קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

HeNrY

רשומים
  • מספר תכנים

461
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

39 Excellent

קצת על HeNrY

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. צריך לפתוח הימורים על מה התמונה שלך מחר חחחח בהצלחה
  2. מעבר לזה שנובאק כבר ניצח אותו בגארוס... והם שיחקו גם משחק שהיה כבר שלו ונגמר בהפסד ב5 מערכות אני איתך למרות שההסבר לא מלא
  3. נשלח גוקוביץ לוקח, עולה כוכב חדש , נדאל לא לוקח יותר סלאמים, גוקוביץ מגיע ל19 ואז נפצע, ופדרר נשאר הגדול מכולם ביחס 28 חחחח משחק אחד הקשים שהיו לאחרונה אבל גוקוביץ, עדיין לא הפסיד משחק השנה, ועם התנאים שמשחקים לטובתו אני מאמין שהוא יכול לשחק עמוק מספיק בשביל לנצח את נדאל היום, ושוב לא אתפלא גם אם ייגמר 3-0 לנדאל
  4. נוטה להסכים... הייתי שולח אנדר 9.5 בראשונה אני עם 6-2 לנובאק בראשונה
  5. אני חושב שההימור שלך מתבסס יותר על זה שהמשחק יהיה ארוך, אולי אפילו 5 מערכות ואז אחת מהן תגמר בטייברייק הימור טיי ברייק בחימר, ובעיקר השנה שהתנאים איטיים מתמיד, לרוב מזכיר הימור להארכה בכדורסל קצת מאחר ובכל מערכה אנחנו אמורים לראות איזה שבירה לפחות אז כאילו מכורח הלחץ לסגור תמערכה השחקן השני ״משווה״ לא יודע לי דווקא הרגשה שההימור לא יתפס אבל הלוואי ואני טועה אני עם משחק ארוך בכל אופן, זהות המנצח קשה לדעת נוטה לנובאק משום מה
  6. לדעתי ההימור הכי טוב פה זה מעל/מתחת משחקונים 11.5 איגה סוויצק מעל יחס (1.55) אך כמובן שעכשיו כבר עלה ל12.5 ולא סינגל (אפילו בשבת הם עובדים הגרמנים) יכול להתפס הכל, בחרת צד שאו הכל נתפס או הכל (או לפחות הרוב נופל), דווקא אני תומך בסוג ההימורים הזה שיש לך מום על צד מהמשחקים שראיתי של הפולנייה חבטות כמו שקנין דופקת יכולות לסבך אותה... לדעתי היא מעט אוברייטד, למרות שהיא כן יציבה ואמורה לנצח מאחל לך בהצלחה גיבור
  7. חלק מהדברים שרשמת פה חלק חשבתי שרשמת חחח בכל מקרה כל משחק לגופו.. נדאל ברולאן גארוס עושה הרבה הרבה פחות טעויות מתיאם, שהורגש שבנק הקריטיות נתן מתנות לדעתי יישחט אותו ואולי יתמזל מזלך ויתפס אבל זה הימור לא פשוט בכלל על אף ש7.5 זה מסתמן כנדיב
  8. תשמע... 5 שעות של שוורצמן משחק קודם, לא פקטור חזר מ2-1 נגד תיאם, לא פקטור ניצח את נדאל 2-0 לפני כמה שבועות, אב אבא של הלא פקטור, נדאל להזכירך היה פצוע ביו אס אופן ורצה להחזיר דקות משחק, רומא מעניין אותו כמו שאת פדרר מעניין האלה מעבר לכך 7.5 זה פלוס מכובד וככל הנראה מערכה של שוורצמן זה נתפס אבל שוורצמן לא הרשים אותי נגד תיאם יותר מדי, ומול נדאל יהיה לו פי כמה וכמה יותר קשה משחק לא פשוט לניחוש ואם הייתי צריך בכל זאת הייתי מסמן 3-0 3-1 לנדאל, עם נטייה ל0 בהצלחה לך מחבטוס
  9. חחח יש אמת בדבריך.. למרות שפלוס 3 זה לנצח בשתי טיי בריקים כאילו.. עדיין מאמין בפלוס אגב שלחתי 2-0 קולינס גם חחח
  10. לא פשוט ניצחון פלוס או מערכה נראה טוב בהצלחה
  11. כותרת מפחידה מודה חחח מאמין בדאבל קנין + מרטיץ השחקניות שמולן לא מחזיק מהן בהצלחה וחג שמח
  • צור חדש...