קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Menachem

רשומים
  • מספר תכנים

4
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

0

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. תודה רבה! אני יעלה עוד המלצות בקרוב
  2. אהלן אני חדש בפורום אני ברזילאי שעשה עליה לפני שלוש שנים, ואשמח להביא לפורום המלצות מהליגות בברזיל המלצה לסינגל בליגה ברזילאית ראשונה: היום בשעה 22:00 בוטאפוגו מארחת את פלמנגו. פלמנגו מאז עזיבות של המאמן הפורטוגלי ז׳ורז׳ה ז׳סוס (כיום בבנפיקה) לא מצאה את עצמה, רוב השחקנים נדבקו בקורונה ועברו עליה חודשים לא קלים. באמצע השבוע האחרון היא הפסידה בפנדלים לראסינג הארגנטינאית והודחה ממפעל הליברטדורס. ההדחה היתה כואבת, במיוחד לאור החמצות מזעזעות של שחקני פלמנגו. כרגע נשאר לפלמנגו להתרכז רק בליגה הברזילאית. מנגד פלמנגו פוגשת את בוטאפוגו בדרבי של ריו דה ג׳ניירו. אך בוטאפוגו נמצאת במשבר עוד יותר גדול. מתחת לקו האדום. אך בשונה מפלמנגו, שהחליפה לפני כמה שבועות מאמן (מאמן חדש וטוב, רוג׳ריו סני, השוער האגדי של סאו פאולו, שהצליח לעשות מהפכה בתור מאמן בפורטלזה) לבוטאפוגו אין מה לחדש ולהציע במשחק הזה. אני בטוח שבוטאפוגו תסתגר ולא תתן לפלמנגו לשחק רגיל. אך רק קבוצה אחת תצא היום מהמשבר, וזאת תיהיה פלמנגו. ההמלצה שלי: פלמנגו בכל הכח גילוי נאות: אני לא אוהד פלמנגו ולהפך אני שונא אותם. אך העובדות כאן הן מעל הלב.
  3. סחטיין קורונה מנצחים בינתיים 10 הפרש. כל הכבוד!
  • צור חדש...