קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Miller89

רשומים
  • מספר תכנים

23
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

5

2 עוקבים

קצת על Miller89

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. עכשיו כשירד ל 6 זה הזמן להשתגע על ספרד! ברשת עדיין מינוס 8
  2. לטעמי יש פה מקרה קלאסי של המשחק אתמול בין סרביה לאיטליה כשפתחו פלוס דומה לאיטליה (עם סגל שלא נופל משל סלובניה וזאת לאור המשחקים האחרונים שלה) מול סרביה שחלשה מספרד בהרבה מבחינת סגל. המטרה היא לגרום לאנשים ללכת עם סלובניה לאור הטורניר שעשו כמו שפיתו אתמול ללכת עם איטליה והפלוס הגבוה יחסית שנתנו לה וגם הערב לדעתי הפלוס לא יחזיק. בהצלחה במה שתבחר בכל אופן.
  3. טוב אז הגענו לחצי הגמר, ולרגע שבו אנו נאצלים להיפרד מסלובניה המעולה... אין יותר מידי מה להרחיב כי כולנו מכירים את הסגלים ואת איכות השחקנים. לטעמי ספרד גדולה על סלובניה בכל פרמטר ואל תתנו לשאננות נגד גרמניה להטעות אתכם. דראגיץ ודונאציץ לא יספיקו לה הערב מול רוביו האחים גומז והאחים גסול כמו שהספיקו מול לטביה (עם שצי שלשות מטורפות של דונציץ בסוף שהכריעו את המשחק). כשספרד תרצה לפתוח- היא תפתחי וזה יקרה בכל שלב במשחק בו היא תרצה- לכן קשה לי לראות את סלובניה מחזיקה את הליין הנמוך שלטעמי היה צריך להיות יותר גבוה נגד נבחרת בכושר שיא שגדולה בכמה רמות על הטורניר הזה. אני רוכש הרבה כב
  4. כששווד מחליט שהוא רוצה- הכל אפשרי. ברכות למשכפלים!
  5. אני אוהב אנשים שמדברים עם בטחון (אני לא צוחק) וסיכוי טוב שאכן תתפוס את ההימור שלך היום.. אבל לטעמי אנשים פה הולכים אחריך בעינים עצומות וצריכים להבין את הסיכון בהימור הזה שכן הוא רחוק מלהיות קל
  6. קודם כל תודה. אני גם בודק כל משחק לפי הבוקיז ונכון אפשר לחשוב שיש פה משיכה מצידם אבל אל תשכח שתמיד משיכה יכולה להיות הפוכה ומעין פסיכולוגיה של הפוך על הפוך כלומר- כפי שאתה חושב שהבוקיז מושכים לרוסיה כך רוב המהמרים חושבים ומה שהבוקיז עושים זה לגרום לאנשים לקחת יוון בחשיבה הפוכה אך בעצם הצד הטוב הוא רוסיה. זה הכל משחק שיש המון אפשרויות לשחק בו.
  7. לא דיברתי עם העולם אם תסתכל טוב רשום: "הרוב המוחלט פה" שזה אומר שלמעלה מ 90 אחוז מהממליצים בפורום המליצו יוון.
  8. אין פה עניין של הטיה. רוסיה קבוצה טובה במעט. בהצלחה
  9. זו בידיוק הבעיה- אתה שופט על פי משחק אחד בלבד. ומה עם הקודמים לו? והרי ברור שקל להגיד שומרים את שווד חזק ומנצחים- אך הבעיה שאין ליוון שחקם שבאמת יכול לשמור את שוןד ועל זה דיברתי
  10. ראשית כל, אני מודע לעניין שהרוב המוחלט פה שלח יוון היום, ואף בסכומים גבוהים של 2000,3000 ש"ח ומעלה, ואני שואל מדוע? זה לא שאני לא שולח בסכומים כאלה (אני מהמר ברשת) אבל אני חושב שלא משנה איזה צד תבחרו פה היום, רמת הביטחון שלכם לא תהיה גבוה, לכן לא מומלץ להשקיע במשחק הזה סכומים מטורפים. לגבי המשחק: לא מבין את הנהירה ההמונית הזו על יוון, נכון שמשחק קודם ראינו את כישוריהם נגד ליטא אך בואו לא נשכח את הטורניר שהיא עשתה עד כה- בינוני ומטה. לעובדה הזו תוסיפו את הנתון שספנוליס, איש המאני טיים ולוקח האחריות בכל משחק, לא נמצא השנה, והנה לכם עוד סיבה ללחץ יווני הערב. אם מישהו פה מתכ
  • צור חדש...