קפוץ אל תוכן

מזכירים לכולם לסמן תוצאות של משחקי היום

https://forums.livegames.co.il/index.php?app=pickemsx&module=pickems&controller=pickem&week=0&id=3

כניסה לטורניר מלך היורו--> בצע הימור

מזכיר שאפשר להמר על מה שבא לכם, ולשנות, כל עוד המשחק לא התחיל. ברגע שהוא יתחיל האפשרות להמר עליו תעלם.

image.png

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

HeNrY

רשומים
  • מספר תכנים

488
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

44 Excellent

קצת על HeNrY

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. זה הימור בעייתי קצת כי הוא בכיף יכול ליפול גם ב4 מערכות.. אם הראש שלך ככה עדיף לשלוח ציציפאס לוקח מערכה לדעתי בכל מקרה בהצלחה
  2. כל הכבוד.. מחכים למחר איזה משחק
  3. חוץ מ2-0 קרייסיקובה שהיה עם ההשקעה הכי נמוכה הכל נתפס שלא תגידו לא שמענו לא ידענו
  4. 2 מ2 ממשיכים משחק הבא
  5. לא אוהב סימונים של אנדר אובר חחח בכל מקרה בראשון יותר מסכים
  6. היום חצאי הגמר בנשים.. לטעמי הגמר יהיה פבליוצנקובה נגד קרייסיקובה פבליוצנקובה מגיעה אחרי ראן יפה מאוד לטעמי היא אמורה לנצח את זידנסק שעושה בעצמה טורניר יפה אך יש לומר... ניצחה די במזל את באודסה סיבוב קודם מנגד קרסיקובה משחק פשוט מדהים ולדעתי תעצבן מאוד את סקארי שניצחה את סוויאטק החלשה יש לומר... משחק שהוכרע על גיים או שתיים לא טובים/// בכל אופן לא מחזיק מסקארי הסינגלים שלי לפי רמות השקעה מהגבוה לנמוך קרסיקובה +3 קרסיקובה ניצחון פבליוצנקובה ניצחון פבליוצנקובה 2-0 קרסיקובה 2-0 בהצלחה לכולם
  7. משחק לא פשוט... בהתאם הייתה ההשקעה גם מזל טוב
  8. סינגל לכיף יותר... היום משחקים לא קלים לשליחה או לא שווים שתי השחקניות בתקופה אש.. לטעמי האחוזים של קרסיקובה בהגשות גבוהים יותר וזה ישחק פה תפקיד צופה למשחק צמוד יחסית אז לא להתפרע בסכומים אבל אני עם הצ’כית בהצלחה
  9. עץ או פלי קלאסי... יהיה צמוד לליין זה בטוח
  10. הכל נתפס גם 3-0 המלצה קל לנו
  11. המפגש החם בשלב קבע הגמר ללא ספק.. שני השחקנים הטובים בעולם מהדור הצעיר, מסתמנים כ״יורשים״ של הגדולים מדבדב משחק הרבה יותר טוב על חימר מהצפוי השנה. אם מדבדב ינצח את ציציפס זה היה הניצחון הטוב ביותר שלו בחימר מזה תקופה. זה אפשרי, אך לא סביר במיוחד. אם לומר את האמת אותי יפתיע גם אם מדבדב יוכל לנצח מערכה או שתיים מול שחקן שהרקורד שלו 20-3 על חימר השנה ולאורך הקריירה הוא מסתמן כהמשטח המועדף עליו. ציציפס ב3-0 יחס יפה אך מסוכן אני אישית שלחתי ניצחון לציציפאס בסכום גבוהה.... ביחס 1.46 ברשת גם המינוס נראה לא רע בהצלחה לכולם
  12. יופי של תפיסה איתך חזק בקולינס.. חושב היא תנצח גם
  13. באיירן במשחק הראשון לא שיחקה טוב ונעקצה 3 פעמים על פארש... חושב שבאיירן קבוצה הרבה הרבה יותר טובה מפריז גם בלי לבנדובסקי.. פריז אפילו לא ראשונה בליגה שלה, עונה באמת חלשה מאוד מה גם שמרקיניוס לא משחק היום.. הוא יותר חשוב מכולם אצל פריז לא יודע אם היא תעלה אבל באיירן תשלוט ותנצח את המשחק באיירן DNB באיירן ישיר 3-2 באיירן חג שמח
  • צור חדש...