קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

pitbull

רשומים
  • מספר תכנים

135
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

9

6 עוקבים

קצת על pitbull

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

718 צפו בפרופיל
  1. דטרויט פיסטונס +5 1.80 הבוקיז לא סופרים את דטרויט. נכון,החברה קצת מדשדים ותלויים בגרמי גרנט,אבל לתת פה 5 מול אטלנטה שכרגע נראה רע בלשון המעטה,לדעתי לא הגיוני בעליל. +2 היה יותר משקף פה את המשחק. שתי הקבוצות סך הכל דומות בסגנון המשחק שלהם,ואני חושב שיש פה עדיפות קטנה לכיוון דטרויט ולכן אני איתם
  2. גם חשבתי על זה פשוט נשבעתי לעצמי שלא נוגע יותר בצלנגר כמו לשים הימור על ליגה לאומית בכדורגל = הימור נטו
  3. לא חפרת מספיק יש לשאנחאי גם Marcus Denmon
  4. כל הכבוד אתה עושה מצווה גדולה
  5. יונס זה טעות חחח אין להם זר כזה הכוונה ל DonatasMotiejunas
  6. ברנאגאי ג'ינברה +2 1.80 תם הטקס.אני חושב שהיום ברנאגאי ינצחו ויכריעו תגמר ריי פארק לא ישחק ובלי אולי או ספק .דבר שיכין תקבוצה לסגנון משחק שונה. במשחק הקודם נפלנו על שלושה בשניה האחרונה לצערנו שיהיה בהצלחה לכולם
  7. ונציה +4.5 מחצית ראשונה 1.65 מה נגיד לכם חברה...התחלנו טוב עם הסינית אחרי זה שניה אחרונה נפילה בפיליפינית ואחרי זה נפילה בסל (רבע הזוי) בטורקיה זה התיקון להיום. האטלקים לוקחים את המפעל הזה ממש ברצינות.הובסו בליגה למילאנו לאחר שנתנו חופש לשחקני מפתח במאצ אפ בן השחקנים יש שיווין מסויים ולכן אני חושב שהאיטלקים יעמדו יפה עד ההפסקה
  8. טורק - 3 1.80 רבע ראשון טורק אחלה קבוצה עם איקיו גבוה מאוד באה לאחר 3 הפסדים רצופים אני אקצר ואגיד שאין כמו רבע רבע הראשון חזק בבית להכניס ביטחון חדש בשחקנים שיהיה בהצלחה
  9. נפל זה קורה חברה אבל זה חלק מהמשחק פעם לטובה פעם לרעה הלאה
  10. ברנאגאי ג'ינברה -3 1.80 * גם אני עשיתי פרצוף מופתע כשראיתי תעדיפות +3 ,אבל לאחר חפירה ברשת הבנתי את הבוקיז. *parks השחקן המוביל והכי חשוב בקטרופה בספק גדול למשחק. הוא סובל מפציעה באגן השמאלי שהשביתה אותו בעבר. כרגע הוא מוגדר בספק גדול אבל גם אם ישחק הוא יהיה מאוד מוגבל. *ברנאגאי קבוצה שיודעת לצופף את המשחק ועם חסרנו/מגבלותיו של פארק זה מאוד קריטי. * אני צופה שהמינוס פה יעלה ,בהצלחה
  11. נאנג'ינג מאנקי קינגס +3 מחצית ראשונה 1.90 *אחרי פגרה בליגה הסינית אנחנו חוזרים היום למשחק תחתית. לקינגס יש סגל לא רע בכלל ואני מעריך שבפגרה הוא התלכדו עוד יותר. *הקבוצות מכירות אחת את השניה טוב בכל הנוגע לחמישיה,אבל בכל הנוגע לשחקני ספסל יש פה עדיפות קטנה לקינגס. *לטינגין יש שחקנים יותר פיזים ומעריך ככל שהמשחק יתקדם זה יבוא לטובתם ולכן מחצית ראשונה לקינגס זה הימור לא רע מאחר ששחקני הספסל ישחקו קצת יותר לטובת החמישיה בהצלחה
  12. ניסיון הטעיה + פנא לא ניצחה מזמן בחוץ + הנצחון על ברצלונה של ליון
  13. פנא +1 1.80 *ליון עשתה משחק שיא מול ברצלונה,במיוחד בהגנה.לקבוצה בהחלט יש שחקנים אתלטים כמצופה מקבוצה צרפתית. אני חושב ששחקני ברצלונה קצת זילזלו בהם ורק התעוררו לקראת הסוף שהיה מאוחר מידי מאחר שהצרפתית קיבלה כבר ביטחון ומצאה מאצ אפים מול הספרדים. *פנא מתחברת ממשחק למשחק.היוונים יצאו מתקופה לא קלה במיוחד באירופה ובאים למשחק הזה בכושר מעולה.המשחק יותר "חלק" והחברה הצעירים התחילו גם לעלות רמה. *אני חושב שליון תבוא קצת "שיכורה" ממשחק הניצחון על ברצלונה ועם ביטחון יתר ומשום שכרגע אין ליגה צרפתית להוריד מתח,מול קבוצה יוונית טיפוסית ופיזית כמו פנא יהיה לה קשה להתמודד.
  • צור חדש...