קפוץ אל תוכן

rondo

ממליץ הפורום
  • מספר תכנים

358
מוניטין הקהילה

51 Excellent

קצת על rondo

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

1,304 צפו בפרופיל
  1. הפועל ת"א-8 הימור אטרקטיבי לדעתי למרות עליית הליין. הפועל ת"א במקום האחרון כרגע למרות שיפור ניכר במשחקים האחרונים והתגבשות סגל אפילו חזק אפשר לומר, אחרי שחרור הזרים הכושלים. מנגד ב"ש נראתה רע מאוד במשחקי החוץ העונה ומגיעה גם אחרי כמעט שבועיים וחצי שלא שיחקה, בנוסף לסגל הקצר שלה שכולל 6-7 שחקנים בכירים. הפועל ת"א מאוד תרצה לברוח המקום האחרון ולפי המסתמן תעשה את זה בצורה משכנעת.
  2. מכבי-7 שתי הקבוצות בפורמה לא משהו אחרי השבוע האחרון, אבל לי-ם יש בעיה בהגנה כבר כמה זמן, ואני לא רואה איך היא עוצרת את ההתקפה של מכבי בביתה, למרות היתרון היחסי בצבע.
  3. שיקגו+9 הליין התחיל 6 כשרק לפני שבוע היה במילווקי 11.5, ככה שהמינימום היה צריך להיות 7.5. הכסף על מילווקי חזק גם עכשיו ואולי הליין יעלה עוד. בכל מקרה נראה לי הפאבליק של הלילה.
  4. סקרמנטו+4 הליין התחיל בארבע סביר ירד ל2.5 משום מה ועכשיו חזר לשם. נכון סקרמנטו מגלה שיפור אבל הליין הזה לא נכון נגד קבוצה עם סטרייק כזה של ניצחונות ויש עוד תוספת נקודה מהווינר.
  5. בולוניה-8 באיטליה הפערים היו עצומים למרות שהאיטלקים שיחקו בהילוך ראשון. הפעם כנראה שהם יותר יתאמצו, ראשון גם ככה לא ממש נראית קבוצה למעט הבלחות פה ושם. מה גם שלאיטקלים יש הרבה יותר על מה לשחק.
  6. פילי-10 הכסף על קליבלנד אחרי שני ניצחונות רצופים הוריד 2 נק' ,נראה לי יותר מדי.
  7. י-ם-8 אצל הצרפתים לא ישחק הסנטר והכוכב שלהם דה ג'ונג מה שיגרור לדעתי בעיה רצינית בצבע מול הגבוהים של י-ם. אותו סנטר אגב קלע 35 נק' בניצחון שלהם על בורגוס אחרי 3 הפסדים. י-ם מן הסתם תרצה לשמור על המקום הראשון.
  8. נכון על הנייר אבל השיטה של הפאבליק היא שהבוקיס בד"כ לא טועים בקביעת הליין
  9. מיני+3 מיני באה בק טו בק וגם חוף אל חוף בעצם, בנוסף להארכה טיג שוב בספק, גריפין כנראה יערוך בכורה בדטרויט אז נשגב מבחינתי איך הליין התחיל בנקודה וישר קפץ לשלוש. ניו אורלינס גם נראה כיוון מעניין אבל הכסף שם די מאוזן כרגע.
  10. תודה https://www.actionnetwork.com/nba/live-odds זה אתר לווין של sportinsight פשוט יותר זול
  • צור חדש...