Jump to content
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

DZ10

רשומים
    12
  • Last visited

0

1 Follower

Recent Profile Visitors

485 profile views
  1. תודה אחי, שלחתי לך הודעה בפרטי.
  2. המשחק ישוחק בשעה 22:30 יצא לי לצפות ב-2 השחקנים ואתן קצת פירוט עליהם.. סרגיי סושה שחקן שאין לו סרבים, הוא בן 40 אבל משחק אחלה הגנה, להתקיף הוא פחות יודע, ובסרבים אין הבדל כמעט בין ראשון לשני העיקר להעביר את הכדור. דמיטרי ארמלינסקי, שחקן עם כרס(לא צוחק) אבל עם טכניקה טובה ביד ועם סרבים טובים לשחקן חובבן ועם חבטות חזקות, מחפש את הפינות בכל נקודה, משחק רשת פחות טוב ועדיף לו לא להישאר על הקו האחורי. נראה כאן משחק שארמלינסקי יתקיף וסושה יגן, חושב שזה משחק מאוד שיוויוני עם עדיפות לארמלינסקי ובגלל זה היחס שווה. לפני שבועיים הם נפגשו וארמילינסקי ניצח 2-1. להזכירכם הטורניר הוא שבמידה ויש 1-1 במערכות עוברים ישר לטיי ברייק עד 10. היחס נפתח ברשת ביחס 3 וירד ל2.5 על ארמילינסקי. בווינר היחס הוא 2.40. שיהיה בהצלחה חברים.
  3. תרשום אולי בצ'אט או בפרטי לאנשים
  4. רובין תודה רבה אחי, אם אתה יכול לערוך את הפוסט כי במידה ומישהו מהמועצה יראה יפסלו את ההימור ויחזירו את הכסף... יהפכו את זה ליחס 1.00 ממקרי עבר, תודה רבה!! שלא יראו על מה מדובר..
  5. היי, אתה צודק, הייתי צריך לחשוב השאלה אם זה סטטיסטיקות יבשות או אחרי בדיקה מעמיקה אז סליחה. בתור אחד שמביט מהצד יכול להיות שזה אחרי בדיקה מעמיקה אבל אנשים שמהמרים רוצים קצת רקע להימור כדי להרגיש קצת יותר ביטחון בהימור כשרואים רק סימון גם אם זה אחרי בדיקה מעמיקה, קשה לשולח לדעת במה התעמקת, לדעתי אם חקרת כבר את המשחק 4-5 שורות לא יזיקו עוד 10 דקות יכול להיות עולם ומלואו עבור השולח.
  6. בנוסף שימו לב איך בולאר מושך תשומת לב אתמול ב28:20 רק כשנכנס, כמה שחקנים פנויים מסביב וכמה עליו. https://www.youtube.com/watch?v=Ps5QP4_xLv4
  7. א. תודה רבה. ב. אני כבר עם אישה ועבודה ויש פחות זמן מפעם, עוד בצעירותי בגיל 16 שהאתר היה בצבע חום לבן, הייתי נכנס לפה המון וגם ממליץ("החלום" היה להיות בנעוץ עם Slider).. הזמנים השתנו יש פחות זמן להמליץ אבל שולחים כשיש משהו טוב, אחרי בדיקות מעמיקות). ראיתי המון שכותבים סימונים באוויר בלי המלצה והשאלה אם זה מידע או סטטיסטיקות יבשות, יכול להיות שההימור שלי ייפול היום ויולון יפסידו ב20 הפרש כי ככה זה הימורים אי אפשר לדעת מה יהיה באמת, אבל הייתי חייב להביא לכם כאן דעה שונה ומפורטת בלי נתונים יבשים שרואים ב-FLASHSCORE ובאתרים אחרים..
  8. אני לא נוטה להגיב כאן קודם כל מאז שהייתי צעיר והייתי יותר פעיל, אבל אני עוקב ושולח לרוב ברשת ולפעמים בווינר. מחצאי הגמר והפגרות בליגות הגדולות התחלתי לעקוב הליגות הנידחות והתמקדתי גם בכדורסל הטיוואני. ליגה שמזכירה את הליגה הלאומית בישראל, כל קבוצה עם 2 זרים בלבד. מצד אחד טיוואן ביר שסיימה את הליגה עם מאזן 25-7 ויולון שסיימה במאזן 16-16. זה ליגה של 5 קבוצות טיוואן ביר סיימה ראשונה והעפילה לגמר. פאוליאן ויולון סיימו 2 ו-3 בהתאמה. יולון דרסה 3-0 בסדרה והעפלה לגמר. המשחקים משוחקים במגרש ניטרלי בעקבות וירוס הקורונה ללא קהל אז אין יתרון לבית וחוץ. איך יולון החלה לדרוס אתם שואלים? בתחילת העונה שיחקו הזרים מרקוס קין וקורטני דגלאס, קורטני דגלאס היה הסנטר בקבוצה ולא הצליח לעשות את העבודה, הקבוצה פתחה את העונה לא טוב ולאחר 12 מחזורים החליטה להחליף את קורטני דגלאס בסים בולאר(2.26 ס"מ), קנדי ענק בקנה מידה של הליגה הטיוואנית(שחקנים יחסית נמוכים) שאתמול שבר את שיא הדק' שלו בקבוצה. הוא חתם בסקרמנטו קינגס והיה לשחקן ממוצא הודי הראשון ששיחק באן בי איי אך לא הביע חותם ואחרי חודשיים עזב. מאז שהגיע הקבוצה לא מפסיקה לנצח, וגם ידה יצאה על העליונה במשחקי הליגה מול טיוואן ביר(מאזן 2-1 מאז שהגיע בליגה) שאין לה תשובה לקנדי הענק, בטיוואן ביר נמצאים הזרים בארקלי(גארד) וזאצייב(סנטר) למה אתם שואלים טיוואן ביר פותחת חזק ואז נחלשת? התשובה היא כי בולאר לא עולה בחמישייה ונכנס לקראת סוף הרבע הראשון, אחרי שהוא נכנס הוא משחק לפחות עד סוף הרבע השלישי כמעט בלי הפסקה. כשהוא נכנס ביר חייבת להגיב בדאבל-אפים עליו כי לפחות 2 שחקנים שומרים עליו בשל מימדיו הפיזיים, ואז שחקנים אחרים פנויים, שחקן מאוד גמלוני אבל פשוט ענק מתחת לסל, לא קלעי עונשין גדול אבל אחד שמסיים בקלות בהטבעה או מוציא כדור החוצה ובגלל זה יש הרבה שלשות ליולון. מאז שבולאר הגיע הקבוצה ניצחה איתו 8 פעמים והפסידה פעמיים שהיה על המגרש. לפני הפליאוף הם נתנו לו לנוח 3 שלושה משחקים והפסידו את שלושתם. בחצי הגמר הוא לא הפסיק לככב עם 27 נק' ו24 ריב' במשחק הראשון. עם 17 נק' ו18 ריב' במשחק השני. עם 24 נק' ו18 ריב' במשחק השלישי. https://basketball.asia-basket.com/team/Taiwan/Yulon-Luxgen/1473?Page=2 הנתונים כאן. לדעתי הבט והווינר הולכים עם הליינים לביר בעקבות המאזן שלהם בליגה, אבל הנתון המשתנה שלא מחשבים את הקנדי הענק של יולון שמאז שינה את כל הסיפור בליגה הזאת. ממליץ על יולון+7.5 מי שיכול ברשת מומלץ מאוד. בנוסף למהמרי הווינר, יש אפשרות לשלוח על טיוואן ביר במחצית שיובילו ואז יולון שיהפכו.(אמרנו הוא עולה רק סוף רבע ראשון סביר להניח שטיוואן ביר תוביל כשיכנס). אם ישמרו עד המחצית טיוואן והסתיים בנקודה שתיים, סיכוי טוב שיולון יהפכו. יחס 8.50. יש מצב שהעייפות תשפיע אין ספק על יולון ששיחקו המון בשבועיים האחרונים אבל עדיין עם הקנדי הענק שרק עומד בצבע מחלק חסימות ריבאונדים ונקודות זה יכול להספיק. כמות הנק' של בולאר בגמר ירדה משמעותית בגלל שעושים עליו דאבל אפים והוא משחרר את הכדורים לשחקנים פנויים, טיוואן ביר מעדיפים שלא יהיה באחד על אחד אף פעם אחרת זה מסתיים בסל קל, ומהמרים שהשלשות לא יכנסו. בנוסף ברבע האחרון, רק זר אחד יכול לשחק(שאר הרבעים 2), אתמול בולאר הועדף על מרקוס קין, במשחק הראשון קין הועדף על בולאר, מעניין לראות מה יהיה היום. סרטון של בולאר מצרף לכן כאן, תבינו כמה הזרים הם משמעותיים בליגה הזאת. שימו לב אליו ולמרקוס קין. https://www.youtube.com/watch?v=FwaeLNs349w&t=2194s בהצלחה לכולם והלוואי שבאמת יתפוס, רק כותב לכם את דעתי כאן. יולון+7.5 ביר במחצית, יולון בסיום יחס 8.50. (ברשת 10). בהצלחה!!
  9. https://www.instagram.com/stories/yokaryliga/ האינסטגרם הרשמי של הליגה..
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy