קפוץ אל תוכן

GoldenHaim

רשומים
  • מספר תכנים

16
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

4

קצת על GoldenHaim

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אחי בהצלחה!!! אבל איך לעזאזל הגעת לטוויטר הזה? ואיך הבנת אותו?
  2. אח שלי אם כבר אתה גם ככהה משקיע חמישים, לא עדיף להשקיע על משחק שבדרך כלל לא היית לוקח? (עם יחס גבוה יותר) כי בסיכומו של יום אתה כביכול מושקע רק ב30 ולא ב50 אבל זוכה כאילו השקעת חמישים או לחלופין לתת 3 באנקרים
  3. ג'ינג'י היקר כיוון שמדובר בשערים אז ההסבר הוא דיי בנאלי מדובר פה בקבוצה עדיפה שמשחקת בבית מול קבוצה נחותה שמגיעה למשחק חוץ סודובה תבוא להסתגר אבל אני לא מאמין שזה יחזיק מעל לחצי שעה של משחק, פערי הרמות יכריעו כאן ראינו את ההתקפה של הבולגרים, אני מאמין שבמשחק בית הם יבואו לסגור סיפור כבר במפגש הראשון. אגב אחי אני פה שנים ובכלל מהמר מגיל 14 (פעם היה מותר מכל גיל לשלוח ווינר או שלא אכפו את זה, היום כבר בן 31) ראיתי פה הסברים ונימוקים שנפלו, הכל עניין של מבט והרגשה (כולם מכירים את זה שמחפשים תיקו מוצאים סיבה לתיקו, מחפשים שערים מוצאים) לכן אני לא מנמק יותר מידי
  4. שלום לכולם הימור האובר היומי שלי להיום הוא: לודוגורץ - סודובה אובר 2.5 בהצלחה למשכפלים
  5. מקווה שמישהו שיכפל, היה הימור קליל נתראה מחר
  6. האובר היומי שלי כדורגל נורבגי בודו גלימט - פרדריסטאד אובר 2.5 שערים למהמרי הרשת בהצלחה לכולם
  7. הליגה הכי לא צפויה בעולם בצוותא עם האיטלקית
  8. שלום לכולם אני רוצה להתחיל מסורת של אשכול יומי בנושא שערים מה שאני מצפה זה שכל אחד ייתן הימור על משחקים מאותו היום לגבי שערים, בתקווה שכולם ירוויחו מאשכול מסודר של אנדר/אובר (בעיקר אובר) שערים! אחרי שנים של הימורים ואלפי טפסים, אני יודע עכשיו שהימורי 1X2 הם הקשים ביותר והבלתי צפויים, למה להיות תלויים בקבוצה אחת אם אם אפשר לנצל את האינטרס של שתיהן (אם ילך טוב אעלה פוסט בנושא) ההימור שלי להיום שנחאי שנהואה - שנחאי שנקסין אובר 2.5 שערים למהמרי המועצה! אני לוקח את ההימור הזה בביטחון סופר גבוה אבקש מכל המשתתפים, להיכנס ולהציע הימור יומי שלהם ללא צפיה בהמלצות האחרים מאחר וזה עלול להשפיע (להיכנס מוכנים) אשתדל לסכם כאן את המשחקים החמים
  • צור חדש...