קפוץ אל תוכן

pitbull

רשומים
  • מספר תכנים

50
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

4 עוקבים

קצת על pitbull

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. יוסטון -5.5 1.65 *************** משוחק יפן. אצל יוסטון ווסטברוק אמור לעשות בכורה לצד הארדן. אצל טורנטו לאוורי וגאסול לא ישחקו הסגל של יוסטון יותר טוב למשחק שוטף,ונוסיף תחיסרון המשמעותי של לאורי וגאסול ...הבנתם את הכיוון.
  2. כן חברה התכוונתי כמובן לסגנית אלופת אירופה לילה ארוך עבר על כוחותינו בהצלחה
  3. אנאדולו אפס -2 1.80 אלופת אירופה מול הטוענת העיקרית לתואר - איזה משחק! ברצלונה עשתה רכש מדהים הקיץ,והם מצפים לדברים גדולים העונה. מנגד אנאדולו עשתה רכש קטן וספציפי לחיזוק. אני אלך פה עם אנדאלו מהסיבות הבאות: * משחק ביתי ראשון כאלופת אירופה=מוטיבציה בשמיים. *אנדאלו שמרה על רוב הסגל מהעונה שעברה=הקבוצה מחוברת ,ובעוד שברצלונה עדיין עובדת על החיבור. *לברצלונה יש פצועים בעמדת הרכז,מאוד משמעותי במשחק מול קבוצה רצה כמו אנאדולו. בהצלחה
  4. אדריאן מנארינו 1.80 הצרפתי בכושר נהדר פוגש את מילמן העקשן. לדעתי מילמן פייבוריט פה ביחס רק בגלל האלמנט של העייפות שאמור להיות למנאריאנו לאחר שטס ליפן מסין מיד לאחר הגמר הטורניר שבו הפסיד. הצרפתי אמור לעבור אותו
  5. פרטיזן בלגרד +2 1.80 שני הקבוצות עשו סוג של מהפך הקיץ. בלגרד עשתה מינוי ענק בעמדת המאמן - אנדראה טרינשיירי שהיה מאמן במברג במשך 4 שנים,וגם מכבי רצתה אותו. כמובן שמאמן גדול מגיע גם שחקנים ברמה גבוהה באים ובלגרד עשתה החתמות עם שחקנים טובים כמו קורי וולדן מחולון,פרחובסקי אקס מכבי ועוד. ונציה קבוצה נחמדה ומשחקת לא רע בבית,אבל אני חושב שהאינטסיביות של פרטיזן וגם עם משחק טוב צבע יכריע פה את המשחק לטובתה. אם תשאלו אותי הפלוס פה היה צריך להיות ונציה +3 בהצלחה
  6. האמת שגם לי הייתה מחשבה אבל מאחר וזה נראה טוב מידי ויתרתי בהצלחה
  7. פבלו אבדוחאר אלבה 1.60 סימון בירידה חדה ברמת הטניס שלו. אני אקצר ואגיד שההגשה שלו ירדה מאוד גם בעוצמה וגם באחוזים דבר שיקשה עליו מאוד במשטח הקשה. פבלו סך הכל במגמת שיפור ואני חושב שהוא ינצח את המשחק,מאחר והוא שחקן שיודע להחזיר בהצלחה
  8. פרם +24.5 1.65 צסקא המתחדשת במשחק ביתי ראשון במסגרת ליגת VTB. במשחק הפתיחה צסקא הפסידה בחוץ לאנזי כשהציגה משחק התקפה חלש ודל. הערך פה על פרם מהסיבות הנל: *פלוס לא הגיוני לפתיחת עונה,ואף זילזל בקבוצה.הפלוס הנכון פה לדעתי סביב 16. *צסקא נפרדה השנה משחקנים מרכזים ועוד לא מחוברת עם החדשים. *פרם בנתה קבוצה תחרותית יותר מהעונה שעברה - תקציב שחקנים גבוה יותר בהצלחה
  • צור חדש...