קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

ליונלמסי10

רשומים
  • מספר תכנים

221
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

12 Good

קצת על ליונלמסי10

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

1. אז ככה אחרי בדיקות מרובות על הליגה הזו החלטתי להמליץ לכם על המשחק שמתקיים בשעה 14:00 שעון ישראל . ז'גאנג גולדן בולס-2 רבע ראשון 1.80 אין לי בכלל ספק שהם אמורים לנצח את הרבע הזה כל דבר אחר יהיה הפתעה . הקבוצה אוהבת לפתוח חזק וגם טובה בכמה רמתו מזו שנגדה . *הכל בגדר המלצה ! בהצלחה לכולם .
  2. לא מסכים לגביי הניקס לדעתי יהיה אנדר מובהק . בהצלחה אחי
  3. חברים נתפסו ההמלצות מקווה ששיכפלתם !!!
  4. באטלר ואדאביו בסגל אם אין לי אינפורמציה מדויקת ובדוקה אל תגיד סתאם אחי . בכל מקרה בהצלחה !
  5. טוב אז בגדול המשחק הראשון של הלילה די משך אותי מכיוון שהוא כבר שוחק בין השניים ונגמר בהארכה . לדעתי אחרי בדיקת ליינים והרכבים של הקבוצות הסיומנים הנכונים הם : פילדלפיה-4 רבע ראשון 1.80 פילדלפיה-6 מחצית 1.80 לדעתי שווה להשקיע יותר על הימור המחצית . בהצלחה לכולם . *הכל בגדר המלצה !
  6. משום מה משהו שם התפקשש למילאנו ברבע הראשון אבל הם התעשטו על עצמם ואת המחצית לקחו ברכות למשכפלים !!! גם מכבי מעל 156 נקודות נראה די מבטיח אבל עד שלא נגמר הכל יכולצלהיות בהצלחה לכולם !!
  7. אז ככה המשך הערב ביורוליג לא מפוצץ במשחקים אומנם אבל נכון לעכשיו המשחק הזה תפס לי את העין אחרת לא הייתי ממליץ . הסינגלים שאני ממליץ עליהם הם : מילאנו-2 רבע ראשון 1.70 מילאנו-4 מחצית 1.80 מילאנו רמה מעל צריכים לקחת את שני הליינים האלה . לדעתי שווה ללכת על הרבע ראשון ביותר כסף . ובואו נמשיך ביום הזכיות המטורף הזה בהצלחה לכולם . סימון בונוס לאמיצים* מכבי תל אביב-בסקוניה מעל 156 נקודות *הכל בגדר המלצה !
  8. בוםםםם עוד שתי המלצות מבית ליונל מסי נתפסו חברים אני מאוד מקווב ששיכפלתם בהמשך הערב אשתדל לעלות בעזרת השם עוד עוד המון זכיות בדרך בהצלחה לכם !!!
  9. אז ככה בגדול אין המון משחקים היום ולכן אנזה להמשיל ברצף המוצלח של ההמלצות שהבאתי לכם והפעם בהמלצותיי אנדולו אפס -4 רבע ראשון 1.80 אנדולו אפס -7 מחצית 1.80 מהסיבה הפשוטה ביותר אנגולו פשוט טובה בשתי רמות מחימקי ולכן הסימון מתבקש מאוד *הכל בגדר המלצה ! בהצלחה לכולם .
  10. קרה בדיוק כמו שהמלצתי חברים מקווה ששכיפלתם בנוסף המלצתי לא ללכת משחק שלם ומסתבר שצדקתי נפל איקס
  11. בוםםם שניהם נתפסו מקווה ששיכפלתם חברים תחילת יום מצוינת לנו !!!
  12. טוב בגדול אלה ההמלצות הנכונות שראיתי לצהריים בואו נמשיך אץ רצף התפיסות המצוין שלנו !!(אמן אמןן) ליאונינג-5 רבע ראשון 1.80 ליאונינג-8 מחצית 1.80 לגבי משחק שלם אין דעה לדעתי לא יתפס משחק שלם . בהצלחה כולם *הכל בגדר המלצה !
  13. כמובן התכוונתי שצאסקא מול זלגריס קובנה ולא באזקוניה היום .
  • צור חדש...