קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Moshoniko

רשומים
  • מספר תכנים

356
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

32 Excellent

3 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. היי חברים, שבוע טוב ומבורך. הערב מתקיים משחק בין אלופת צרפת(ליל) למחזיקת הגביע(פסז') פסז' מגיעים עם חיסורים רבים ומשמעותיים!!!! כמה משמעותיים? ללא:מרקיניוס,פלורנזי,אמבפה,ניימאר,ראמוס,פאבלו סרביה,די מריה. עדיין הסגל שלה חזק אבל בעיניי יעלו בהרכב אולי השלישי/רביעי בחוזקו. שחקנים בולטים אשר כן ישחקו הם ווינאלדום הרכש החדש,אשרף חקימי כנ''ל מאידך ליל מגיעים בסגל די מלא אחרי ששמרו על רוב השחקנים מהעונה החולפת ועם הסקורר הטורקי בוראק אילמז. לסיכום:ליל עם ההגנה היציבה ביותר בליגה הצרפתית בעונה החולפת 23 ספיגות בלבד!!! לא עשתה שינויים דרסטי במבנה שלה. עם שחקני כנף מהירים ומפתיעים וקישור יציב. אני רואה את ליל מוציאה תיקו או לפחות לא מפסידה ב90 דק' ההמלצה שלי- ליל +1 ביחס של 1.50 ההימור הינו סינגל! לאמיצים יותר כדאי ללכת על ליל בישיר . בהצלחה למנחשים,זכרו כי מדובר בניחוש לכל דבר
  2. הימור מעניין מאוד חושב כמוך תודה
  3. לא ראיתי,בהצלחה בכל אופן ידידי
  4. חשוב לציין שהמשחק משוחק בליטא ובהחלט מהווה משקל בהחלטה. בהצלחה!
  5. אני אוהב את הפלוסים במשחקים מכריעים בטח שפערי הרמות לא גדולים. מתוך 4 משחקים גלבוע ניצחו בשלושה העונה את מכבי, מעבר לזה שלושה מהמשחקים היו עם אלייז'ה ברייאנט וטיילר דורסי שהיו נדבחים חשובים מאוד במרקם הקבוצתי וסקוררים מעולים. למכבי יש ווילבקין ומעט מסביב כשקבוצה גליל אותי מרשימה יותר. איתך ועם הפלוס הנדיב במשחק מכריע.
  6. מניסיון עבר במשחקים מכריעים בדר״כ הפלוס יוצא בעליונה. מסכים איתך בהימור!
  7. כאחד שראה את המשחק ראשית כל חושב כמוך,שנית אני חושב שזה פחות מכבי ששיחקה גרוע אלא באר שבע שגרמו לה לשחק גרוע והורידו את אחוזי הקליעה שלהם החשש רק מבעיית עבירות של השחקניים הקריטיים של ב''ש אבל מסכים איתך. שוכפל!!!
  8. בגדול אני איתך רק שעם טבארס לא משחק זה מעלה את הביטחון משמעותית במשחק
  9. שי יקר ידוע לך האם טבארס משחק? בהצלחה
  10. תודה אחינו,יש מקור מהימן לחוסרים?
  • צור חדש...