קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

התפסן

רשומים
  • מספר תכנים

65
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על התפסן

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. איתך בהימור ניקולסקו מחזירה כל כדור , ממש כמו קיר , קולינס בירידה ותחטיא הרבה אז כך שאני איתך
  2. עוד המלצה חזקה שתפסה לי תעין ססאולו - קליארי מעל 6 קרנות במחצית משחק שווה בין קבוצות אמצע טבלה , ססאולו בבית מייצרת המון קרנות ומאמין ששניהם יעשו את ה7 קרנות לפחות במחצית . אז בהצלחה לנו חברים !!!
  3. 1/2 גם טוב , אבל ממשיכים במומנטום , אחלה טומי פול בלי שום בעיה ניצח
  4. אחרי שאתמול נתפס בקלילות , היום חזרתי להמליץ על דאבל טוב שתפס את העין , עד עכשיו המלצתי רק סינגלים היום אחרוג ממנהגי , אז ככה בובליק - טומי פול סמנו 2 סאותהמפטון +1 - טוטהנאם סמנו 1 מאמין בטומי פול שחקן התקפי מאוד שקשה לשבור אותו סרב ופורהאנד חזק מאוד אז אני איתו היום . טוטנהאם יותר חזקים אבל בשל העומס שלהם במשחקים הבאים מאמין שהם פחות יצליחו לנצח , יום חמישי הם שיחקו בבולגריה , בעוד יומיים יש להם משחק בגביע האנגלי , ביום חמישי משחק בליגה האירופאית במקדוניה , וביום ראשון אחרי זה משחק ליגה , עומס גדול לפניהם אז מאמין שסאותהמטון לפחות יכולה להוציא תיקו מהמשחק בהצלחה ל
  5. עוד הימור נתפס 5/5 מההמלצות שלי פה , ברכות לזוכים מחר בעזרת השם עוד המלצה
  6. אגב אתמול על הלכתי עם נדאל נגד לאיוביץ , ולמזלי הוא ניצח , אבל היום זה משחק אחר שוורצמן שחקן עם סגנון משחק אחר מלאיוביץ , יחזיר כל כדור
  7. אחרי שבפעמים הקודמות נתפסו ההמלצות שלי , החלטתי להמליץ על עוד הימור מאוד טוב שתפס לי תעין , אז ככה נדאל - שוורצמן +7.5 סמנו 2 נכון שנדאל מלך החימר ומפרק כל אחד אין ספק שהוא ינצח פה אבל לדעתי 7.5 זה המון ושוורצמן יוכל לקחת 5 משחקונים לפחות , שוורצמן עצמו שחקן חימר טוב מדורג 15 בעולם ולקח מערכה אחת מנדאל במשחק בינהם ברולאן גרוס לפני כמה שנים , אז אני עם שוורצמן היום בכל הכח .
  8. 3/3 עד עכשיו , ברכות לזוכים תנצלו
  9. כל יום אעלה פה סינגל בעיקר טניס ולפעמים כדורגל שהיחס יהיה בין 1.2-1.35 , מי שמהמר בסכומים גדולים , אני ממליץ לו לקחת את ההימור לסגור את הפינה היומית עם הסינגל ורק להרוויח , מי שלא מאמין בזה עניין שלו . אחרי שאתמול נתפס שוב בקלות היום עוד סינגל מבית היוצר , אז היום פליסקובה ביחס 1.2 ממש מומלץ פלישקובה חייבת להגן על התואר שלה ברומא משנה שעברה , היא משחקת נגד סטריקובה שלא ממש נותנת לה פייט במשחקים בינהם סמנו פלישקובה בהצלחה
  10. אני תמיד אמליץ רק סינגלים , ההימור היה סינגל , ואני אשמח להיכנס לפינה שלך ולתת בראש
  11. 2/2 בקלילות כמו שאומרים 3 שערים כבר במחצית ברכות לזוכים
  12. כל יום אעלה פה סינגל בעיקר טניס ולפעמים כדורגל שהיחס יהיה בין 1.2-1.35 , מי שמהמר בסכומים גדולים , אני ממליץ לו לקחת את ההימור לסגור את הפינה היומית עם הסינגל ורק להרוויח , מי שלא מאמין בזה עניין שלו . אחרי שאתמול נפתס בקלות נמשיך היום עם סינגל יחס 1.3 , צמפיונס אסיה אל עין - אל סעד אובר 2.5 שערים יחס 1.3 משחק רבוי שערים צפוי ולנו נותר רק להרוויח מכך , בווינר משחק מספר 65 בהצלחה לנו !!!!
  13. ההימור כמובן נתפס , מבין את הטענות אבל מי לא רוצה להרוויח אפילו אם זה 100 שקל זה עדיף על כל הפסד שיכול לקרות במצב של שלישייה , אני כמובן אעלה בכל יום הימור חדש מי שרוצה מוזמן להשתמש , זה עוד לא עולה כסף 😜
  14. כל יום אעלה פה סינגל בעיקר טניס ולפעמים כדורגל שהיחס יהיה בין 1.2-1.35 , מי שמהמר בסכומים גדולים , אני ממליץ לו לקחת את ההימור לסגור את הפינה היומית עם הסינגל ורק להרוויח , מי שלא מאמין בזה עניין שלו . אתחיל היום עם סינגל כדורגל דורטמונד במחצית יחס 1.2 , מחצית זה לא ההימור הכי בטוח שיש אבל שמדובר בקבוצה כמו דורטמונד עם הרכב חזק שהיא עולה למול קבוצה מהליגה ה3 אין סיבה לא ללכת על דורטמונד
  15. מה אתה אומר לגבי רבע ראשון על אשדוד , נורא באלי להשקיע ברבע ראשון שמה על אשדוד
  • צור חדש...