קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

ליונלמסי10

רשומים
  • מספר תכנים

319
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

17 Good

קצת על ליונלמסי10

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

595 צפו בפרופיל
  1. הליין היה פלוס 6 וירד לפלוס 3 לניקס .. משחק קשוח מאוד בהצלחה אחי !
  2. מסכים בשני הסימונים הלילה בהצלחה אחי !
  3. נצפסה ההמלצה מזל טוב למשכפלים
  4. המשחק: אורלנדו+12-בוסטון אני אישית לקחתי את בוסטון-11 אבל לדעתי גם בליין הזה שווה ללכת . פערי הרמות פה ברורים לכולם לגביי חיסורים.. ג'יילן בראון לא ישחק הלילה בבוסטון שזה חיסור אבל גם בלעדיו לא חסר כשרון וכדורסל נהדר . אני מאמין שיפרקו את אורלנדו החלשים מאוד שגם אצלה יש אין ספור חיסורים.. והיא די חסרת מוטיבציה ונוהגת להתפרק פעם בכמה משחקיים . ( הלילה זה אחד מהם ) הסימון הנכון הלילה : בוסטון-12 *הכל בגדר המלצה ! רצף המלצות עדכני : 6\4 סימון בונוס למשלבי הסימונים : מילווקי נגד וושינגטון אובר 240 נקודות .
  5. אח יקר זירו כל אחד ודעתו בגלל זה יש המלצות . הרעיון הוא להמליץ מה אני חושב ולהביע את דעתי . זוהי דעתי אתה לא חייב להסכים אבל גם אפשר שלא לסתור אותה להבא . בכל מקרה בהצלחה אח
  6. המלצה מספר 6 : מכבי תל אביב-13+הפועל חיפה אז משחק ביתי היום למכבי שלא אמור להוות בעיה לקבוצה הצהובה מתל אביבו לא רואה פה תסריט אחרי מכבי כמובן כמה רמות מעל חיפה לדעתי יפרקו גם היום ועד הערב הליין עוד יעלה יכול להיות . בהצלחה לכולם . הסימון הנכון : מכבי תל אביב-13 *הכל בגדר המלצה ! רצף המלצות נוכחי : 5\4
  7. לא חושב כמוך אחי אם יעופו באמת ידיים יהיו מלא זריקות עונשין . שזה אומר נקודות רבות . בכל מקרה חושב הפוך בהצלחה אחי !
  8. לא יודע .. נראה לי ליין בעייתי לייקרס בבית יכולים לנצח כל קבוצה וכרגע הם ממש ממש צריכים ניצחון לעומת זאת דנבר משחק מיותר בשבילה ... בהצלחה אח !
  9. איןן דבר כזה חסר להם בכדורסל . זה משחק כדורסל והכל יכול להיות "חסר להם" זה לא המושג הנכון . בכל מקרה בהצלחה .
  • צור חדש...