קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

haimon!!

רשומים
  • מספר תכנים

51
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

0

קצת על haimon!!

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. דאבל קצר ולעניין מי שרוצה ישכפל לכיף שבת שלום חברים קון - טרואה קון אורליאן - אתלטיק אז'קסיו אתלטיק אז'קסיו נמשיך את הרצף ? מאזן 1/1 המלצה הפניקס +2 נגד יוסטון!
  2. בוום חברים הפרש כזה לא קיבלנו גם בחלמות !!! מאמין שלא לקחתם אבל לקחתי ובגדול ! אחלה שבת ורק זכיות ! בווום !!! בלונים מגיע לי !
  3. יוסטון פוגשת את הפינקס היחס הוא פלוס 2 לפניקס פניקס עם 4 הפסדים הליין פה מדליק נקודה אדומה אחרי משחק כל כך טוב אתמול מול הלייקרס המועצה מחליטה לתת דווקא מינוס 2 ליוסטון שהיא במומנטום אני אישית הולך על הפניקס בפלוס לדעתי זה מוקש של המועצה למשוך מהמרים ללכת על יוסטון אני רואה כאן הפתעה וניצחון של הפינקס בהצלחה
  4. אוקי ואפשר לשעת איך אתה בודק כדי שבמידה ויש לי הימור שאני בספק אליו ואני ארצה לעלות את הביטחון כלפיו יש לך טיפים כממליץ להגיד לי איך אתה בודק מסתכל בוחן משהו ולא סתם ליפול 😥
  5. כן אני פשוט משכפל אותו בסכומים קטנים מאוד מתוך פחד אבל בא לי פעם אחת לשלוח ולזכות בכמות שאני ארגיש מרוצה ולא מ 10 או 30 שקלים מה היית ממליץ לי ברתינות עכשיו
  6. אני רוצה לשלוח את ההמלצה שלך ב 1000 שקל עד כמה אתה בטוח בה או היית ממליץ לי לחכות להמלצה עם יותר ביטחון שלך אשמח שתענה לי כבר לא רללוונטי ראיתי שהמחשק התחיל איזה באסנ
  7. באמת מאחל לך מכל ליבי שתיקח ממש מגיע לך אתה באמת שולח ומראה טפסים לפני מה שחצי מהפורום לא עושה את זה ואתה עוד בטח שולח בסכומים כאלה אתה בעיני ראוי להערכה רבה ובאמת מאחל לך שתיקח ותהנה בכסף הזה מחזיק לך אצבעות !
  8. חברים לא מקצועי או תגובות מהסוג הזה לא כלום זאת דעתי וזה מה שאני הולך וזה מה שאני שולח וזה הפירוט שלי להזכריכם אני לא חייב לתת פירוט בזמן שאני שולח
  9. אני אישיתי חושב ככה מה הסיכוי? בוא תגיד לי מה הסיכוי שבמשך שבועים אין צותאת תיקו 1 בליגה הגרמנית לא השבוע הזה ולא שבוע הבא זאת אומרת שעברנו למעלה ב 15 משחקים ובלי תוצאת תיקו אחת לאף קבוצה אני מנסה לך תדע הסיכוי שלא יהיה תיקו 15 משחקים הוא הרבה יותר קטן מתוצאת תיקו במשחק הזה שאלקה יכולה להשיג אותו
  10. שימו לב גדול לנתונים שנראים כאן מתחילת הליגה הגרמנית שחזרה מהפגרה לא יצא תיקו לא שבוע שעבר לא ביום שני ונחשו מה ? גם לא השבוע !!! והמשחק המשוחק עכשיו הוא באריין ושאלקה אני ראיתי וצפיתי במשחק האחרון של שאלקה בשישי שעבר והיא משחק ממאוד מאוד טוב לדעתי ולדעת הסטטסטיקה התיקו פשוט באויור זה רק עניין של משחק הזה או הבאים בתור לא הגיוני שלא תצא תוצאת תיקו 1 ב2 מחזורים זה סטייסטיקה שתשבר לדעתי משחק של תיקו ! ואם לא יש להכפיל למחר בליגה הגמרנית תיקו יחס 5.5 אני הלכתי עליו במידה ולא אני שולח ומכפיל את הכסף למשחק הבא בגמרנית התיקו פשוט חיייב לצאת ! בהצלחה
  • צור חדש...