קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

rondo

ממליץ הפורום
 • מספר תכנים

  811
 • תאריך הצטרפות

הצופים האחרונים בפרופיל

2,986 צפו בפרופיל
 1. נראה הכיוון אטלנטה. בהצלחה.
 2. וושינגטון+3 וושינגטון אחרי תבוסה, יוסטון פירקה את דאלאס. לא יודע ציפיתי ליותר מהליין הזה.. ווש אחרי פגרה ארוכה לא נראית בכלל בקצב ודאלאס כאמור עם שני ניצחונות רצופים ויכולת גבוהה של קאזינס וגורדון. וכמובן לא נשכח את וול שירצה להוכיח עצמו הערב. כאמור ליין נמוך מדי.
 3. שאנשי-1 שאנשי רשמה זר חדש למשחק לדו שקלע בעבר בליגה 32 נק' בממוצע. פרנקלין עוד פצוע אבל הוא לא הובא במקומו. בנוסף למורלאנד היא תשחק עם שני זרים. באיגלסצ אדאמס עדיין פצוע ולא ישחק וג'ונסון ישחק זר יחיד. האיגלס לא הרשימו ששיחקו בלי אדאמס למרות הניצחון האחרון. שאנשי עדיין מחוץ לפלייאוף כרגע זקוקה מאוד לניצחונות.
 4. הירוס-21 הדראגונס יעלו למשחק הזה חסרים מאוד ללא הזר וולס, שהוא הכי המשמעותי במשחק שלהם. בנוסף ייעדר עדיין הסנטר הפותח שחקן של 14.4 שבלעדיו לא ממש הסתדרו במשחק הקודם. ועוד רכז שגם פותח ששווה 6.9 נק' ו3.6 ההירוס יבואו עדיין רק עם האדסון אבל הוא בכושר טוב. צופה פה הפרש שרק ילך ויצמח ככל שיימשך המשחק.
 5. בייג'ין+7 משחק מעניין צפוי פה ליאונינג באה בכושר טוב כרגיל כיאה למקום ראשון בליגה. כמה דברים לגביה. הזר סימונס כבר לא משחק בקבוצה והחוזה שלו הותר לפי מה שקראתי. לגבי מאיו אמא שלו נדבקה בקורונה ובמצב לא טוב וזה מאוד משפיע על המשחק שלו. בגלל שהמשחקים בבועה הוא לא ממש יכול לעזוב כרגע. בנוסף היא תחסר שחקן רוטציה של 6.3 נק. בייג'ין מצד שני כבר משחק שלישי תשחק עם שני הזרים שלה, היא בכושר טוב אחרי הניצחון הענק על הדראגונס. המאמן שלה לא יופיע על הקווים הערב אבל גם במשחק הקודם לא נראה שזה השפיע. המשחקים הקרובים מאוד חשובים על משחקי הפלייאוף מבחינתה. אני חושב שהמוטיבציה למשחק הזה נמצאת חזק בצד של בייג'ין ויש לה את הכלים לכפות משחק צמוד על ליאונינג ואולי אף להפתיע.
 6. בורגוס+1 שתי הקבוצות במומנטום מצויין במיוחד בליגה. היתרון כאן נוטה יותר לבורגוס לדעתי. ולנסיה עדיין ללא הפצועים הקבועים דובלייביץ' ומרינקוביץ', בנוסף לפרפרליץ' שימשיך להעדר. בבורגוס ייעדרו ראנפרו המצויין, ובראה שפחות חשוב. ולנסיה אחרי ניצחון יפה בשישי תבוא מן הסתם עם פחות מנוחה למשחק. החיסורים שלה נראים לי יותר משמעותיים, ורק אולי על הנייר היא נחשבת יותר טובה.
 7. שנזן שאנדונג מתקשה מאוד במשחקים האחרונים בלי הזר השני שלה האריס. היא מנצחת בעיקר במשחקים צמודים נגד הקבוצות היותר חלשות בליגה. שנזן באה אחרי שני הפסדים נגד 2 מהטובות בליגה אבל יש לה שני זרים מאוד טובים שלדעתי יכריעו כאן.
 8. בהצלחה אח איך הגיע ל191 הזוי
 9. נראה הכיוון מכבי לא נראית טוב. בהצלחה
 10. שאנשי+7 עריכה: הליין עוד עולה לחכות אין שינויים משמעותיים בסגלים למשחק. בשאנשי חוזר שחקן של איזה 5 נקודות ועדיין תשחק עם זר אחד. אצל הליונס 3 הזרים יפתחו. במשחק הקודם כולם נתנו תוצרת יפה, משהו מאוד נדיר בגלל זה ניצחו ככה. שאנשי קבוצה לוחמת שלא מוותרת ויכולה להחזיק את הליין. פורסם המדריך לסינית למעוניינים:
×
×
 • צור חדש...