Jump to content
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

שחמט

רשומים
  • Content Count

477
  • Last visited

• Days Won

1

שחמט last won the day on August 6 2018

שחמט had the most liked content!

Community Reputation

61 Excellent

8 Followers

About שחמט

• Rank
    דירוג פעילות

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אליאז' בדנה (+4.5 משחקונים) - מילוש ראוניץ - סימון 1 ביחס 1.60 משחק שבקלות יכול ללכת לשוברי שוויון , ראוניץ נתן טורניר די טוב ברוסיה אך נכנע לחוסר היציבות שלו והפסיד לצ'וריץ' הפחות טוב ממנו. לדעתי הסלובני בדנה יכול לגרור משחק צמוד ושווה ללכת על הפלוס משחקונים הנדיב שהוא מקבל. טיילור פריץ - ריילי אופלקה - סימון 2 ביחס 1.75 קרב כל אמריקנים, שני שחקנים עם סרב נהדר, אופלקה עם סרב יותר מפלצתי שמזכיר את איזנר יותר, פריץ עם יתרון בראלים ארוכים אך לדעתי משחק של שוברי שוויון שם יהיה יתרון להגשות של אופלקה ששבוע שעבר נתן משחק נהדר מול מדבדב וניצח את הניצחון הגדול בקריירה שלו, נכון שהוא מח
  2. בוסטה לגמרי לא מופתע מעצמו , אני מתפלא שזברב עדיין לא פישל עדיין ולדעתי שווה ללכת נגדו בחצי גמר נגד יריב כמו בוסטה שיכול לתסכל אותו מאןד. בהצלחה חבר
  3. פאבלו קארנו בוסטה - אלכסנדר זברב - סימון 1 ביחס 2.50 קארנו בוסטה יותר מנוסה מזברב במעמדים כאלה, שני השחקנים נראים נהדר, זברב בעיקר מפשל ברגעים כאלה ואני חושב שקארנו בוסטה המנוסה יותר יכול לנצח את המשחק הזה ולעלות לגמר. הסימון הוא על הספרדי ביחס ששווה ניסיון. בהצלחה לכולם חברים.
  4. סטאחובסקי וחימר זה כמו שמן ומים, לאורך כל הקריירה הוא לא הסתדר עם המשטח, משחק קשה עם נטייה די ברורה לצ'כי הצעיר שנראה טוב על החימר. מאחל לך שסטאחובסקי יצליח להתעלות ולהפתיע פה, בהצלחה אחי
  5. יאניק סינר - דומיניק ת'ים - 1 ביחס 2.30 אתמול תים שיחק מול האס וניצח ניצחון קשה לעומת סינר שהפתיע את באוטיסטה אגוט וניצח בקלילות מפתיעה, לדעתי שווה ללכת על הילד האיטלקי שזכה השנה גם בטורניר הדור הבא . עוד סימון טוב זה קיבטובה מנצחת את סבסטובה ביחס 1.45. בהצלחה לכולם.
  6. אחרי מסע ארוך של גשם בברלין דומיניק מנצח את ברטיני 2-1. ברכות למשכפלים
  7. נדחה כרגע ל17:00 , נקווה שבאמת ייצא לפועל
  8. מתיאו ברטיני - דומיניק תים - סימון 2 ביחס 1.65 ברטיני האיטלקי מגיע אחרי ניצחון על באוטיסטה אגוט שנראה אתמול יותר טוב ממנו והגיע לו לנצח אך ברטיני ניצל את הרגעים הקריטיים במשחק ואת חוסר הביטחוו של אגוט וניצח במערכה שלישית מכרעת,מנגד תים מגיע אחרי ניצחון על סינר עם משחק מאוד יציב שלא נרשם לחובתו אפילו נקודת שבירה אחת ובתוספת משחק הגנתי משובח והגשות חדות , נראה שעם הזמן תים מתרגל ומתאמן יותר על ההתאמה שלו לדשא ואני חושב שהמדורג 3 בעולם ינצח ויזכה בטורניר הידידות . בהצלחה לכולם.
  9. פדרר לא הסתפק בניצחון ופירק את ג'ונסון. 1/2 כששני המשחקים האחרים נדחו למחר. חחחח שנים אחי שנים
  10. קווארי מנצח בקלילות 3-0 ונתפס יחס 1.95 1/1
  11. הכיוונים שלי בסיבוב הראשון במשחקי הלילה הם: סטיב ג'ונסון(+8.5) - רוג'ר פדרר- 1 ביחס 1.80 אין ספק שפדרר ינצח כאן אבל לא חושב שזה יהיה ב9 משחקונים ומעלה בעיקר אחרי שהוא לא שיחק הרבה זמן מאמין שהוא יסתפק בשבירה בכל מערכה ונראה כאן פלוס שייתפס. ג'ון מילמן - אוגו הומבר - 1 ביחס 1.65 מילמן בטורניר ביתי, הומבר מגיע אחרי זכייה מפתיעה בטורניר אוקלנד לדעתי יגיע בהיי גבוה מידי ומילמן שחקן יותר יציב ממנו מהבייסליין וביחד עם התמיכה הביתית מאמין שינצח ב4 מערכות. סם קווארי - בורנה צ'וריץ' - 1 ביחס 1.95 קווארי הוא חיה של טורנירים גדולים, לדעתי שווה לנסות אותו ביחס כזה זה ההימו
  12. מיאמי היט - סאן אנטוניו ספרס(+6) - 2 אחרי הרבה זמן שלא פרסמתי המלצות אני חוזר לאט לאט לפורום ביחד עם עונת הטניס הקרבה ובאה שיהיה לנו בהצלחה. הספרס של פופוביץ הבלתי נגמר נראים כבר הרבה יותר טוב ונראה שהתחברו,מנגד ההיט אחרי שני הפסדים רצופים כולל אחד מביך במדיסון גארדן מול הניקס אחרי שהובילו כמעט כל המשחק. רואה כאן משחק צמוד מאמין בדרוזן ובחבריו שנראים לאחרונה טוב בחוץ עם ניצחונות על טורונטו ובוסטון כשהם מציגים משחקים נהדרים. בהצלחה הלילה חברים.
  • צור חדש...