קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

MikeT

רשומים
  • מספר תכנים

43
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

7

קצת על MikeT

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. Impressive record bud, keep up the great work.
  2. כן ברור לי, זה היה לאנשים שחלקו עליך.
  3. כאחד שהכניס את האלפ לblacklist לא מעט פעמים, יכול להגיד שהיא לא צפויה בכלל והיא לגמרי לא ההימור הנכון להיום - 2-1, או מרטנס +4.5 או לא לגעת. בהצלחה
  4. @אילן העניין היה על המשפט הזה >>> "כמו שאני מכיר אותך, תגובה תהיה רק אם יוסטון תנצח מעל ליין של 6." מאמין שהתכוונת לזה שאולי זה יתפספס ולא תראה את התגובה שלו, אבל תדע שהניסוח היה די שלילי אז אני יכול להבין את רועי. מאמין שלשניכם היו כוונות טובות ואנחנו פה כדי לאחד כוחות - רועי שיהיה בהצלחה, תודה על ההמלצה!
  5. אימפולסיביות והימורים לעולם לא הולכים ביחד. לצערי כשמשחקים ביג, הנפילות (הגדולות) במקרה הטוב מצניחות אותך לקומות הראשונות של הבניין (מטאפורה למגדל רווחים), ובמקרה הרע (הנפוץ יותר) למצב בו אתה צריך להחזיר הפסדים - אבל בעיקר מביאות איתן אימפולסיביות בלתי נשלטת ואם אין לך שליטה שם, אתה תישאר בלופ הזה שנים ותאבד המון בדרך ובעיקר את עצמך. בכל מקרה איש, קטונתי מלנהל או לחנך אותך אבל אתה חייב או לעצור או לנהל את התקציב שלך בצורה חכמה וברמה כזאת שהיא נשלטת, אחרת הoutcome יהיה צפוי וטובעני. בשורה התחתונה, מזל טוב על הזכייה ושרק תעלה מפה.
  6. לדעתי אתם צריכים להתרגל לציין דירוג רמת ביטחון (1-10) ופחות מילים מפוצצות.. כמובן לא משהו אישי, שיהיה המון בהצלחה.
  7. האיש והאינטואיציה! ברכות אחי, תמשיך לפנק את הפורום.
  8. אינטואיציה לא רעה בכלל, עלה והצלח.
  9. אוהב את הגישה שלך, גישה מעניינת. תצליח איש.
  • צור חדש...