קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

nini1985

רשומים
  • מספר תכנים

29
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

2 עוקבים

קצת על nini1985

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. פוסט מלפני שנתיים איזה נוסטלגיה
  2. שבת שלום חברים לאחר תקופה ארוכה בה לא הייתי ממליץ היה לי שם משמש אחר לפני שנים רבות .....רובכם לא מכירים אותי אולי פה ושם מהצאט היו תקופות נפלאות של תפיסה מעל 80 אחוז מהסינגלים והיו פחות טובות של אחוזים יותר נמוכים אני מהמר בסכומים גבוהים אבל אל תתנו לזה להשפיע על רמת הביטחון שלכם . אחד הסיבות שלא הייתי מרבה להעלות פוסטים זה בגלל כמה אנשים שרצו המלצה מפורטת אז אני לא מרבה לפרט ובדרך כלל אני שולח כחצי שעה לפני הימורים שיהיה אופציה לביטול משום שבעיקר שולח כדורסל/טניס/כדוריד ולרוב משתנה לטובה/לרעה . לסיכום בואו נתחיל בסינגל שאני אישית ...אלבה ברלין משוחק בשעה
  3. nini1985

Football-icon-LG מוזר

המשחק לא מופיע בתוכניה מוזר
  4. בהצלחה אני כבר מאתמול מושקע על המשחק בגלל הגשם זה התעכב ממתין 24 שעות חחח האכזבה תהיה כולה אם ייפול
  5. אחד המוזרים הרגע בדקתי שוב ואכן אתה צודק היה 1.55 בוודאות אני עדיין אבל לא משנה את דעתי ...בהצלחה לשולחים
  6. יש משחק טניס שנסגר ב 17:40 בווינר ובשעה 18:00 המשחק עצמו... טיילר זינק נגד סטפן סטורץ הסימון הוא על סטפן סטורץ ביחס מפנק בווינר של 1.75 למה מפנק כי בעולם זה 1.55 וגם הסתכלתי על הנתונים הם אותו גיל אותו רמה שווה ניסיון אני שלחתי בהשקעה כול אחד והכיס שלו תהמרו בזהירות גם סטפן נמצא יותר בכושר כי הוא שיחק הרבה לאחרונה לעומת היריב
  7. נכנסתי איתך יש גם שידור מקווה לפתוח ברגל ימין ....בהצלחה לנו
  8. בהצלחה בעולם עומד על -0.5 אני גם שלחתי בדאבל עם כדורסל אוסטרלי
  9. צודק לגמרי אבי אבינו ....מסכים עם כול מילה בהערה שלך
  10. כדורסל קוריאה משחק גואינג +2.5 יחס 1.7 נגד סייקרס לסמן גואינג בהצלחה לכולם
  11. חחח תודה דרך אגב עכשיו זה כבר 19 אחוז ...בקצב הזה יהיה כסף להחליף לחדש חח
  12. התחלנו ביום חמישי ב 700 שח עומדים על קרוב ל 19 אלף...אני לא משתמש בנתונים בעיקר ההרגשה מי שרוצה להשתמש מוזמן וזה לא שחצנות זה כדי שאנשים שקצת לא האמינו ורצו הוכחות בשביל זה נועד הפוסט ...רק זכיות לכולם מאחל לכם תהמרו באחריות וכמובן רק סינגלים
  • צור חדש...