קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

erezB

רשומים
  • מספר תכנים

499
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

2

erezB היה הזוכה היומי ביוני 4 2020

erezB קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

38 Excellent

קצת על erezB

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. שחקנים טניס זה כמו קוראסוני חמאה חמים שיוצאים מהתנור , זה נכון ששאפלובלוב הוא לא שחקן חימר טיפוסי , אבל ראיתי אותו בשבוע שעבר איך הוא יורד על המגרשים בUS OPEN שאמו היהודייה למחצה מעודדת בו , הבן אדם נולד בבית חולים בלינסון בישראל זה פשוט בינגו שפובלוב נולד בתל אביב, ישראל. הוריו עלו מרוסיה. אביו ויקטור נוצרי ואימו טסה יהודייה. משפחתו היגרה עמו לקנדה לפני יום הולדתו הראשון שזה בינגו אז זה בינגו
  2. משחק מספר 3 סאנדגרן עולה ל1-0 מתקתק אותו תיק תק להספיק לארוחת החג
  3. בום משחק מספר 2 נתפס לאחר פתיחה צולעת ומהוססת באגניס מפסיד 6-4, 6-4 ומכסה את הליין על הקשקש
  4. באגס באני עם פתיחה מבטיחה וסוזה עושה מאמץ אמיתי לקחת את הסט הראשון לשובר שוויון אנחנו בכיוון הנכון
  5. סטינס גאוף וסוזה לחמניות חמות חמות בהצלחה
  6. ראוניץ שחקן עם הסרבים אולי הכי טובים בטורניר אבל אני חושב שליין כזה מנארינו הערמומי לא יתקשה בכלל לכסות וגם יכול לנצח פה לפחות סט אחד
  7. באלרוס פלוס 1, ליגה לא פרייארית בכלל, במיוחד שהמניות של הליגה ישראלית בירידה מכבי כבר קיבלה 2 השפלות בתחילתה של הליגה, מחר שהם יפסידו זה הכלל לא תהיה הפתעה, לגבי דאבל טניס סאנדגרן שאפובאלוב, 2 סימונים חזקים מאוד
  8. אתמול היום נפתח עם טעם מר בפה של קאצ'נוב ויסתיים עם טעם עוד יותר מר עם פריץ' , היום כמות המשחקים היא הרבה יותר מצומצמת אבל יש גם משחקים מאוד מעניינים לפנינו , סוזה שחקן טוב , מילמן שחקן טוב , הסרב של שניהם אימתני והשחקים שווים ברמתם , אני באופן אישי חושב שהיתרון בקלאש הזה הוא של סוזה על משטח החימר הארגנטינאי פאקונדו באגניס שחקן סופר מוכשר שמגיע בכושר פשוט נפלא עשה השבוע 3/3 נצחונות סאנדגרן הפתיע אתמול את כולם , חוץ מאותי , אין סיבה שזה לא ימשיך גם היום סאם קווארי האמריקאי הביג סרב , פישל בגדול בשבוע שעבר בUS OPEN , הפעם אני מאמין שהוא יגיע בצורה שונה לגמרי בהתמודדות ,ולמר
  9. ממש בריטי , התחפשה למנצ"סטר סיטי נתניה
  10. המשחק התחיל באיחור פתיחה צולעת של הקונגולזי אבל כולי אמונה שהוא ישבור חזרה בהמשך ויקח את זה לטיי ברייק
  • צור חדש...