קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Bomba

רשומים
  • מספר תכנים

1,194
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

83 Excellent

11 עוקבים

קצת על Bomba

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

4,045 צפו בפרופיל
  1. הפועל תל אביב - הפועל חיפה הפועל תל אביב מגיעה למשחק בכושר מצויין לעומת זאת הפועל חיפה במצב נורא כאשר מקבלת 3 משחקים ברצף 3 גולים הקבוצות נפגשו לפני קצת יותר מחודשיים במשחק שהפועל הובילה 2-0 והייתה אמורה לנצח אך בסופו של דבר בדקה 94 רז שטיין שהספיק לעבור מאז להפועל קבע תוצאת תיקו במשחק הערב בבלומפילד לעיניי 7 אלף אדומים נרגשים ועם התקופה הטובה של הפועל מאמין שניראה ניצחון תל אביבי ביחס נאה של 1.9 שבת שלום ובהצלחה לכולם
  2. מכבי חיפה - מכבי תל אביב אובר 2.5 שערים צופה משחק פתוח ומעניין שבו שתי הקבוצות יבקיעו שערים תוצאות 2-1,2-2/3-1 אפשרים כאן בהחלט הערב עם יחס יפה 1.75 בהצלחה לכולם
  3. מברוק חברים כמו שנאמר סינגל קל וחזק
  4. הפועל אילת - הפועל תל אביב (+7) הכוונה שלי ללכת עם הפועל אילת הייתה כבר מהבוקר אבל כעת היא התממשה סופית לאחר שהפועל תל אביב הודיעה שטייריק גונס הסנטר שלה לא ישחק הערב ובכך היא רושמת להערב את אפשואו סטול וטילמן בלבד לדעתי האדומים יתקשו מאוד הערב באילת ואפשר לראות את זה בליין שנתנו למשחק צופה פה דו ספרתי לאילת הסימון אילת -7 בהצלחה לכולם
  5. הכוכב האדום בלגרד (+4) - מכבי תל אביב הסימון 2. חזק. מאמין שהניצחון על ברצלונה יתן למכבי את הפוש לנצח גם היום מכבי יותר טובים ועם סגל רחב יותר בהצלחה לכולם
  6. אתמול אנדולו מחצית הרסו לנו רצף נחמד העיקר שהתחילו לשחק מחצית שנייה ... הערב משחק מעניין מאוד יתקיים בהיכל הטוטו חולון חולון - ברינדיזי אני עם מאני ליין ברינדיזי ביחס 2.25 בלי הפלוס בווינר כמובן +3 לברינדיזי בהצלחה לכולם!
  7. לצערנו התחזית עבדה אבל רק מהמחצית השנייה
  8. ריאל מדריד (+2) - אנדולו אפס (מחצית ראשונה) הספרדים מקבלים היום +4 בביתם משהו שלא אופייני לקבוצה הזאת בדרך כלל ואני חושב שזה יתבטא היום במשחק ריאל מגיעה למשחק ללא החיסורים המוכרים שהם יול פרננדז ורנדולף במשחק האחרון ניצחו במשחק חוץ קשה את ליון ב3 נקודות ולפני כן הפסידו בביתם לצסקא הטורקים לעומת זאת בכושר מצויין סופרים 2 הפסדים ביורוליג בלבד בשנת 2021 ואני מאמין שכך גם יהיה היום לפחות בפתיחת המשחק במחצית הראשונה ההרכב הפותח של הטורקים מצויין ומהספסל שלהם עולים שיין לארקין המצויין בתוספת סינגלטון,פלייס,אנדרסון ודנסטון אני מאמין בשליטה של הטורקים במחצית הראשונה ולא רואה את הספ
  9. כמו שצפיתי הפועל ניצחה מברוק חברים משחק מטורף
  10. אחרי שני סינגלים מוצלחים ביומיים האחרונים ממשיכים הלאה הפועל ירושלים - הפועל תל אביב (+7) הפועל ירושלים מגיעה למשחק בעונה לא טובה באופן כללי ובתקופה חלשה בפרט בדרך כלל משחקים מול האדומים מתל אביב נגמרים צמודים גם בשנים יותר יפות של ירושלים הפועל תל אביב מנגד תגיע למשחק אחרי ניצחון ראשון מול הקהל במשחק מעולה של גיימס יאנג היום הם מקבלים עוד תוספת משמעותית להרכב פול סטול שחקנה של אשדוד בעונה החולפת עם ממוצעים יפים בליגה אני מאמין במשחק יחסית צמוד הערב בארנה בירושלים והסימון הוא הפועל +7 לא אתפלא מניצחון של התל אביבים בהצלחה לכולם
  • צור חדש...