קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

rondo

ממליץ הפורום
 • מספר תכנים

  732
 • תאריך הצטרפות

מוניטין הקהילה

92 Excellent

קצת על rondo

 • דרגה
  דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

2,230 צפו בפרופיל
 1. באתר של בדאלונה רואים מה שהביאו פה כבר באתר של קאזאן אימתו שהם לא ברוסיה היחס עלה ל1.65 אולי אפילו ירד ל6.5 הפלוס למה לא
 2. זה לא עניין של היסחפות זה עניין של רמת ביטחון כמובן שזה עדיין הימור. לא אמרתי שהמאמן יוותר מהתחלה אלא שבגארבג' נראה מהר מהרגיל שחקני ספסל. בהצלחה.
 3. קאזאן-7.5 יחס 1.6 עדיף לחכות שיהיה 1.7 שיעלה ל8.5 לא רואה הבדל בנקודה במשחק הזה כמובן שהליין לא סתם ככה, בדאלונה יחסרו גם את פאו ריבס וגם טומיץ', שני השחקנים שעושים בעצם את כל ההבדל בבדאלונה כמעט. גם דוסון יחסר אבל פצוע הרבה זמן גם ככה. בנוסף לכל זה יהיו לבדאלונה בחמשת הימים הקרובים שלושה משחקים, היום, בשישי ובראשון. קאזאן לעומתה תפגוש את בדאלונה ברמת המוכנות המתאימה ביותר. שחקן הרכש שלה וואיט שעשה הופעת בכורה מול אניסיי ונייט וולטרס שחזר מפציעה, נתנו משחק טוב מול אניסיי. קאזאן הראתה יכולת גבוהה מאוד מול פרטיזן במחזור הקודם, שקשה להגיד שהיא קבוצה חלשה. צר
 4. סצ'ואן+20 חדאדי השלים את הרישום שלו לקבוצה הביתית ויערוך בכורה. גוואנדונג נראית כרגע בתהליך למידה של המשחקים המאמן לא טרח להעלות את הזרים ברבע הרביעי במשחק האחרון כשהיה כבר פער גדול.
 5. מכבי-13 לא חושב שחיפה מסוגלת להתמודד עם חיפה 40 דק' גם עם הסגל הישראלי המדולל של מכבי. בגלל שזה גם משחק נוק אאוט כביכול אז זה גם יתרום. חיפה עם סגל ישראלי חלש ביותר כנראה החלש בליגה, הזרים סבירים לא יותר.
 6. ראשון-8 ראשון נראית לי כרגע מהקבוצות המחוברות בליגה, כמובן הרבה הודות לגודס. למרות שהיא משחקת עם שלושה זרים, זה לא ממש מורגש, אלא אם כן מדובר בהארכה מול י-ם. לב"ש יש סגל ישראלי די חלש וגם הזרים לא ממש עושים הבדל. ראשון בבית קבוצה חזקה גם ככה, הזרים שלה כל אחד בינגו והיא גם נהנית לשחק כדורסל. לא רואה סיבה למה שייגמר בפחות מדו ספרתי.
 7. גוואנדונג-ליונס(+4) 2 האלופה המכהנת לא התחילה טוב את העונה היא עדיין בלי גי'ליאנג הכוכב שלה, הזרים ווימס ובמיוחד ברוקס לא נראים ברמה מספקת כרגע. היום יתווסף לעניין חיסור רציני בצבע של גוואנדונג, הסנטר הפותח שלהם רן ג'ונפי לא ישחק בגלל הרחקה. הליונס יעלו בלי הזרים שטרם נרשמו, אבל רשמו משחק טוב ביחיד ששיחקו. הכוכבים שלהם מורכבים משחקני נבחרת בעבר ובהווה. הם סיימו עונה שעברה במקום החמישי והודחו באכזריות במשחק אחד. ראינו כבר שנה שעברה שגוואנדונג מתקשה בלי ג'יליאנג מול קבוצות חזקות בפלייאוף, על אחת וכמה בלי הסנטר הפותח. לדעתי הליונס יחגגו היום בצבע הרבה.
×
×
 • צור חדש...