קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

TipOfTheDay

רשומים
  • מספר תכנים

65
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

0

1 עוקב

קצת על TipOfTheDay

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. היי לכולם. דאבל שלדעתי שווה תהשקעה ולכן השקעתי הסיבה העיקרית שפשוט פורטוגל וצרפת שחקו אחת נגד השנייה והתוצאה הסתיימה בתיקו 0-0. לכן אני מאמין שהיום נראה נצחון של הצרפתים והפורטוגלים.
  2. לא ידעתי אם כך שהמנהלים יסגרו את הפוסט.
  3. מחצית 0-0 שלחתי ולנסיה נצחון 236 דולר מביא 814 דולר. בהצלחה לכולם.
  4. באייר לברקרוזן - וולפסבורג אנדר 3.5 שערים ביחס 1.55 רמת בטחון 9/10 שתי הקבוצות עם ההגנות הכי חזקות בליגה הגרמנית נפגשות למעט הקבוצות ב- top 3. לברקרוזן עם 32 שערים שהיא ספגה ב27 מחזורים. וולפסבורג עם 33 שערים שהיא ספגה ב27 מחזורים לברקרוזן תארח את המשחק מהמקום ה -4 עם מאזן 16-5-6 מנגד הקבוצה האורחת עם מאזן של 10-9-8 משחק תיקו קלאסי לדעתי יגמר 1-1 אבל אני צופה משחק הגנה בלי קהל שדוחף נשלח בסכום גבוהה מאוד..
  5. אמן אמן תביא הכול המוקש האחרון לדעתי זה פתח תקווה
  6. הפועל באר שבע - הפועל רמת גן מחצית 1 ביחס 1.75
  7. המלצה ליגה גרמנית פ.צ קלן - דיסלדורף. בלי יותר מדי דיבורים נצחון של הקבוצה הביתית ולא כי דיסלדורף לא מהווה פאקטור אלא כי מלך השערים שלה הננינגס מתחיל על הספסל. תוצאה משוערת 2-0 לטובת הקבוצה הביתית.
  8. בשעה 21:45 מחזור אחד מהמשחקים שסוגרים את המחזור ה-35 יוצא לדרך וולבס תארח את ארסנל. הקבוצה הביתית וולבס עם 46 נקודות אין על מה לשחק! קבוצת החוץ ארסנל מרחק נקודה מליגת האלופות ארבעת הגדולות של הליגה האנגלית. אני רואה פה נצחון חוץ ברור של ארסנאל 2-0! מצטער על ההמלצה הקצרה אך רואה בא פוטנציאל רב תמונה תעלה בשעה הקרובה!
  • צור חדש...