קפוץ אל תוכן

winner13

רשומים
  • מספר תכנים

34
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על winner13

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

139 צפו בפרופיל
  1. ההמלצה הייתה על המשחק מול שיקאגו
  2. הרפטורס שיחקו טוב מאוד בניצחון מול הלייקרס וניראים בכושר טוב, ההיכרות של הרפטורס עם קוואי יעזרו להם לסגור ולמתן אותו, מה גם שהקליפרס יותר מידי תלויים בו לפחות עד חזרתו של פול גורג, לא רואה סיבה לקלפירס בדו ספרתי. הסימון שלי טורנטו +10
  3. כן אוקיי, הייוורד בחוץ ולא ישחק הלילה, אבל מי שראה איך בוסטון שיחקה גם שהייוורד נפצע מול סן אנטוניו, הבין שיש פה קבוצה מפלצתית מחוברת שלא התקשתה לפרק את סאן אנטוניו, וזאת למרות שסאן אנטוניו היית באחוזים גבוהים מה3, לדעתי בוסטון הקבוצה בכושר הכי טוב בליגה כרגע, אין לי ספק שקמבה ווקר המפלצתי וגייסון טייטום יתנו את הטון יחד עם זאת שבוסטון ביתית להחריד. הסימון שלי בוסטון -4 בבטחון.
  4. מתנות והימורים לא הולך ביחד. אם מישהו חושב שהתכוונתי פה למתנה אז שיברח, עדיין חושב שיש ערך רב בהימור מכמה סיבות.
  5. שארלוט מגיעה למשחק שלישי רצוף בבית. במאזן 4/4, מול ניו אורלינס שנמצאת במאזן של נצחון 1 מול 7 הפסדים, מה שמציב אותם במקום האחרון במערב. לא מובן לי למה שארלוט אנדרדוג במשחק הזה, מעבר למאזנים, שארלוט תגיע יותר רעננה למשחק כאשר תשחק פעם שלישית בבית ופחות טיסות ,פלוס יום מנוחה אחד יותר, +נקודה 1 למקרה שיהיה הערכה. לדעתי שארלוט +1 זאת הבחירה הנכונה ברמת ביטחון גבוהה מאוד והכי טוב להלילה לדעתי. שיהיה בהצלחה לכולם
  6. לדעתי צפוי לנו קרב יריות שבסופו יוסטון תנצח בדו ספרתי, החברה הצעירים משיקאגו לא יצליחו להתמודד עם התותחים כבדים כמו הארדן ווסטברוק, יוסטון נחה מספיק זמן בשביל לבוא להפציץ. הסימון שלי יוסטון -7 בהצלחה
  7. היידהה נתניה ברכותת למשכפלים:))))
  8. אז לאחר תקופה רעה מאוד נתניה תארח את רעננה למשחק קריטי עבורה, נתניה לראשונה העונה תגיע בסגל מלא למשחק שזה מטורף לכל הדעות. לדעתי נתניה עולה על רעננה בכל פרמטר במגרש ולאור מצבה בטבלה לדעתי יעלו על מנת לטרוף את המגרש, לדעתי נתניה תנצח את המשחק. וליותר סולדיים הייתי ממליץ גם לגבות ב0 0 במאץ. בהצלחה לכולם
  9. ברכות למשכפלים:)
  10. לדעתי יהיה קשה לבארסה בהתחלה להכנס למשחק גם בגלל הגנה חזקה, התלהבות והקהל הביתי. הפלוס נותן ביטחון.
  11. הטורקים בכושר לא טוב בכלל. לא מאמין בהוקוס פוקוס ושפתאום ישחקו כאילו הם בכושר שיא, מצד שני לבאיירן יש את הכלים לכפות משחק צמוד ואפילו לנצח את המשחק ההמלצה שלי באיירן מינכן+9 ברמת ביטחון גבוהה. בהצלחה לכולם
  • צור חדש...