קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

מחבט הלוהט

רשומים
  • מספר תכנים

1,134
מוניטין הקהילה

79 Excellent

11 עוקבים

קצת על מחבט הלוהט

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

1,209 צפו בפרופיל
  1. לא הבנתי אחי מה רשמתה אבל תשים לב כל הטורניר הוא אנדררייטד והוא פוגע אני חושב שהם התייחסו יותר לנסיון שלו חוץ מההגשה רומא אחי אין לו מה למכור להורקאז והילד הראה שביג סרברים לא מדברים אליו
  2. חבל לא ראיתי האמת עכשיו רק נכנסתי לפורום מקווה שילך הערב באמת מקווה יגבר
  3. לדעתך זה 50/50 אני ראייתי את כל הטורניר הזה לא פספסתי שום משחק לדעתי אתה טועה ובגדול לגביי האחוזים תודה רבה רומא ידידי היקר והאהוב
  4. הורקאז נגד קורדה קורדה ניצחון יחס 1.7 הילד האמריקאי הזה פשוט נמצא בראן מטורף הוא עבר הגרלה קשה מאוד מאוד 2 ענקי טניס אמריקאים הוא עבר שחקני סרב גדולים כמו איזנר כמו טומי פול סונווו עבר את כל סגנונות הטניס האפשריים וניצח בצורה טובה ומדהימה ומשכנעת עבר שחקנים עם סגנון טניס זריז מהיר שחקנים עם טניס מתפרץ וכוחני ועוצמתי עכשיו למה אני מסביר את כל זה לעומתו היריב שלו הורקאז נתחיל מיזה שאני לא אוהב בלשון המעטה תטניס שלו עבר הגרלה הכי נוחה שיש את גלאן רבירוס וקיורוז שבכלל שחקני חימר מובהקים זה ניראה שהוא עושה טורניר טוב אבל אם בוחנים מקרוב הוא עבר שחקנים שבכלל לא מרגישים בנוח על המשטח הזה ב
  5. בהצלחה רבה ידידי אבל אני לא מסכים איתך בדרך אתה שולח שלושה משחקים ב 200 על מנת להרוויח 340 שקל נקי אני אישית לא מוצא הגיון אתה מוריד את סיכויי הזכייה שלך ובגדול אם תשלח סינגל ב 200 לדוגמא ביחס 2 או יחס 1.8 מבחינת סיכויים זה עדיף יותר גם אם רק תרוויח כפול לתפוס שלושה אוברים זה כבר רולטה אתה אחלה איש ואני מאוד מכבד אותך! אתה נותן תמיד אחלה המלצות אסל לטווח ארוך זה מתכון להפסיד כסף מניסיון תצליח בכל צה שתעשה ידידי התותח
  6. תודה יש מצב שיגיע ל 3 מערכות יש לך ברשת אובר רומא ידידי תן בראש באובר בלי חשש בהצלחה
  7. סבסטיאן קורדה נגד קמרון נורי סבסטיאן קורדה נצחון יחס (1.5) אתחיל ואומר שהיום הפסדתי המון בבוקר ובצהריים אז אני מושקע על המשחק הזה אני מאוד מאמין בו חצי גמר דל ריי מפגיש בין נורי המשתפר לבין העתיד של הטניס העולמי קורדה נורי שחקן מהיר זריז אוהב תמשטח הזה מרגיש עליו בבית קורדה כבר הרחבתי עליו השבוע אז אקצר ילד הפלא שממשיך את דרכו של אביו שחקן פייטר אמיתי אין לנורי שום סיכויי לא רואה את נורי מנצח את ילד הפלא שחלף כבר על 3 אמריקאים בדרך הוא לדעתי הולך עד הסוף פה אני מאוד מאוד מאמין בבט הזה תנו בראש אני לא ייאכזב פעמיים באותו היום
  • צור חדש...