קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Messidona

רשומים
  • מספר תכנים

23
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על Messidona

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אני עם היהודים היום. בהצלחה אחי!
  2. אח שלי אני רואה את ההמלצות שלך בטניס ואני מאוד מעריך את הידע שלך. עשית מדגוקוביץ ג'ון איסנר. שכחת שנובאק מבחינה מנטלית גם מאוד חזק. נכון שרפא חיכה הרבה זמן לזה אבל אני דווקא חושב שבגלל כל הלחץ על הכתפיים שלו נובאק ינצל את זה לטובתו.
  3. תלוי כמה שנים אחורה. בשלוש שנים האחרונות נדאל מנצח 3-0. ב6 שנים האחרונות הם ב3-3.
  4. הכל יכול להיות אחי זה הספורט אבל להגיד שאם נובאק מנצח זו הפתעה? אני לא כל-כך בטוח. אמיר בהצלחה אח יקר.
  5. אני מסכים איתך שלאור הסטטיסטיקה של השנים האחרונות במפגשים ביניהם רפא מוביל ואכן הוא אחד השחקנים החימר הטובים שהיו אבל ההרגשה שלי שנובאק היום יהיה בטון מהקו האחורי ורפא לדעתי יצטרך לחכות עוד טיפה בשביל להשתוות לרוגר.
  6. אני מסכים איתך אחי. שיהיה בהצלחה!
  7. חברים יקרים היום יערך הגמר שהרבה אנשים ציפו לו עם שני השחקנים הטובים שיש כיום בטניס העולמי. אני לא כל-כך מבין את הנהירה המוחלטת הזו בנדאל. בואו נכון שרפא יכול להשוות את השיא של רוג'ר, הוא נמצא בתקופה נהדרת, חוזק מנטלי שלא פגשתי אצל אף שחקן. אבל ופה האבל הגדול- מתמודד מולו שחקן שהוא עדיין הראשון בעולם שאני קורא לו רובוטריק שלא פעם ולא פעמיים ניצח את רפא. הראלים יהיו ארוכים לדעתי כבר מההתחלה ופה היתרון של נובאק לדעתי. לסיכום- 3-1/3-2 לנובאק. המרו באחריות חברים בהצלחה לכולם ושבוע טוב
  • צור חדש...