קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

noznoz

רשומים
  • מספר תכנים

351
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

27 Excellent

3 עוקבים

קצת על noznoz

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

826 צפו בפרופיל
  1. אכן שאלת השאלות. יהיה צמוד, אך אני מאמין שיצליחו לברוח הפעם ולא יפשלו. כמובן שהסימון השני הוא יותר בטוח. בהצלחה!
  2. קנטברי הוא באמת הסימון בעל רמת הביטחון הפחותה. לקנטברי הצטרף לאחרונה שחקן חדש. שחקן שמעל לרמת הליגה. הבעיה היא שהוא מוגבל לדקות משחק (חוקי הליגה או משהו כזה). קנטברי משחקת כדורסל טוב מאוד לאחרונה ואיכשהו תמיד מפקששת בסוף. אני מאמין שהיום היא סוף סוף תקטע את רצף ההפסדים הנוראי. בהצלחה
  3. שלום לכולם, שלחתי 2 סינגלים לתחילת היום עד שהסיני יעלה. מבחינת רמות ביטחון, הסינגל הראשון ברמת ביטחון מעט יותר גבוהה. בהצלחה לכולם!
  4. 2/2 מזל טוב למצטרפים
  5. רואה את חימקי מנצחת מעל הליין, אם כי לא נגעתי במשחק הזה. איתך במילאנו
  6. דווקא הליין הגבוה על מכבי עורר אותי במעט, ולכן רמת הביטחון הנמוכה יותר. אני צופה משחק צמוד עד הסוף. תודה על התגובה והמון בהצלחה
  7. רמות ביטחון: 1. מכבי - 5/10 2. מילאנו - 10/10
  8. הפוך ממך הערב. רוב המהמרים על טורונטו והליין רק יורד עליהם. אני עם שיקגו והפלוס 11. ערב טוב
  9. תודה על המידע החשוב. לתשומת ליבם של אלו שלא שלחו ומתכוונים.
  10. אין דעה בטניס יוון נראית רק מאוד בתקופה האחרונה. דור הנפילים של קראגוניס, סמסריס וחבריהם כבר מזמן לא שם, ומנגד לאיטליה יש נבחרת צעירה ומתחדשת (לצד כל מיני קוואלירלאים מבוגרים שלא מפסיק להבקיע). לאיטליה יש המון מה להוכיח לנוכח הכשלונות האחרונים. מסכים. בהצלחה.
  • צור חדש...