קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Moshoniko

רשומים
  • מספר תכנים

331
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

31 Excellent

3 עוקבים

קצת על Moshoniko

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. יותר מזל משכל היה לנו למרות שברוב שלבי המשחק הם הוליכו תודה ומזל טוב חבר!
  2. לבנדובסקי,גורצקה,נוייר,קימיך,טוליסו ומארק רוקה לא טסו אפילו לספרד. אני איתך עם אתלטיקו שחייבת את הניצחון.
  3. גם רודי פרננדס חסר אם אני לא טועה בהצלחה אחי!
  4. אהלן חברים אפרסם המלצה קצרה משחק בין מנשנגלדבאך - שחטאר שחטאר ב+1 ביחס מפנק של 2.4 המשחק הקודם בין השניים ממש לא מייצג את הפער בין הקבוצות מה גם שגלדבאך בתקופה פחות טובה, אמנם גם שחטאר לא בשיאה אבל בנויה למשחקים בהם הם יוצאים להתקפות מעבר המצב צמוד ביניהם בטבלה לדעתי ייגמר בתיקו או אפילו ניצחון מפתיע של האורחת. לסיכום שחטאר +1 בהצלחה למנחשים!
  5. תודה לאל תפס בדיוק כפי שחשבתי 1-0 קטן. ברכות למשכפלים!
  6. שבוע טוב ומבורך לכולם, סינגל אנגלי לשעה 16:00 משחק בין ווסטהאם יונייטד - לשפילד יונייטד סימון 1 ווסטהאם ביחס מפרגן של 2 הסבר קצר, ווסטהאם נראים די טוב מתחילת העונה שנראה שדברים בניגוד לעונה שעברה מתחילים די להתחבר ההגנה די התייצבה ומערך שלושת הבלמים עושה להם טוב. מנגד שפילד יונייטד בפתיחת עונה מזעזעת לוקחת רק נקודה ב8 המשחקים הראשונים,אומרים לא ללכת נגד חיה פצועה אבל כאחד שעוקב הם חיה גוססת יהיה להם קשה מאוד להישאר בליגה כשהחלוצים שמובילים אותה הם שחקנים בינוניים מאוד,בניגוד לעונה קודמת ששיחקו מעולה במיוחד בבית כנראה שהיעדר הקהל עושה להם רע,אפילו רע מאוד. ל
  7. שיכפלתי ותודה לאל וגם לך אחי היקר לעוד רבים וטובים! מזל טוב!
  8. מזל טוב אלוף! שיכפלתי תודה רבה לך
  9. תראה אני עוקב הדוק אחרי הליגה הסינית טיאנג׳ין עשתה מס׳ שינויים מענינים כשהחתימה את אחמדוב קשר מרכזי ששיחק בסגניתה אלופה שנחאי אם יש משחק שבו היא יכולה להפתיע זה היום כשמוריקי החלוץ המוביל של אבר ברייט יושב על הספסל לדעתי או טיאנגין או איקס בהצלחה למנחשים
  10. הפוך מכם לאחר 3 משחקים ראשונים הבלם טוסיצ׳ חוזר לשחק מאמין שנראה שינוי כלשהו מהקבוצה של המוזהב וממנו בפרט.
  • צור חדש...