קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

swy

רשומים
 • מספר תכנים

  9
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

0

קצת על swy

 • דרגה
  דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

342 צפו בפרופיל
 1. המשחק אכן משוחק באנקרה אבל חלוקת הכרטיסים שווה. https://en.wikipedia.org/wiki/2020_Turkish_Basketball_Cup
 2. קרמונה מחזיקת הגביע, והיא בשלב הזה כי הפורמט בגביע האיטלקי הוא שרק 8 הראשונות באמצע העונה מעפילות לגביע. קרמונה מעפילה מהמקום החמישי ומשחקת מול מילאנו מהמקום הרביעי באולם נייטרלי. אלה תוצאות חמשת המשחקים האחרונים ביניהם: 09.02.20 LA Olimpia Milano Cremona 77 : 74 20.10.19 LA Cremona Olimpia Milano 82 : 78 24.03.19 LA Cremona Olimpia Milano 76 : 72 25.11.18 LA Olimpia Milano
 3. אתה חלמאי אמיתי. באתי לעזור לך ללא שום אינטרס או רווח אישי, ועצם הדיון בנושא גורם לך לאי נוחות. הבורות נוחה ומוכרת לך,וחבל. אני ואתה תהום מפרידה בינינו, אלוהים עדי שניסיתי.מאחל לך בהצלחה מכל הלב.
 4. אין להם חזקה חוקית על אתרים בינלאומיים ידועים שהשרתים שלהם לא בישראל. יחידת להב 433 לא יכולה למנוע מ bwin למשל להפעיל את אתר ההימורים שלה. הרשויות בארץ יכולות רק לחסום את האתרים האלה לגישה מישראל וכן לאסור על חברות אשראי לעבוד איתן ועם לקוחות ישראליים. בזה זה נגמר. יחידת להב 433 בעיקר מנסה להלחם בשוק השחור שמגלגל מילארדים. כל מי שמהמר בווינר לא מבין איך אינטרנט והעברת כספים ברשת עובדים, וכן מהו משפט בינלאומי ואיזה הגבלות חלות על מערכת המשפט הישראלית בהקשר זה.
 5. איך לך מושג על מה אתה מדבר. חבל. אף אתר בעל שם לא בורח עם הכסף שלך. אני מהמר באינטרנט משנת 2001. בהצלחה מתי שהוא ייפול לך האסימון והסכומים גדלים. אני אפילו לא מדבר על תרמית האיקס המגוחכת של ווינר. חסר לך מישהו חכם או בעל שיעור קומה בחיים שיסביר לך כלל מספר אחד - איפה מהמרים.
 6. בהצלחה חבר אתה חייב לעבור לרשת. על כל 5000 שאתה מהמר ומרוויח 4000 היית אמור להרוויח 500-650 נוספים תלוי באיזה אתר. כלומר קח את כל הזכיות שהיו לך עד היום, לסכום הזה היית אמור לצרף עוד 15% אני לעולם לא כותב פוסטים אבל ממש חבל לי עליך אחי אתה מפסיד עשרות אלפי שקלים שלא לומר מאות אלפים בשנה.
×
×
 • צור חדש...