קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

ווינר סינגל

רשומים
  • מספר תכנים

987
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

18 Good

3 עוקבים

קצת על ווינר סינגל

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

1,136 צפו בפרופיל
  1. בוא נסכם שאל תגיב יותר בהמלצות שלי סגור העניין ?
  2. מה נהיית לי פסיכולוג גבר.הימור זה הימור .מאחל לך תתפיסות שלי אם אתה כבר מדבר ומי שמכיר תהמלצות שלי יודע.אל תיהעה גיבור על משחק שנפל .תבוא במשחקים שצעקו ברצלונה ואני נתתי בוסקניה ועוד המון המון .לא יתחיל להסביר לך כי אתה נותן לכול אחד הערה בפוסטים של כולם.אז אני מבקש מימך יפה אל תכנס יותר לפוסטים שלי ולהמלצות שלי .נמנע אי נעימות .ומי שמכיר ויודע אני משקיע המון בהמלצות ויש 90 אחוז תפיסה .ותאמין לי שבפרטיות רק מבקשים שהעזור לכולם.וכמובן זה המטרה שלנו .אז משחק אחד נפל נהיית לי גיבור להגיב??איפה היית בכול התפיסות שלי אז שחרר מהפוסטים שלי .ותפסיק להציק לאנשים אח שלי בסדר?אף אחד לא הכריח אותך א
  3. בהצלחה .רשמת לי לגבי השיטה שסביליה לא תנצח .ופה הלכת 2 תסביר לי בפרטי תודה
  4. בהצלחה לנו.יש לירושלים יכולת מקהימה מקווה שהיום העא תעיף תפלוס לים שוב זה עדיין הימור אז שחקו באחריות
  5. איך עושים לייק.זה אף פעם לא ידעתי זה @? אצלי בפוסטים אין לייק אחד 😁😁
  6. שוב אני אומר זה הימור ומשחק משלןש.כול אחד הולך לפי מה שהוא יודע. בהצלחה רבה
  7. משחק משולש.וזה הימור הלכתי על הימור אם ירושלים מה שכן רבע ראשון טוב זה תל אביב
  8. זה מה שהסברתי לו וחבל שהוא מושך לכיון תל אביב תודה זירו
  9. אתה טועה ומטעה.ירושלים ברצה של תל אביב תאמין לי ! זה מה שהיא עשתה באירופה שונה לחלוטין בארץ.אגב גם ירושליים פיאקה הרבה רבוצות באירופה
  • צור חדש...