קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

HeNrY

רשומים
  • מספר תכנים

499
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

44 Excellent

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. חושב שטישמן תנצח דיי בקלות… לא אוהב את הפלוס יכול להתפס אני גם הלכתי סקארי
  2. הופה מי הופה נה נתפס הכל (מי ששלח -4.5 מחילה) לא פשוט אבל מתוק וארגז כמובן
  3. מפגש בין סוויאטק לפוטינצבה כל הימור שכולל את השם סוויאטק אני אישית לקחתי בישיר ו2-0 מאמין שהיא פשוט יותר טובה בכל פרמטר במשחק שלה לא מתכוון לפרט יותר מדי רואה את זה רמת ביטחון מאוד מאוד גבוהה השקעה גבוהה חג שמח וזכיות
  4. לא רוצה להשוויץ שלחתי מדבדב ב3500 ברשת מזל טוב אחינו
  5. נוטה להסכים יש דווקא הרגשה שמדבדב מסוגל היום
  6. לא מסכים איתך בכלל על סבאלנקה… מבחינת משחק יש לא מעט שחקניות שלא נופלות ממנה בכל אופן משחק לא פשוט אני עם נטייה על קרסיקובה
  7. נייס אחי מזל טוב שלחתי ארגז על בנציץ וגם על 2-0 טיי ברייק היה פחד אלוהים
  8. לא חושב שסוויאטק טובה יותר… דווקא בנציץ יותר מוכשרת לטעמי חושב שזה משחק קשה נוטה להסכים איתך אבל
  9. בארטי - טישמן מאוד התרשמתי מהשוויצרית לטעמי מסוגלת לנצח היום… נכון בארטי חזקה מאוד אבל היא לא בשיאה ממה שראיתי, טישמן גוררת את הנקודות ועשתה ניצחונות מאוד מרשימים אני אישית לוקח אותה בפלוס 5.5 בהשקעה גבוהה ובקטנה ניצחון ביחס 4+
  10. כל הכבוד.. פליסקובה ככל הנראה מפה רק מדרדרת חחח
  11. המחבט צודק בגדול.. ויכוח קצת מיותר בכל מקרה אני דווקא חושב שעל דשא פליסקובה מסוכנת מאוד ויש לה יתרון משחק לא קל אבל
  12. זה הימור בעייתי קצת כי הוא בכיף יכול ליפול גם ב4 מערכות.. אם הראש שלך ככה עדיף לשלוח ציציפאס לוקח מערכה לדעתי בכל מקרה בהצלחה
  13. כל הכבוד.. מחכים למחר איזה משחק
  14. חוץ מ2-0 קרייסיקובה שהיה עם ההשקעה הכי נמוכה הכל נתפס שלא תגידו לא שמענו לא ידענו
  15. 2 מ2 ממשיכים משחק הבא
  • צור חדש...