קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

zpania28

רשומים
  • מספר תכנים

38
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

1 עוקב

הצופים האחרונים בפרופיל

907 צפו בפרופיל
  1. שבוע טוב לחברי הפורום לאחר הצלחה רגעית בבקר ספורטיג מנצחת בבית את בראגה חאטפה מנצחת את וידוליד חטפה טובה יותר חשבתי להוסיף גם את הרטה מנצחת את שלקה אך לבסוף החלטתי שלא אז זה לבחירתכם מאחל לכם להיות אנשים טוביפ שבוע טוב
  2. היה יותר קשה משציפיתי אבל בסוף הסתדר הכל טוב
  3. בוכום מנצח בליגה השניה בגרמניה קבוצה יציבה יותר מדאמרשטאד בליגה סקוטית ריינגר מנצח את סלטיק יריבות עתיקה אך כיום רינגר טובה יותר מקווה להתחיל את היום ברווח יום טוב ושבת שלום תהיו אנשים טובים בהצלחה
  4. תודה על ההמלצות עזרת לי להרויח בגדול נקווה להחזיר לך בשמחות שבת שלום
  5. שבת שלום חברים הייתימ רוצה לחלוק אתכם מתובנתי הדלה לגבי היורולוג וזה אחרי כוסית או שניים הדברים נהיו יותר בהירים חימקי רבע ראשון אח''כ צאסקא תתחיל לשחק זלגיריס לאחר סדרת הפסדים אני מקווה שתנצח ברצלונה תעשה שחיטה כשרה ל מילנו המשחק היחידי שהדברים לא התבהרו עדיין זה בבריין לדעתי תנצח אך גבולי אולי המשחק הזה יתבהר אחרי הכוסית השלישית לפני ארוחת השבת בכל אופן הידע שלי ביורולוג לא גדול לכן לא להשקיע הרבה בהמלצות אלו חג חנוכה שמח ושבת שלום לכם ולכל עם ישראל החיים יפים תחייכו והם יחייכו אליכם חזרה
  6. שבת שלום בליגה פולנית יש משחק גורניק מקום 3 17 נקודות נגד גלביציה מקום אחרון 2 נקודות עם 2 תוצאות תיקו ו6 הפסדים קבוצת הבית גורניק מקבלת יחס 2.30 על נצחון כמה שניסיתי לחפש מידע על היחס המוזר לא מצאתי משהו יודע משהו????
  7. שבת שלום חברים שחטאר נגד מריופול הבדלי הכוחות ברורים לטובת שחטאר אך הם שחקו 4 משחקים בתשעה ימים הם חיביים לעשות רוטציה מריופול קבוצה בינונית אך עם הרוטציה שלדעתי יעשו בשחטאר הם יצליחו להוציא לפחות נקודה הימור מסוכן ולכן לא ממליץ לשים סכום גבוה אלא סכום סימלי פלוס ההמלצה מריופול 4.70 תיקו וניצחון 10.25 בהצלחה לכולם במעשיכם
  8. שבוע טוב חברים ליגה הולנדית אלקמר נגד ונלו 2X יחס 3.95 ו 5.50 הרגע שמעתי מהשדרים של one שבקבוצת אלקמר מהליגה ההולנדית יש 9 שחקנים חולי קורונה שווה את היחס בהצלחה לכולם
  9. סרגוסה -4 לדעתי יותר איכותית
  10. ולנסיה לדעתי ינצחו 10-20 הפרש קל וזאת לאחר שראיתי את פנר נגד גלט קבוצה מלאה כוכבים בלי עמוד שדרה שנשברת בקלות למרות המאמן הדגול הצלחה לכולם
  • צור חדש...