קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Tr7

רשומים
  • מספר תכנים

86
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

8

1 עוקב

קצת על Tr7

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. ההימור זה ראשונה ל3 קרנות או 5 קרנות? כי ל3 קרנות היחס 1.55 ול5 קרנות היחס 2.1
  2. חיפה לא מפסידה היום ואפילו מנצחת, הרבה בהצלחה
  3. ביתר ירושלים - מכבי חיפה 222 אתן הסבר קצר מדוע אני חושב ככה. קודם כל מכבי חיפה הרבה יותר טובה מביתר ירושלים, התקפה נפלאה יש לחיפה מול הגנה חלשה מאוד (בלשון המעטה) של ביתר. ביתר מגיעה למשחק עם 2 חיסורים משמעותיים למשחק שכזה, הראשון הוא גרסיה שבמשחק כזה מול הגנה של חיפה יכול לעשות צרות אך הוא לא משחק. השני הוא דן אייבינדר שגם לא משחק והוא כוח חשוב לביתר במרכז השדה, שחקן שדוחף עם ניסיון שיכול לעשות את ההבדל. ביתר מגיעה עם 2 רכשים חדשים וטובים שיעזרו לה אך אני חושב שזה עוד מוקדם עד שיכנסו ללופ של הקבוצה. לחיפה שחקנים מוכשרים מאוד כשכולם מגיעים כשירים ורעבים בנוסף חיפה
  4. ההימור שלפי דעתי שווה ניסיון הוא אנדר 2.5 שערים במשחק ביחס מפנק של 1.85. מי שלא מאמין שהימור הזה שלא יכנס, לפי דעתי הוא מתאים למשחק הזה עקב כמה סיבות. ביתר לא עם הרכב מלא, נתניה אחרי הפסד מבאס וקשה בגביע, מזג אוויר לא כל כך נוח לכדורגל. ביתר ב5 המשחקים האחרונים בבית כבשה לפחות 2 שערים, מאמין שהיום זה הזמן המתאים שזה יפסק. משחק של 0-0 , 1-1 גג לדעתי בהצלחה לכולם ורק זכיות אמן.
  5. הייתי מגבה באיקס, שיהיה בהצלחה
  6. קשה מאוד , יונייטד מגיעה אחרי הפסד. בכל מקרה הרבה בהצלחה תותח
  7. מסכים איתך, רעננה לא שווה שער וביתר לא שווה 3 שערים אז מסכים עם הסימון שלך. נתחשב גם במזג האוויר שמאמין שקצת יקשה עליהם הערב. תוצאה משוערת: 1-0 , 2-0 לירושלמים
  8. אנדר 2.5 שערים זה הסימון המתאים למשחק הזה לפי דעתי, בהצלחה רבה לך המעניש
  9. בטיס - אתלטיקו מדריד אנדר 2.5 שערים במשחק. שיהיה בהצלחה.
  10. Tr7

דאבל

סמפדוריה - יובנטוס 222 ברצלונה - ריאל מדריד 111 בהצלחה ויום טוב
  • צור חדש...