קפוץ אל תוכן

winner13

רשומים
  • מספר תכנים

66
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

5

קצת על winner13

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

1. שכחתי לציין שגם כל ניצחון מקנה סכום גדול מאוד של כסף, מה שלדעתי יגרום לילד לא להתבטל, ולרשום לעצמו ברזומה ניצחון על שחקן היסטורי
  2. אוקי, על הנייר נדאל חייב לנצח על מנת להעפיל שלב מול טציספאס שכבר הבטיח את מקומו בשלב הבא, אבל אם אני מסתכל על הטורניר הספציפי הזה טסיצפאס משחק ברמה עולמית כאשר הוא משאיר לזברב אבק במשחק האחרון ומנצח את מדבדב, נדאל לאומת זאת מפסיד לזברב ומנצח בקושי את מדבדב אחרי קאמבק מטורף, מי שהכי הרשים אותי עד כה בטורניר זה טציספאס ועבור ילד בן 21 זאת ההזדמנות שלו להוכיח שהוא בליגה של הגדולים, נדאל בעקבות ההפסד של גוקו אתמול, יסיים במקום ה1 את שנת 2019 ולדעתי הוא השיג את המטרה מס 1 שלו. סיבה נוספת לבחירה שלי היא שלילד הולך להיות יותר אנרגיות במשחק הזה והרחשים על זה שנדאל הגיע לטורניר קצת פצוע והמאמץ האדיר מול מדבדב יבואו לידי ביטוי ביכולת שלו היום. אז ניתוח מדויק או פילוספיה בשקל זה כבר בחירה שלכם. הסימון שלי הוא טסיספאס ביחס נפלא של 2.4 ונגד העולם. בהצלחה
  3. נפל מחצית ריאל אחרי שהובילו ב18 הפרש בסוף הרבע הראשון. פשוט לא יאומן מה שהיה שם.
  4. קיירי ארווינג בספק למשחק מול דנבר
  5. רוג'ר פדרר +3.5. נולה ניצח את כל שלושת המפגשים האחרונים, אבל המון מערכות בניהם שגוקו ניצח היו בסביבות ה6-4 ו7-6. לא חושב שנולה ידרוס את פדרר היום. ריאל -2 מחצית. בארסה תגיע בסגל חסר ולדעתי, במשחק כזה עם הקהל המקומי והכלים שיש לריאל בהתקפה ריאל תפתח טוב את המשחק ותעבור את הליין. לוס אנגלס קליפרס -4 לא חושב שקליפרס יפסידו שוב אחרי ההפסד ליוסטון ובטח לא כאשר פול גורג ישותף במשחק לדעתי קליפרס תנצח בקלות .
  6. מי אמר דו ספרתי ולא קבל? גם הרבע ראשון נתפס. ברכות למשכפלים:))
  7. אוהב מאוד את ההמלצות שלך ובעיקר את הפירוט. ברכות
  8. אוקיי אז דייוויס בחוץ בוודאות. גילוי נאות רמת הבטחון קצת ירדה. לא מספיק טוב להשקעה גדולה אבל עדיין ניראה לי הכוון הנכון.
  9. אז שני השחקנים מגיעים בכושר טוב, אחרי נצחנות על מדבדב ונדאל בהתאמה, אם הייתי צריך לבחור כוון הייתי לוקח את טסיספאס מכוון שנצח ב3 מ4 המפגשים האחרונים בניהם, לאחר מחשבה הבנתי שהמשחק גם בקלות יכול ללכת לצד השני ומכוון שנדאל ניצח, שני השחקנים יתנו את הכל במשחק הזה , לכן ההימור בעל הערך פה בעיני הוא בעצם אובר 23.5 משחקונים. מאמין ב3 מערכות או 2 מערכות צמודות. בהצלחה
  10. אז נתחיל בזה שאנתוני דייויס בספק למשחק, נמשיך בזה שגולדן סטייט חלשה מאוד ואין לה מה למכור בהתקפה למעט דאנגלו ראסל שאני לא רואה אותו מחזיק את גולדן במשחק, בין עם דוויס ישחק מה שכמובן יחזק את ההימור ובין אם לא, קשה לראות איך גולדן סטייט לא יורדת מובסת במשחק הזה . בואו נוסיף לזה שללברון יש הלילה את האופציה לנקמה ספורטיבית בקבוצה בכושר רע מאוד שלקחה לו כמה טבעות אליפות בשנים האחרונות. ההימור שלי לוס אנגלס לייקרס תנצח בדו ספרתי. גם רבע ראשון -3 נראה טוב וזה למי שהליין ניראה לו קצת מוזר. בהצלחה
  • צור חדש...