קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

 

 

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

שחמט

רשומים
 • מספר תכנים

  554
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

 • ימי ניצחון

  1

שחמט היה הזוכה היומי באוגוסט 6 2018

שחמט קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

68 Excellent

8 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

 1. אכן ניצח אחרי 3 שעות במשחק קשה, מאמין שהנקמה של הפיני תבוא היום במיוחד אחרי התצוגה שלו מול יימר הוא נראה בשל לעבור לשלב הבא.
 2. דושאן לאיוביץ' - אלכס מולצ'ן - סימון 1 ביחס 1.65 (טורניר המבורג) לאיוביץ מגיע אחרי ניצחון נהדר על פוי בסיבוב הראשון ונראה שהוא חוזר לעצמו, בכלל השילוב שלו עם קריינוביץ בזוגות עשה טוב לשניהם הטורניר והכניס אותם לכושר משחק טוב, מנגד מולקן הסלובקי מגיע בכושר טוב אחרי הרבה ניצחונות השנה אבל אף אחד מהם לא היה על שחקן טופ 50 ובטורניר רציני כמו זה. לסיכום לדעתי לאיוביץ' עם כל הניסיון שלו אמור לנצח את הסלובקי . נורברט גומבוס - אמיל רוסוברי - סימון 2 ביחס 1.70 (טורניר בשטאד) שני שחקנים שחימר הוא לא המשטח המועדף עליהם ושניהם העיפו שני שחקני חימר מובהקים וטובים בסבב קואבס ויימר הביתי. מבחינת טניס נקי רוסוברי עולה בכמה רמות לדעתי על גומבוס ומציג בקהנד קטלני שאיפשר לו לנצח את יימר בסיבוב הראשון. מנגד הסלובקי ניצח את קוואבס אחרי קרב אדיר ועם הגשות נהדרות. להערכתי לא נראה כאן הרבה שבירות ומי שיהיה יותר מרוכז ינצח, אני חושב שרוסוברי הפיני מגיע ממוקד יותר ואחרי שהדיח את יימר אהוב הקהל הוא אמור לעשות את העבודה גם מול גומבוס וסופסוף להתחיל לייצר יציבות בסבב. סטורם סאנדרס - נוריה פאריזאס - סימון 1 ביחס 1.70 (טורניר פראג) סאנדרס האוסטרלית הפתיעה את בוזקובה הביתית בסיבוב הראשון עם טניס נהדר וניצחון אחרי קאמבק שביצעה, מנגד פאריזאס הספרדייה , בעיקר שחקנית חימר, הדיחה את אורסולה רדוואנסקה לאחר שפיגרה כל המשחק והייתה בפיגור די גדול, אבל אז אורסולה נפצעה ומכאן הספרדייה לקחה שליטה וניצחה בקלות. לדעתי סאנדרס, שהיא גם שחקנית זוגות מעולה, שחקנית יותר שלמה ומנוסה על המשטח הקשה ותדע להשכיל לנצח את הספרדייה הצעירה. אנהלינה קלנינה - ברנרדה פרה - סימון 1 ביחס 1.55 (טורניר בודפשט) קלנינה האוקראינית בכושר פשוט פנטסטי שכולל 11 ניצחונות רצופים על החימר, מנגד פרה האמריקאית שהטיקט שלה הוא בעיקר הגשות חזקות תתקשה מאוד מול קלניניה ואני מעריך שנראה כאן ניצחון אוקראיני בשתי מערכות. מהחזק לחלש: לאיוביץ' סאנדרס קלנינה רוסוברי בהצלחה למשכפלים!
 3. אחרי לא מעט התקפי לב במערכה השנייה, קוריה לוקח את המשחק הזה אחרי קרב אדיר ונותן זכייה מתוקה. מברוק למשכפלים
 4. מרקו צ'קינאטו - פדריקו קוריה - סימון 2 ביחס 2.00 אתמול הייתי נגד הארגנטינאי אבל הוא הוכיח שעונת החימר הטובה שלו נמשכת וניצח אתמול די בקלילות את סרונדולו תוך כדי שהוא מציג הגשות טובות עם אחוזים מעולים ויציבות בלתי רגילה על החימר. מנגד מגיע צ'קינאטו האיטלקי חימריסט מובהק שהגיע ב2018 לחצי גמר הרולאן גארוס בשיאו אבל מאז הוא די מקרטע. הוא מגיע לאחר מרתון מול גאסקה שבסופו הוא הצליח לנצח אחרי שעתיים וחצי של טניס. מאזן הראש בראש ביניהם עומד על 1-1 כאשר המשחק האחרון על חימר ביניהם היה ב2019 שם קוריה ניצח בטורנור הצ'אלנג'ר 2-1. אני מאמין שהארגנטינאי יוכל "להפתיע" פה את האיטלקי הלא יציב ולרשום העפלה לרבע גמר טורניר בשטאד. בהצלחה חברים.
 5. דניאל אלטמאייר - פיליפ קריינוביץ' - סימון 2 ביחס 1.65 (טורניר המבורג) קריינוביץ' הסרבי חזר מפציעה לאחרונה ונראה טוב אתמול במשחק הזוגות עם לאיוביץ' , מנגד מגיע הגרמני בכושר טוב אחרי זכייה בצ'אלנג'ר בראונשוויג. היחסים שווים בגלל הכושר של אלטמאייר והביתיות, אבל אני חושב שזה משחק שהסרבי צריך לקחת. פדריקו קוריה - פרנסיסקו סרונדולו - סימון 2 ביחס 1.85 (טורניר בשטאד) קוריה מגיע אחרי טורניר מתיש בזלצבורג ושיחק טוב ולבסוף הפסיד לבאגניס בגמר, מנגד מגיע סרונדולו בן ה22 שנראה בכושר מעולה אחרי שניצח אתמול את רולה והראה המון אופי כשהציל נקודת משחק. לדעתי בשילוב העייפות של קוריה והמשחק הטוב של סרונדולו , נראה ניצחון שלו בדו קרב הארגנטינאי. חואן פאבלו ורייאס - סומיט נגאל - סימון 1 ביחס 1.40 (טורניר המבורג) ורייאס הפרואני עם שני ניצחונות טובים על פורייטק ועל באאז לדעתי ימשיך את הרצף עם ניצחון על נגאל שנכנס כלאקי לוזר אחרי שהפסיד אתמול לז'אנג . הסינגל המרכזי להיום הוא פיליפ קריינוביץ' סימונים נוספים: לופז מנצח את טברנר יחס 2.60 (המבורג) יאן לנארד סטרוף מנצח את דיירה יחס 1.50 (המבורג) מיקאל יימר מנצח את רוסוברי יחס 1.35(בשטאד)
 6. שמח שעזרתי, מברוק למשכפלים
 7. אורסולה רדוואנסקה - אן ליאנג - סימון 1 ביחס 1.85 רדוואנסקה הפולנייה נראתה מעולה במשחק הקודם שלה במוקדמות הטורניר ופוגשת את ליאנג הצעירה שטובה בעיקר על החימר. המשחק יתקיים על משטח קשה שהוא המועדף על אורסולה, בתוספת הניסיון שלה וההזדמנות להעפיל להגרלה ראשית של טורניר wta אני רואה את הפולנייה עושה את העבודה ומנצחת 2-0. מדובר בטורניר פראג, מתחיל בשעה 11:00. בהצלחה למשכפלים!
 8. מברוק אח ותודה על הסימונים הנהדרים שלך
 9. מסכים איתך לגמרי , אבל במצב הנתון חושב שהביתיים זה הכיוון הנכון. ממה שראיתי לורנזו בראון בחוץ אצל פנר, בעיקרון אותם סגלים
×
×
 • צור חדש...