קפוץ אל תוכן

לירן24

רשומים
  • מספר תכנים

41
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

קצת על לירן24

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אחלה המלצה (בלי קשר לתוצאה), בהצלחה
  2. אלוף, מה ההימורים להיום?
  3. בהצלחה, כיף לקרוא את ההמלצות שלך שוב
  4. אני מאחל לך הרבה בהצלחה, באמת ובלי גרם של ציניות, ומת בשבילך שזה ייתפס, אני רק לא מבין מה גורם לך ללכת על ההימור הזה מלבד זה שהם שיחקו אחת נגד השנייה לא מזמן (ושנס ציונה ניצחו אותם ב11 הפרש). אני מסתכל על המשחקים האחרונים, נס ציונה ברצף מעולה , עם ניצחונות משכנעים והפרשים גדולים (אפיל ניצחו קבוצה על ה0 חחח), גלבוע מקבלת נבוטים ממכבי חיפה.
  5. ההימור שלי - סקרמנטו +9 פצועים (משמעותיים) - פוקס ובאגלי (פצועים כבר זמן רב בסקרמנטו) הקבוצות לא נפגשו השנה סקרמנטו מפתיעה לכל הדעות, עם פציעות משמעותיות היא מצליחה להיות פקטור מול יריבות שעל הנייר חזקות ממנה משמעותית. אם נסתכל על 11 המשחקים האחרונים שלה נראה שלמעט התבוסה מול הנטס (שהיא החריג) - היא עומדת על מאזן של 7-3 לטובתה בנצחונות, ביניהם ניצחונות על בוסטון ויוטה (אומנם בבית אבל תכף אגיע למאזן משחקי החוץ) ההפסדים הם על הפרשים קטנים ולקבוצות מצויינות (בוסטון בנקודה לאחר שהובילו עד הסיום, לייקרס ב2 נקודות, וטורנטו ב4) - כל ההפסדים הם במשחקי חוץ. פילדלפיה בכושר לא רע בכלל עד להפסד אתמול לפנות בוקר לטורנטו היא ניצחה 4 רצוף ומתוכם 3 מעל 10 הפרש אבל אם נסתכל מעט לפני נראה הפסדים ותוצאות צמודות מול קבוצות בינוניות וחלשות (הפסדים לאוקלוהומה ואורלנדו, ניצחון בית בנקודה על קליבלנד). חשוב לשים לב שפילדלפיה קבוצה מאוד ביתית, הפסידה בבית העונה רק לוושינגטון, חלק מהיריבות היא מביסה בצורה מרשימה (בוסטון ב14 ומיאמי ב27) וחלק בקושי (קליבלנד ב1 וניו יורק ב5) לדעתי סקרמנטו בכושר טוב, תצליח להחזיק את הליין ותפסיד בהפרש קטן מ9 בהצלחה
  6. תודה על הפירוט וההשקעה, ממה שכתבת בעצמך - לא הבנתי עד הסוף למה בחרת ללכת נגד נהריה שנמצאת במומנטום נהדר. אני מעדיף לא לגעת אבל מאחל הרבה בהצלחה
  7. פראג יותר מסוכן מאייאקס, יצאה תיקו עם ברצלונה ואינטר בחוץ, הפסידה לברצלונה בבית אבל היתה יותר טובה ממנה. אחרי שראיתי אותה בצמד המשחקים מול ברצלונה - אני לא אהמר נגדה.
  8. כשאתה נותן את הסטטיסטיקה הזאת - חייבים לציין שבכל ההפסדים או לאונרד או ג'ורג' לא שיחקו (4 הפסדי חוץ רצופים דרך אגב), והערב שניהם צפויים לשחק אלא אם כן יתנו למישהו מנוחה יזומה, אתה מדבר על 20-30 נקודות תוספת, בלי לדבר על זה שכל אחד מהם שחקן הגנה אדיר.
  9. תסתכל מאצ'אפים, אין ליוסטון מי שישמור את דונציץ כי זה הארדן ווסטברוק, אז שמו עליו את טאקר שגם לא יכול לשמור אותו אבל זה פינה לגמרי את פורנזיגס ובילגן את כל המגרש. אני גם לא חושב שאפשר להשוות קבוצה מאוזנת כמו הקליפרס לקבוצה שנשענת על שחקן על כמו הארדן ושחקן שחושב שהוא שחקן על כמו ווסטברוק.
  10. זה בסדר לתת סטטיסטיקות של עברו את הליין ולא עברו את הליין, הליין הוא פה 2 נקודות. אז בתכלס זה מי מנצח. לקליפרס את 2 השומרים הכי טובים לדונציץ (ג'ורג' וקאווי), השני ייקח את פורנזיגס, הם בנויים מצוין למאצ'אפ מול דאלאס, על הנייר וללא פצועים (או מנוחות שלא אמורות להיות כי אין B2B) זה הימור נכון ומושכל.
  11. בהצלחה מסכים מאוד חשבתי שזה הימור טוב כבר בפלוס 5
  12. אני אוהד ירושלים שרוף, מנסה לחשוב לעצמי אם הסגל של מכבי בלי 3 השחקנים האלו פחות טוב משל הספרדים, הצרפתים או הפועל תל אביב - שמולם הפועל ירושלים נראתה כל כך רע. אני בעצמי לא מצליח לענות על השאלה... אני מאחל לך הרבה בהצלחה והענשה מתוקה
  13. מבדיקה קצרה שעשיתי - סיבספור עם ניצחון חוץ בודד מתחילת העונה, לדעתי זאת הסיבה שהליין יחסית גבוה במשחק מול האחרונה בטבלה. בכל מקרה - הימור הגיוני וסביר, ושיהיה הרבה בהצלחה תותח
  • צור חדש...