קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Dekel79

רשומים
  • מספר תכנים

78
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

3

קצת על Dekel79

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. תודה על ההמלצה . לקחתי
  2. אהבתי את ההמלצה כנראה שאקח. בהצלחה .
  3. בעיני בליין הזוי אבל כבר היו דברים מעולם.
  4. תודה. לגבי הרצינות אין לי ספק ששתי הקבוצות יעלו בשיא הכוח. מכבי ראשלצ שחררה את כל הזרים שלה חוץ מאחד שהיה פצוע מול הליטאים ובספק למשחק מחר . מכבי ראשלצ שחררה את השוער המצטיין שלה שהוא גם שוער הנבחרת(דן טפר). מכבי ראשלצ שחררה את הפירוט המוביל שלה לטובת היריבה העירונית (!!!). כל השינויים עקב אובדן הספונסר הראשי. הפועל ראשלצ התחזקה כאמור בפיבוט של מכבי ראשלצ + שני זרים שוטרים + שוער מאשדוד בנוסף לגררה וחממי . לרשום רשימת שחקנים זה קצת אידיוטי. עוד שאלות?
  5. בטח שאני יודע מה הסגלים. אין לי כוח לפרט כנס לאתר של איגוד הכדוריד. בכל מקרה מכבי ראשל נגד הליטאים באירופה נראו חלשים מאוד פלוס פציעות משמעותיות. הפועל ראשלצ הרשימה בטורניר הכנה באירופה. לא כוחות בעיני.
  6. כן אני מראשלצ. לי זו נראית מתנה . אם למישהו יש שאלות קדימה ....
  7. הפועל ראשלצ(-1) !!!! חברים בעיני זו מתנה הליין היה צריך להיות 5. מכבי ראשלצ נחלשה משמעותית. הווינר כנראה לא מעודכנים עדיין. לכו על זה.
  8. מכבי ראשלצ מרוסקת מנטלית . אשדוד באים רעבים בטירוף לאליפות ראשונה. אשדוד להערכתי טובה יותר מקצועית. בתור אחד שעוקב אחרי הענף 30 שנה הסימון בעיני הוא קל מאוד - אשדוד(+2). אבל הימור זה הימור. תצליחו.
  9. אני כבר מושקע בהפועל ת"א אבל הימור מצויין לדעתי
  10. מכבי ראשל"צ - הפועל ראשל"צ(+3) 2. הפלוס הגדול מאוד הפתיע אותי צופה משחק צמוד ואלים.
  • צור חדש...