קפוץ אל תוכן

מנתח לעומק

רשומים
  • מספר תכנים

1,380
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

2

מנתח לעומק היה הזוכה היומי בספטמבר 4

מנתח לעומק קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

123 Excellent

5 עוקבים

קצת על מנתח לעומק

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

860 צפו בפרופיל
  1. באמת לאקי באמת נשמע לי כמו סינית באמת תתחשב באנשים הפשוטים דבר עברית בגובה העיניים עכשיו ללכת לגוגל ולהתחיל לתרגם זה עוול ממדרגה ראשונה ואם בדיוק אין לי זמן נניח שאני צריך לטוס ליפן אז אפסיד את הטיסה בשביל התרגום? ואני מדבר אליך לאק, אליך אליך לא לשאר הגאונים שמנסים להוכיח את שליטתם בשפה ההיא אחלה לאקי שבעולם למרות הכל אוהבים אותך..
  2. שלום תודה על הערתך, לדעתי זה יכול לפעול דווק שההגנות לא יתאמצו מספיק עקב מה שנקרא עייפות החומ ואז לחלוצים יהיה עבודה קלה יותר. מה גם שי חלוצים ברמה כזו שווה לנסות אובר כי מה שנקרא כל חצי מצביכול להפוך לשער בשונה מחלוצים בינוניים ומטה שצריך 8 מצבים כדי להכניס שער בודד. אני כאן עם מוטי לחלוטין בדוק נעול וחתום שבע פעמים ישר והפוך
  3. עיצה של ידיד לעולם אבל לעולם אל תעשה ככה עדיף לקחת 10 סימונים ולעשות שיטה 2/10. אסביר לך איך זה עובד: אמנם אתה משלם מחיר גבוה יותר אבל מניסיון זה עדיף מאשר לתפוס 2 משחקים מוקדמים ואז במשחק השלישי בדקה 70 יש עדיין 0 קרנות הלב פועם חזק והנה בדקה 80 קרן אחת אתה אומר עדיין יש תקווה אבל בדקה ה88 באה קרן שניה מגיע הדקה ה90 ועדיין יש רק 2 קרנות והשופט מוסיף לך לקינוח 7 דקות הארכה האמבולנס בדרך אך בדקה ה96 עדיין 2 קרנות ואתה כבר חושב לבטל את האמבולנס אולם בדקה ה97 השופט שלנו נותן פנדל לאחת הקבוצות ולמזלך השוער הודף בדיוק לכיוון הקרן שלאחריה גם מסתיים המשחק. אז אני שואל, וחושב שכולם יסכימו איתי, לא חבל בשביל כמה שקלים נוספים להפסיד 150,000?????????????????????????????????????????......... אז הנה לך עיצה פשוטה תעשה שיטה 2/10 בתקווה שמשהו יתפס. (הערה כל מי שנהנה לתת לייק)
  4. קונספירציה טוענת שזהו ביבי של היום בגלגול עבר שלו. ברצינות. ניתן לגגל ביוטיוב
  5. נשלח ב100 תודה על העירנות בעוד 60 שלחתי ווקר
  6. איזה קונפליקט. לשמוח שהרווחתי כסף או להצטער שליברפול ניצחה?
  7. לקחתי קרלוסרהה תודה חיזקת אותי בליברפול
  8. תודה לוקח תיקו סיביליה וליברפול מנצחת סינגלים
  9. אני אוחז שמכבי תעשה בדיוק הפוך ממה שעל הנייר ולכן הסימון שלי הוא מכבי עומדת בליין!
  • צור חדש...