קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

nini1985

רשומים
  • מספר תכנים

53
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

6 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. בהצלחה ...אני הלכתי על סוק ...דרך אגב נפגשו על דשא בשנת 2014 ואנדרסון ניצח חח
  2. לזריזים בדרך כלל לא מעלה פוסטים מי שמכיר אותי אבל אני שולח טפסים בהשקעה אז כדי שיאמינו מעלה את הטופס ... משחק 1 סימון 2 שני שחקנים שווים ברמתם מבחינת גיל דירוג וניסיון על משטח חימר יחס בהחלט שווה בהצלחה
  3. מגניב שלחתי בדיוק אותו דבר הרגע מבלי להסתכל על ההמלצה שלך רק שאני בפלוס 1.5 במקום 3.5 אבל זה סימן טוב שחשבנו על אותו דאבל בהצלחה לנו
  4. בהצלחה ....יש לכם דעה במשחק של קולישבר השחקן שנגדו גם צעיר הרסה יותר גם בעל תוצאות טובות על הדשא ויחס 2.1 מה מפספס פה ?
  5. תקשיב שלחתי על המשחק בשמונה אלף שח יחס 1.7 עם פלוס 6.5 השתנה ממש לםני המשחק ולא ראיתי את ההמלצה שלך לפני אתה בכיוון הנכון לדקות אלה ...אבל שאפוו על ההמלצה
  6. לא הם עלו בלי קשר לארגניטינה ....וסביר להניח שישמרו שחקנים למרות שהם קשוחים מאוד אבל יהיה טוב ...
  7. טוב נתחיל בזה שהונגריה נפל ...התלבטתי בין ארגנטינה להונגריה לא נורא הפעם נבחר נכון וכמו שאמרתי בהימורים צריך להתמיד בסוף זה חוזר כמובן צריך לדעת את הכיס כול אחד לעצמו ! ועכשיו לפירוט שביקשו כי אולי היה רושם שאני זורק המלצות באוויר ללא ביסוס וסליחה למי שלקח הונגריה משחק 217 סימון 2 קרואטיה פלוס 1 (דרך אגב היה ללא ליין ) עד לפני שעה זה נבע גילוי נאות ואני העלה תמונה שלחתי על דנמרק ביחס 1.7 מינוס אחד (בגלל שחשבתי שארגנטינה ינצחו אבל החלפתי הימור וזה נדיר לקרואטיה בגלל שנטרפו כול הקלפים ) קרואטיה תבוא למלחמה וגם בעולם התנודות ישתנו באונליין למשחק של ארגניטנה בהתאם כי זה משחק פה את כול התפקיד אז לסיכום תסמנו קרואטיה בכול הכוח !! מעלה תמונות כדי להראות את ההימור וגם את ההחלפה שנעשתה מקווה שלא יצאתי פיתה חח ומקווה שהפעם זה יספק הפירוט
  8. נעשה סטסיטיקה כמה במלצות מפורטות מאוד נפלו ...ואולי גם ההימור הזה יפול אז מנסים עוד סינגל ...כול אחד והכיס שלו אני לא מפרט יש לי הוכחות של 80 אחוז פלוס תפיסה עם המנהלים יחליטו הוכיח להם בפורום זכיות ....אמי לא צריך להצטדק אבל אתה מסוג האנשים שמורידים את החשק בכלל להמליץ ...סהכ באתי לנסות לעזור חבל שהעלת את הנושא ! תגולל עליי לפני שנתיים ותראה לי מי הוא מחזיק במאזנים כמו שלי ...אני שלם עם עצמי וברוך השם כול כמה ימים גורף סכומים מטורפים כמובן גם ההשקעה בהתאם ...שיהיה לך בהצלחה
  9. ברור שיש אבל זה ההבדל בין צריכה ממש לנצח לבין זה נותן לה לחץ.עליה שזה המפתח ושיקול להימור על הונגריה זאת דעתי
  10. שעה 19:00 ספרד נגד הונגריה הסימון הנכון הוא הונגריה פלוס 2..... משחק 146 סימון 2 בהצלחה חברים המבחר דל ...תשמרו כוחות ליורוליג מקווה שבחרו נכון ברכה והצלחה וערב טוב שיהיה
  11. חחח גדול יהיה טוב מקסימום יהיה במינוס 2300 היום או בפלוס או 6700 רק שיתפס בש יהיה בסדר
  12. משחק 252 סימון 1 ...חיפה פלוס 5 מאוזן היום ורווח קטן בתנאי שבש יתפס אבל אני כבר שולח מעכשיו כדי שהפורום יהנה ולא דקה 90 תמיד שולח גג חצי שעה בלי שיהיה אפשר לבטל במידה ומשהו משתנה לטובתי הסיבה :ליין נמוך מידי חולון היו צריכים לקבל יותר גבוה וגם אוהב את חיפה העונה צעירים ןתוססים בהצלחה לכולם בדרך כלל לא מעלה תמונות אבל אני רק ממליץ אז אולי אנשים כן רוצים לראות הוכחות
  13. משחק מס 104 סימון 1 בתוכנייה שעה 16:30 הסימון הנכון לדעתי מרוקו עם הפלוס שיהיה בהצלחה תשמרו כוחות יש לפנינו ערב ארוך ורווי בכדורסל נבא ליגת ווינר את היום פתחתי מאוזן הפסד אחד בבוקר על טיוואן נפלתי על 8.5 היה צמוד אבל החזרתי ברבע ראשון דרגונס פלוס 6 שהיה קליל בהצלחה
  14. משחק מס 9 ...הסימון הוא על קבוצת הבית סימון 1 עם הפלוס 8 ביחס 1.7 .. המשחק משוחק בשעה 11:00. הסיבה :בית +פלוס+ירידת יחסים לא מבין בליגה הזאת אבל לוקח את היסכון לפי הסיבה שהעלתי בהצלחה ושבוע טוב
  • צור חדש...