קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Orel1234

רשומים
  • מספר תכנים

291
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

20 Excellent

קצת על Orel1234

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

646 צפו בפרופיל
  1. לא מסכים, להבנתי יש חיסורים בקבוצה הביתית שהתבטאו להפסד במחזור קודם לאחת הקבוצות החלשות בליגה. בנוסף בשיקטאש במירוץ להבטחת המקום בפלייאוף אחרי התפרצות הקורונה שהייתה שם ולהבנתי הם עם סגל מלא. לטעמי הערך עם קבוצת החוץ והיא יכולה וצריכה לעבור את הליין, אני איתם מאתמול. בהצלחה!
  2. הליין על אובר/אנדר לדני בעולם הוא 7.5. זאת הייתה הכוונה שלי.
  3. שימו לב שהליין העולמי הוא 7.5, הפרש של שתי נקודות... הייתי מתרחק, אין ערך. החיסור של ברטאנס אמור לעזור אבל הליין עדיין גבוה.
  4. בהצלחה! שים לב ששנגליה בחוץ
  5. לדעתי, אין שום ערך בליין כזה. הליינים האחרונים שמכבי מקבלת מופרעים ביחס לליינים שקיבלה בשנים האחרונות. לגבי המשחק בארץ זניט לא ניצחה כל כך בקלות כמו שתיארת, גם האנטר יצא ברבע הראשון בגלל פציעה ובזמנו זאת הייתה מכה מנטאלית למכבי. ולגבי הטענה שזה משחק על החיים והם חיוביים ניצחון משמע גם ניצחון בנקודה יספיק. ויהיו להם משקולות על הרגליים, אל תשכח שהמועדון הזה בחיים לא עשה פלייאוף. ציינת גם שמכבי לא מחויבים, בראייה שלי מדובר בספורטאים שבסוף רוצים להוכיח את עצמם ולהשיג חוזה לעונה הבאה במקום כלשהו, בטח בשלב הזה של העונה אז הם לא יבואו במטרה להתבזות. בכל מקרה ההימור יכול לתפוס אבל לד
  6. טעות שלי, חשבתי שקיבלתי פוש שהוא בחוץ. הוא מוגדר doubtful ככה שרוב הסיכויים שלא ישחק... בהצלחה
  7. בהצלחה רועי! דיאנג'לו ראסל בחוץ
  8. עם פלוס בד"כ תמיד יהיה עם הארכות, האופציה בלי הארכות תהיה על ניצחון ישיר. כשיצאו הדיווחים על האנטר ורדיש עוד שהם בספק גדול היה לי ברור שיהיו בחוץ בהמשך ולקחתי ישר את הפלוס, האמת שחשבתי גם שדטרויט ינצחו אבל זה חלק מהמשחק...
  9. לצערי לקחתי ברשת והארכות כלולות. הזוי שאיבדו 14 הפרש תוך ארבע דקות אבל זה חלק מהמשחק. שמח שלפחות אתה לקחת. מברוק!
  10. לאור החיסורים מהדקות האחרונות, נכנסתי גם. בהצלחה רועי! 👏
  • צור חדש...