קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

splinter

רשומים
  • מספר תכנים

782
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

splinter היה הזוכה היומי במאי 27

splinter קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

94 Excellent

1 עוקב

קצת על splinter

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

1. תודה בהצלחה גם לכם חברים.
  2. משיכה , מנסים את מזלם מה שנקרא . הרי מדובר בלא פחות ממכולה שתחנה ברחבה .
  3. תודה משה גם לך אחי
  4. נשלח שלישייה בווינר הישראלי . שבוע שעבר מינגשלאבך הוכיחה שצריך לקחת אותה בחשבון בזה שלא נפלה מאינטר וחילצה תיקו בסן סירו מול אינטר שמשחקת במערך מורכב ולא פשוט. לעומת זאת ריאל לא הכי מרשימה אותי כולל הניצחון על בארסה בקלאיסיקו . לכן מאמין שבגרמניה מינגשבך ראויה לא להפסיד .( מקווה שלא ינצחו חלילה). מארסיי - סיטי = ההמלצה של מאסטר שיכנעה אותי שמרסיי לא תפסיד היום ( לפירוט : כנסו לאשכול של מאסטר ) אתלתיקו מדריד - זלצבורג - 2-3 שערים יותר הרגשה מאשר חיזוי . בהצלחה לכולם אלופות שמח .
  5. משחק משולש לכל הדעות . אין לדעת איך אייקס תסתדר מול היצרתיות של האיטלקים במיוחד בביתה לא אתפלא מאף תוצאה במשחק הזה . אבל לקחת דאבל צאנס אז הסיכוי לטובתך .
  6. כנ"ל בהצלחה דוק.
  7. כיף לקרוא( ידע עשיר) מסכים ברוב לעת עתה . הרבה הצלחה מאסטר .
  8. בראבו כל הכבוד קראת נכון תמשחק המשך כך.
  9. קשה לי לראות את מילאן מפסידה דווקא שהיא חוזרת הביתה אחרי שתי משחקי חוץ קשים מאד ועוד מנצחת בהם. וכן נגד אינטר שאינטר מארחת זה משחק חוץ גם אם אין קהל . בטח שהם במורל מספיק כדי לעבור את רומא . או לכל המאוחר יגמר בתיקו לדעתי . בהצלחה רבה.
  10. אבל אם בכל זאת מישהו ירצה לצרף לטור אז אני ממליץ על מכבי תא ראשונה ל20 נק ו2-3 שערים במשחק של סלטה ויגו .
  11. ההימור גם ככה קשה למה להכביד ? חח סתם צוחק זום היקר . נשלח ברשת ביחס משופר הרבה יותר . אבל אתה יודע פריסמתי תסימון על הבסיס של הווינר לפי הנהלים , בתקווה שהחברים יעשו שימוש בו כרצונם.
  12. שים לב שהלכתי מחצית ראשונה אחי.
  13. מסכים באיקס במילאן . אין דעה במשחק של האנגליות. בהצלחה.
  • צור חדש...