קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

ANGEL-Solomon

רשומים
  • מספר תכנים

706
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

84 Excellent

1 עוקב

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. ליגה אוסטרלית משחקי פלייאוף מלבורן סיטי נגד פ.צ סידני מקום ראשון בליגה מול מקום שני בליגה הסדירה. יהיה קשה אבל לדעתי מלבורן סיטי נוטה לעשות קרנות ובליגה הזאת יש לרוב המשחקים מלא קרנות . משחק קודם בניהם שהתקיים באפריל נגמר רק 6 קרנות כשכל אחת עשתה 3. היום לדעתי מחצית יהיה 7 ומעלה קרנות יחס 2.70 אפשר לנסות גם שערים מעל 2.5 ביחס 1.55 וההימור שלי במשחק הזה הוא מעל 11 קרנות במשחק יחס 1.80 בהצלחה !!
  2. כל הכבוד נגד כל העולם ואשתו מזל טוב
  3. משחק בין איטליה לאוסטריה איטליה סיימה את הבית המוקדם עם 3 ניצחונות מרשימים ולדעתי גם היום תנצח את המשחק אבל אני דווקא הולך פה עם שערים . ההימורים : מעל 2.5 שערים במשחק יחס 1.90 קרנות איטליה תעשה יותר קרנות מאוסטריה 1.5+ . יחס 1.45 נבדלים במשחק 3.5 מעל ביחס 1.60 יחס כולל:4.41 בהצלחה !!
  4. אני יודע למה אתה מתכוון אבל זה כמו לשלוח סינגל ועוד סינגל ועוד סינגל אני שם שלישייה שחושב שיכולה להתפס ומקווה לתפוס יהיה בסדר אחי ותודה
  5. משחק קודם נתפס במשחק הראשון נכון שלא כל יום פורים וגם ידוע שקליפרס צריכה את הנצחון הזה וגם ג'ורג' יקח על עצמו יותר אבל שוב לקחתי את השלישייה ויגיד רק בהצלחה אחי חח
  6. הומור זה תמיד טוב מבחינתי בהצלחה אח יקר תצליח
  7. משחק ראשון זה הלך ונתפס הפעם חושב ששוב עוד פעם ניסיון יהיה קשה יותר לאור המצב וקליפרס תנסה להשיג 1-1 המלצות: פיניקס תנצח מעל 5 יחס 1.85 מעל 223 נקודות במשחק יחס 1.70 בוקר ייקלע ינצח במצאפ מול פול ג'ורג' (2+) יחס 1.90 בוקר ייקלע מעל 2 יותר מג'ורג' יחס כולל של 5.98 בהצלחה
  8. אפשרי בהחלט מחזיק לך אצבעות אחי בהצלחה
  • צור חדש...