קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

HeNrY

רשומים
  • מספר תכנים

470
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

42 Excellent

קצת על HeNrY

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. קורטואה דיי חלש אחי... בכל אופן עם סיטי מסכים אטלנטה גבולי נוטה אליהם
  2. היי לכולם גמר מרתק לפנינו למרות שאולי לא כל כך בעצם שני השחקנים הכי טובים על המשטח בלי ספק... מדבדב מוכיח שהוא לא אנושי ושאם יש יורש ראוי ויציב לחברה הגדולים הוא נראה הראוי ביותר כרגע משחק בקצב ובעוצמות שאני לא זוכר המון זמן (נראה קצת כמו אוסקה מה שהיא עושה בנשים) וגוקוביץ שנגמר מה להגיד עליו... באמת כמה חוכמה וווינריות בשחקן.. הגדול בפאן הזה בלי צל של ספק.. אני באמת חושב אבל שהיום נראה אופרה אחרת, ומדבדב שהיה נראה יותר טוב לאוחר הטורניר והוא ברצף מטורף לא ישבר וגוקוביץ לא יצליח להכניע אותו כי הוא יחזיר לו הכל מהכל הסימון במשחק כמובן מדבדב והנה לא מת
  3. מדבדב ישחט 3-0 3-1 גוקוביץ נחות ממנו במאץ אפ בינהם לדעתי לגבי הנשים יותר צמוד לדעתי יש סיכוי להפתעה כל הימור שהוא אובר ופלוס נראה טוב
  4. שחקן עם טניס בינוני מאוד לדעתי... יכול להשחט אני הייתי נמנע איזה חלאה הסונגו הזה חחח בצלחה אח
  5. עוקב אחרי האשכולות שלך ביומיים הראשונים סחתיין שאפו גדול היום מסכים עם 60-70 אחוז מהסימונים בהצלחה כפרה
  6. מזל טוב שחקן מגעיל מאוד... אם הוא העתיד של הטניס אז הענף בסכנת הכחדה
  7. לרובלב יש טניס מעולה והוא הרבה הרבה יותר התקפי ממדבדב כמה שזה לא נראה.. ותים מעדיף לתקוף בעצמו מאשר להיות זה שמגן (ראה מול גוקוביץ הדחפן, שאגב תים במשחק עם המון עליות וירידות וגוקוביץ חלש מאוד זה משחק שהוא צריך לנצח..) בטניס כל משחק לגופו.. תים עם יתרון קל בשליטה בנקודה מהקו האחורי הבעיה שמדבדב נוטה לשמור על רמה מסוימת לאורך כל המשחקים שלו ותים יכול לתת משחק או חצי משחק חלש ובמצב כזה זה הפסד בטוח מול נובאק הוא היה נראה מצוין בהגשות, ולכן אני עם תים היום
  8. צריך לפתוח הימורים על מה התמונה שלך מחר חחחח בהצלחה
  9. מעבר לזה שנובאק כבר ניצח אותו בגארוס... והם שיחקו גם משחק שהיה כבר שלו ונגמר בהפסד ב5 מערכות אני איתך למרות שההסבר לא מלא
  10. נשלח גוקוביץ לוקח, עולה כוכב חדש , נדאל לא לוקח יותר סלאמים, גוקוביץ מגיע ל19 ואז נפצע, ופדרר נשאר הגדול מכולם ביחס 28 חחחח משחק אחד הקשים שהיו לאחרונה אבל גוקוביץ, עדיין לא הפסיד משחק השנה, ועם התנאים שמשחקים לטובתו אני מאמין שהוא יכול לשחק עמוק מספיק בשביל לנצח את נדאל היום, ושוב לא אתפלא גם אם ייגמר 3-0 לנדאל
  11. נוטה להסכים... הייתי שולח אנדר 9.5 בראשונה אני עם 6-2 לנובאק בראשונה
  • צור חדש...