קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Tr7

רשומים
  • מספר תכנים

91
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

8

1 עוקב

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. ברכות למשכפלים אם היו, המשך ערב מהנה
  2. החצי השני של חצי גמר היורו מפגיש משחק מהנה ומרתק בין אנגליה לדנמרק, אני לרגע לא מזלזל בדנמרק, מאמין שילחמו עד הדקה ה90 ואפילו מעבר. הסימון שהכי אהבתי ואיתו אני הולך ומאמין בו האם כל קבוצה תבקיע? כן ביחס 1.8 הסימון בווינר הוא לא סינגל. בהצלחה לכולם, להמר בשיקול דעת.
  3. נתפס, מקווה שמישהו שיכפל
  4. פיניקס סאנס - מילווקי באקס רבע ראשון פיניקס (1-) אין הרבה זמן בהצלחה, מקווה שנקבל תחילת גמר מעניין מאוד. אני גם עם ניצחון של פיניקס במשחק. לילה מהנה לכולם וכדורסל טוב
  5. מסכים איתך לגבי צרפת, בגול לא בטוח, יכולים להתפוצץ עליהם
  6. ההימור זה ראשונה ל3 קרנות או 5 קרנות? כי ל3 קרנות היחס 1.55 ול5 קרנות היחס 2.1
  7. חיפה לא מפסידה היום ואפילו מנצחת, הרבה בהצלחה
  8. ביתר ירושלים - מכבי חיפה 222 אתן הסבר קצר מדוע אני חושב ככה. קודם כל מכבי חיפה הרבה יותר טובה מביתר ירושלים, התקפה נפלאה יש לחיפה מול הגנה חלשה מאוד (בלשון המעטה) של ביתר. ביתר מגיעה למשחק עם 2 חיסורים משמעותיים למשחק שכזה, הראשון הוא גרסיה שבמשחק כזה מול הגנה של חיפה יכול לעשות צרות אך הוא לא משחק. השני הוא דן אייבינדר שגם לא משחק והוא כוח חשוב לביתר במרכז השדה, שחקן שדוחף עם ניסיון שיכול לעשות את ההבדל. ביתר מגיעה עם 2 רכשים חדשים וטובים שיעזרו לה אך אני חושב שזה עוד מוקדם עד שיכנסו ללופ של הקבוצה. לחיפה שחקנים מוכשרים מאוד כשכולם מגיעים כשירים ורעבים בנוסף חיפה מגיעה למשחק אחרי שמכבי עושה תיקו והם יודעים טוב מאוד שזה הזמן שלהם לצמצם את ההפרש ולאיים על מכבי תל אביב. אני צופה משחק מהנה בקור כלבים של ירושלים וחושב שחיפה תצא עם ידה על העליונה ותעשה לנו קצת עניין בקרב על האליפות.
  9. ההימור שלפי דעתי שווה ניסיון הוא אנדר 2.5 שערים במשחק ביחס מפנק של 1.85. מי שלא מאמין שהימור הזה שלא יכנס, לפי דעתי הוא מתאים למשחק הזה עקב כמה סיבות. ביתר לא עם הרכב מלא, נתניה אחרי הפסד מבאס וקשה בגביע, מזג אוויר לא כל כך נוח לכדורגל. ביתר ב5 המשחקים האחרונים בבית כבשה לפחות 2 שערים, מאמין שהיום זה הזמן המתאים שזה יפסק. משחק של 0-0 , 1-1 גג לדעתי בהצלחה לכולם ורק זכיות אמן.
  10. הייתי מגבה באיקס, שיהיה בהצלחה
  11. קשה מאוד , יונייטד מגיעה אחרי הפסד. בכל מקרה הרבה בהצלחה תותח
  • צור חדש...