קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

winner13

רשומים
  • מספר תכנים

144
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

6

4 עוקבים

קצת על winner13

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

629 צפו בפרופיל
  1. תפסתי ב12 לדעתי אפשר לזרוק תפלוס באר שבע מנצחת
  2. ניראה כיוונים נכונים הבעיה שהווינר החליטו היום שכל הימורי הפלוס1 לא יהיו סינגל. מה ניסגר איתם?
  3. אוקיי אז שוב המליץ מרמת הבטחון הגבוהה ביותר לנמוכה: 1. פיניקס -3 לדעתי פיניקס קבוצה הרבה יותר מגוונת בהתקפה, ואמנם גולדן ניצחה את יוסטון ניצחון מפתיע אבל לא מאמין שהברק יכה פעמיים ואין לי ספק שבהרכבים האלה פיניקס בקלות יכולה לקחת את זה בדו ספרתי. 2. אטלנטה +9 סיבה ראשונה זה שאטלנטה לא הפסידה בדו ספרתי ב5 המפגשים האחרונים שלה מול מלווקי. סיבה שניה יאניס כניראה בחוץ הלילה. 3. מיאמי -4 לדעתי מיאמי בכושר נהדר ולא רואה סיבה שמיאמי לא תנצח את המשחק הזה ותכסה את הליין הסביר. בהצלחה לכולם ושבת שלום
  4. אלוף, אין ספק שיש ערך מוסף בסימונים שלך
  5. אנדולו ללא ספק הקבוצה הטובה אבל הליין כבר מוגזם בבט 365 נותנים רק 2.5 למכבי ביחס 2 לכן רואה ערך בהימור בגלל הפער מהרשת
  6. הבעיה שבמקום יול אתה מקבל את פקונדו קמפאצו, רודי פרננדז, ועומק של קבוצה שניראת מצויין. בכל אופן שיהיה בהצלחה.
  7. כן ככה גם אני חשבתי ששמתי עליהם כסףף בבית נגד דאלאס ודונציץ פירק אותם. לדעתי לייקרס ממש רחוקה מלהיות הקבוצה הכי טובה באן ביי אי ומלבד מלווקי, גם פילדלפיה בוסטון, יוסטון, דאלאס, דנבר, קבוצות יותר חזקות ממנה אם מסתכלים על כדורסל ולא על שמות על הנייר.
  8. אוקיי אז התחיל כמו פעמים הקודמות מרמת הבטחון הגבוהה ביותר לנמוכה: 1. יוסטון -3 רבע ראשון. לדעתי גולדן סטייט בסטטוס הנוכחי קבוצה בינונית מינוס, הערב גם לוני לא ישחק ככה שחוץ מראסל אין לגולדן שום דבר בהתקפה, מהעבר השני מכונת השלשות, האיש והזקן בחיזוק ווסטברוק יבואו לדעתי לדרוס את גולדן כבר מההתחלה, במיוחד לאור העובדה שיוסטון תוסכלה פעם אחר פעם בגמרים האיזוריים בשנים האחרונות מול גולדן, ככה שיצר הנקמה יביא לדו ספרתי עוד ברבע הראשון לדעתי. לכן הסימון שלי יוסטון -3 בביטחון. 2. לוס אנגלס קליפרס+2 הסיבה הראשונה היא שלייקרס לא מחוברת מספיק עדיין ולדעתי הקליפרס ניראים טוב יותר, סיבה שנ
  9. תודה חברים 3 מ4 ערב שני ברציפות וכמו שחשבתי נפל בקליפרס שסימנתי ברמת הבטחון הבינונית. הכי חשוב זה שהסינגל המרכזי נתפס. תודה
  10. נכון מזרחי טעות בכתיבה 3/4 וגם שארלוט נפל באיקס
  11. אתמול 2/4 נתפס הסינגל המרכזי
  12. אוקי אז כמו אתמול התחיל מרמת הבטחון הגבוהה ביותר לנמוכה ביותר: סאן אנטוניו -3 לדעתי אחרי ההפסד האחרון ליוסטון אחרי שהמשחק כבר היה לה ביד והובילו בדו ספרתי הספרס יבואו סופר מפוקסים למשחק הלילה ומאמין שפופוביץ שטף את השחקנים על המחדל מול יוסטון לכן הסימון שלי, סאן אנטוניו מינוס 3 ולדעתי גם בדו ספרתי. זה הסינגל המרכזי להלילה. 2. מילווקי-4 מילווקי לדעתי הקבוצה הכי מפלצתית שיש שהיא משחקת בבית. יחד עם זאת דווקא לאחר שהפסידו לדאלאס בבית ועוד בלי לוקה יש לה הזדמנות להחזיר את אפקט ההרתעה מול קבוצה גדולה כמו לייקרס. לדעתי לייקרס לא מחוברת מספיק בטח לא ברמה של מלווקי, ובטח העוב
  13. טוב אחרי יום קשוח משהו (חובנטוד), נבחרו כמה סימונים בשיקול דעת ללילה והתחיל מרמת הבטחון הגבוהה ביותר לנמוכה: 1. פורטלנד -9 לדעתי גולדן סטייט בסגל הנוכחי אין לה מה להציע כרגע במשחק ההתקפה, מלבד דאנגלו ראסל ואין שום סיבה שמול פורטלנד המתחברת, גולדן לא תרד בהפסד דו ספרתי. לכן הסימון הוא 1. 2.שארלוט +2 בשוק ההון אומרים The trend is your friend ואני אומר שארלוט במגמת שיפור, וקליבלנד במגמת התרסקות, ה+2 נותן ביטחון ולכן הסימון הוא 2. 3. טורנטו -4 טורנטו קבוצה יותר טובה מדטריוט ויותר מחוברת, אחרי כמה סטירות במשחקים האחרונים זה מסוג המשחקים שטורנטו תתן את הטון ולדעתי לא תתקשה לכס
  • צור חדש...