קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

EliZ

רשומים
 • מספר תכנים

  538
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

61 Excellent

5 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

911 צפו בפרופיל
 1. אתה צודק חבר, מיהרתי קצת אז ברח לי מהראש. תודה לכולם
 2. לא העלתי המון זמן אבל היום משך את תשומת ליבי סימון מעניין מאוד קוסטאס סלוקס(-1) נגד טיילר דורסי(+1) למען האמת לא יודע איך עושים מצאפ כזה ועוד הפלוס נמצא בצד של דורסי. מצד אחד סלוקאס שכבר מעבר לשיא, לא ידוע כסקורר מטורף אלא כמנהל משחק, מחלק אסיסטים וכד'. מנגד נמצא טיילר דורסי שהוא כן שחקן ללכת אליו, לקחת זריקות ולא מעט. בשורה התחתונה יש כאן מצאפ בין רכז טבעי ממש לפי הספר ובין סקורר שיודע פשוט לייצר נקודות. הסימון: דורסי+1 בהצלחה!
 3. למזלנו כן, פחדתי מבריחה שלהם ברבע האחרון.. אבל מהרבע השלישי כבר הפסיקו לשחק. תודה רבה!
 4. סינגל נוסף לבניית רצף חיובי עירוני נס ציונה(+4) נגד הפועל ירושלים(-4) הסימון: 2 - הפועל ירושלים(-4) נס ציונה עשו קולות של חזרה במשחק הקודם אבל התפרקו ברבע האחרון וזה לדעתי שבירה מנטלית במיוחד בקבוצה שבה כל אחד יריב של השני. ירושלים אמורה לנצל את זה בתחילת המשחק כדי לגמור את הסדרה הזאת באופן סופי. תצליחו!
 5. מכבי חיפה(+4) נגד מכבי ראשלצ(-4) / מחצית הסימון: 1 - חיפה במחצית, מאמין שנראה פתיחת משחק טובה מצד הירוקים שמבינים שזה להיות או לחדול ולא יוכלו לתת לראשון לברוח מהר ולגמור את המשחק. בונוס: רומן סורקין(-2) נגד עוז בלייזר(+2) הסימון: 1 - סורקין בהצלחה!
 6. מטורף תומר! שכפלתי - תודה! וכמובן מזל טוב
 7. בהצלחה אלוף הסימון השלישי כבר נתפס, לא רציתי להמליץ עליו כי לא הייתי בטוח בו. תודה אבי היקר
 8. לא רואה מי יכול לקלוע בשביל חולון חוץ ממנו, נוסיף לזה שהוא מצליח לקלוע נגד הגבוהים של ראשון וירושלים אז מול הגבוהים של גלבוע האתגר צריך להיות הרבה יותר פשוט. אני סגרתי כבר את הטופס אבל תודה בכל מקרה! תודה!
 9. הפועל חולון - גלבוע גליל ניצחון ישיר של גלבוע ביחס 1.2 ג'ימי הול(-2) נגד אקיל מיצ'ל(+2) 1 - ג'ימי הול(-2) בטחון גבוה לצמד סימונים האלה, צריך להוסיף עוד סימון כדי לסגור טופס. בהצלחה לכולם!
 10. ניחוש מספר 1: תמיר בלאט(הפועל י-ם) נגד רביב לימונד(נס ציונה) הסימון: 1 - תמיר בלאט מצד אחד יש לנו את תמיר שכבר ידוע כסקורר, לא מפחד לקחת זריקות(גם קשות) ומעבר לכך פוגע גם באחוזים טובים רב הזמן. מנגד, לימונד שרחוק מלהיות בשיא שלו, לא האיש שנס ציונה סומכת עליו מבחינת נקודות אלא יותר מבחינת בניית המשחק, אסיסטים וכדומה. לדעתי לימונד כן ייקח על עצמו ולא ישאר חייב אבל בסופו של יום תמיר עם יד טובה יינצח. ניחוש מספר 2: מכבי ראשל"צ - מכבי חיפה מעל/מתחת 18 שלשות הסימון: 1- מעל 18 שלשות קלעים וזריקות, המון קלעים טובים יהיו על הפרקט היום ומדובר בשתי קבוצות שזורקות המון שלשות. מאמין שיצליחו לעבור את הליין. ניחוש מספר 3 - סינגל: מכבי ראשלצ(-8) נגד מכבי חיפה(+8) הסימון: חיפה(+8) מלחמה ביחד עם החזרה של ספידי סמית, לא רואה את ראשון שולחת פה את חיפה לפירוק והרכבה. הליין נראה חשוד אבל אני חושב שיילך צמוד עד הסוף. בהצלחה לכולם!
 11. מומנטום חיובי עם 3 פגיעות ברצף פנרבחצה(-7) נגד מכבי תל אביב(+7) הסימון: פנר-7 מאמין שיגמר דו ספרתי, תצליחו!
 12. תודה לכולם. מברוק לשולחים
×
×
 • צור חדש...