימס וברוקס האמריקאים עדיין נוכחים, ע
  4. זה היה לי בראש, חיכיתי לסינגל שלך וחיזקת אותי
  5. אז האמת שאני מת על ליינים כאלה, במיוחד שראיתי משחקים של ליאונינג השנה ובין אם מאיו ישחק טוב או לא, הם לא תלויים בו כי המקומיים שלהם שחקנים מעולים דבר נוסף שמחזק אותי זה שבכל המשחקים ביניהם כשליאונינג שיחקה בחוץ היא ניצחה בכל המפגשים ביניהם ולא סתם זה הליין הכי גבוה שהיה עד עכשיו, הבוקיז יודעים יותר טוב מאיתנו ואני כמוהם צופה פה הפרש של 30+. ליאונינג -23 הסימון המתבקש BOL
  6. בהתחלה חשבתי שטעות.. אבל זה ככה מהצהריים, טעות זו לא .
  7. הליין כבר מטפס יותר מדיי גבוה בהתחשב בעובדה שהמאני ליין ביחס זהה לשתי הקבוצות אז נכון אומנם חולון נראתה יותר טוב מאילת במשחק שעבר, אבל לדעתי לא מצדיק את הליין בפלוס 3 כבר רציתי לקחת ועכשיו +4 ? למה לא למה לא.. אני צופה כאן משחק צמוד עם סקור גבוה והמאני ליין רק מחזק את דעתי, +4 זה הסימון המתבקש כאן
  • צור חדש...