קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Eliran

רשומים
  • מספר תכנים

133
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

17 Good

קצת על Eliran

• דרגה
    דירוג פעילות
  • יום הולדת 07/07/1987

הצופים האחרונים בפרופיל

712 צפו בפרופיל
  1. יש משהו ששמתי לב אליו כרגע על פניו סן לורנצו פייבוריטים למשחק מבדיקות שעשיתי .. בווינר סן לורנצו מינוס 7.5 בבט 365 הם בפלוס 1.5 מישהו יודע משהו על המשחק הזה איך הליין שונה בצורה דרסטית כזו
  2. כל הכבוד אחי תאמת שלקחתי את זלגריס בסקוניה ואולימפיה במינוס 12 התבאסתי מהאיקס אבל לא אתה האשם כל הכבוד
  3. תנסה ללכת ל 1 התחנות ותאמר להם שהם יקבלו 200 פאונד אם ישימו שם את המסמך שלהם או משהו כזה אם זה אפשרי ואז תמשוך את הכסף
  4. הילד בן 30 ויש לו טמפרמנט מאוד גבוהה
  5. אילן אני מקווה שהתגובה שלך היא לא אליי .. כי לא אמרתי את מה שאמרתי לפותח ההמלצה אלא לזה שהגיב לו שזה newinner שעקץ אותי בכסף ולא בהמלצה כזו או אחרת אני מבקש לקרוא את הכל מההתחלה ולהבין אילן היקר
  6. דל פוטרו מברוק אח שלי על הזכייה אני עושה את שלי מאחורי הקלעים כדי לתפוס אותו ואני אתפוס אותו זה לא עניין של כסף כי לא מדובר פה בארגזים אלא ב 500 שח מבלי לזלזל . זה יותר העיקרון והוא ישלם כולל ריבית . עכשיו בלי קשר פניתי גם לג׳ינגי צהוב וגם לליבגיימס והוא עדיין לא הורחק ולא נתנו לי שום דבר שקשור לבנאדם . והאתר שעליו מדובר הוא https://p2vbet.net/home.aspx
  7. לא רוצה להרוס את האשכול של הבחור שנתן המלצה אבל newinner שלח אותי לסוכןכביכול שאתה מפקיד אצלו והוא שם לך כסף באתר והכל מתנהל דרך הסוכן שלח לכאן מישהו לקחת כסף 500 שח ובאותו זמן אמרתי גם לחברים להכנס הם נכנסו ב 1000 כאשר הוא עצמו סא אליהם לקחת את הכסף .. אליי הוא שלח מישהו אחר לאחר שקיבל את הכסף מחק את היוזר באתר ואת החשבונות בטלגרם כאשר בסופו של דבר מתברר שהוא ו"הסוכן" הם אותו אחד נוכלות עקיצה תקרא לזה איך שתרצה
  8. אתה רק מכיר איך לעקוץ אנשים .. לא רוצה לקלל בפורום אבל אמרתי לך שאני אתפוס אותך על הנוכלות והעקיצה שעשית .. חברים אל תגיבו לנוכל הזה הוא לא שווה תהתייחסות בכלל . אתה נמצא על זמן שאול חביבי
  • צור חדש...