קפוץ אל תוכן

mikemuse

רשומים
  • מספר תכנים

504
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

49 Excellent

1 עוקב

קצת על mikemuse

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. תודה רבה מוטי רוזנבורג - קורק סיטי - 2 קורק סיטי משחקת לא רע בכלל ולפי דעתי היא מנצחת. המשחקים שלה. היא פעם מלאך פעם גלם. ולפי דעתי יהיה ניצחון. 2-0. הפעם לקורק ! הסימון החזק הוא ללכת דאבל. 2x. ביחס מטורף
  2. מזל טוב חבר ! עד הדקה 15:59. זה נחשב עדין כי זה עדין בדקה ה-15 ולא 16
  3. שיהיה לך המון בהצלחה אחלה הימור המשחק פתוח לכל כיוון. אז. תיקו 2 נראה הימור מצוין
  4. שיהיה לך המון בהצלחה חבר אני היום הלכתי על ווסטהאם ביחס מטורף המשחקים שלהם תמיד מטורפים
  5. שיהיה לך המון בהצלחה חבר יקר כל האופציות אפשריות היום בלגיה קבוצה חזקה ביותר אבל תיקו 2 הימור חזק
  6. בהצלחה חבר יקר מסכים איתך באנגליה בלגיה צרפת משחק קשה
  7. תודה רבה חבר יקר שיהיה לכולם בהצלחה
  8. שלום חברים יקרים שני סינגלים ליום ג״ ביחסים גבוהים המשחקים ממש פתוחים אז ממש שווה לנצל במיוחד במחשקים האלה שיהיה לכולם בהצלחה סינגל ראשון 270. שקנדיה - דה ניו סיינטס - הסימון הוא 2 סינגל שני 278. דריטה - מאלמו - הסימון הוא 1
  9. צודק היה פעם טעות בווינר יחס של 28. על משחק על קבוצה טובה. הלכתי לווינר לשים טופס על המשחק בלבסוף ביטלו לי את הטופס
  10. שיהיה לכולם בהצלחה אני הלכתי היום על יפן. יפן עוד יכולים להפתיע. 2-0. הנמלים האלה מהירים. ומשחקים לא רע בכלל
  11. תודה רבה חבר ! הלכתי יפן ביחס מטורף של 10.50 היפנים משחקים לא רע בכלל לכן הם יכולים גם לנצח 2-0. ולא יתפלא בכל זאת תודה רבה בשאר מסכים!
  12. שיהיה המון בהצלחה אחלה הימור וושי אחלה קבוצה משחקת ממש טוב
  • צור חדש...