קפוץ אל תוכן

דון קורליאונה

רשומים
  • מספר תכנים

61
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

8

1 עוקב

קצת על דון קורליאונה

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

175 צפו בפרופיל
  1. סינגל שלי להיום קליבלנד +7 בהצלחה לכולם ולילה טוב
  2. תודה רבה חבר,בדרכ אנחנו לא מסכימים אני שמח שהיום אתה איתי
  3. שלום לכולם,מספר סימוני יורוקאפ להיום: מכבי ראשון +8 המילטון -2 נגד טאוסודיץ׳ במאצ׳אפ צדביטה זאגרב +3 בהצלחה לכולם ובעזרת השם יום שקט לכל תושבי הדרום!.
  4. רשום בספורט 1 שלא יקח חלק,בערוץ הספורט רשום שהוא חזר להתאמן אך הוא בספק למשחק.. בכל זאת לא חושב שהוא ישחק הרבה דקות גם אם ישחק.
  5. שלום לכולם סינגל שלי להיום:מכבי חיפה +7 אחלה קבוצה משחקת שעון ארוך לדעתי אילת לא מספיק איכותית כדי לפרק אותה.. לדעתי מכבי אפילו מנצחת וגם אם לא אילת לא ינצחו ביותר מ7 בהצלחה לכולם
  6. שבת שלום לכל חברי הפורום סינגל שלי להיום:אולימפיאקוס +7 עוד סימונים פנר רבע ראשון -1 מעל 155 נקודות באולימפיאקוס בהצלחה לכולם!
  7. אטלנטה +2/+1.5 יוסטון -2/-1.5 קליפרס -2/-1.5 נשלח בצהריים מתנצל על כך שהעלתי רק עכשיו כשהליינים קצת ירדו לילה טוב ורק זכיות,בהצלחה לכולם
  8. לא מסכים,אולם אולי ברצף הפסדים אך יש להם חומר שחקנים נחמד מאוד בעיניי,אמריקאים חזקים ועוד כמה זרים,הגרמנים בהחלט חלשים מאוד.. בכל זאת,מונאקו לדעתי לא תצליח להתאושש לגמרי מההפסדים ואני פחות מאמין בזה שאם קבוצה מפסידה אז היא באה לפרק משחק אחרי.. בחרתי שלא להמר על המשחק הזה לבסוף ואני מאחל לך את כל הטוב שיש.. אמן שתצליח,בהצלחה!
  • צור חדש...