קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

amiedri1

רשומים
  • מספר תכנים

93
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

56 Excellent

2 עוקבים

קצת על amiedri1

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. ליגה בלגית - גנט נגד גנק - 1 (יחס 1.8) גנט היא קבוצה חזקה מאוד בבלגיה שמתברגת במקומות הראשונים בטבלה והרבה פעמים היא האלופה. השנה גנט פתחה את הליגה הבלגית בצורה נוראה ועדיין לא ניצחה שום משחק. האמת שזה קרה בגלל רצף אירועים מבאסים כגון: אדום שנשלף להם באחד המשחקים כשכבר הובילו 2-0 ואז בגלל הכרטיס האדום הם הפסידו, ואח"כ היה להם משחק לרוע מזלם נגד אנדרלכט שהיא קבוצה חזקה מאוד בבלגיה שגם מתברגת במקומות הראשונים בטבלה ושם גנט הצליחה להוציא תיקו וככה רצף אירועים מבאסים גרמו לגנט עדיין לא לנצח מפתיחת העונה. גנק לעומתה קבוצה טובה שבהתחלה של הליגה לא הייתה משהו אבל
  2. ישראל (-2) נגד אוקראינה - 1 (יחס 1.8) תראו המשחק הזה מאוד מסוכן משום שייתכן בו עזרה וסגירת דילים בין המועצה לנבחרת. כלומר המועצה תשפיע על הנבחרת ובתמורה הנבחרת יקבלו כסף מהמועצה (כך זה נראה ואל תצחקו גם ראש ממשלה בישראל ישב על שוחד) עכשיו ככה אני רואה את זה: 1) המועצה מורידה את הליין כדי למשוך לכיוון אוקראינה שרוצה להמשיך בטורניר 2) הנבחרת מקבלת הוראה לנצח ובכך מרוויחה 2 דברים והם: א) החזרת הכבוד האבוד במשחק אחרון. ב) קצת כסף נוסף (כנראה) 3) המועצה מרוויחה כאן מכול העניין כי אנשים ישלחו לכיוון אוקראינה סכומים. הערה - במידה והמועצה תראה כיוו
  3. יוון נגד פולין (+5) - 2 יוון ופולין היום הולכות להילחם מלחמה רצינית על מי תישאר ומי תעוף מהטורניר. אחרי הרבה מחשבה וקצת חישובים סודיים אני מגיע למסקנה שלדעתי פולין תנצח. כלומר יוון להתראות לך ופולין תמשיך כך יצא וה- (+5) ישחק כאן תפקיד רציני. פולין יותר מאורגנת ומשחקת הרבה יותר טוב מיוון. אז לכול אוהבי השווארמות הבשריות והטיבעוניות זה מה שאני ממליץ לכם בהצלחה לכולם ורק זכיות מהצדיק הגדול שגרם לכולסטרול רב בפורום
  4. זהו רבותיי ניצחנו וריח השווארמה כריח הניחוח
  5. רוסיה נגד לטביה (-3) - 2 (יחס 1.8) טוב רבותיי אז ככה נערכה על ידי בדיקה מיוחדת שאני ביצעתי והגעתי למסקנה שאכן לדעתי לטביה לוקחת היום ורוסיה מפסידה. רוסיה יש לה הגנה קשוחה וקולעת משלוש בצורה מצויינת אבל חלשה מאוד בעונשין ופחות מאורגנת. לטביה קבוצה עקשנית חזקה ומאורגנת שתבוא היום לשטוף את המגרש. שימו לב - לדעתי האישית לטביה לוקחת כאן את המשחק וזה אחרי אחד הבדיקות הסודיות שביצעתי וככה זה יצא. הערה - בדיקות סודיות אף פעם אני לא מגלה כי המועצה אחר כרך תשתמש בהם ואנחנו הרי מתים להרוויח. הערה נוספת - אין מאה אחוז בהימורים וכול הימור הוא הימור אז כול אחד יעשה חשבון
  6. אוקראינה(+15) נגד ליטא - 1 (יחס 1.8) ליטא נבחרת מעולה ובהחלט תנצח כאן את אוקראינה החלשה. אבל ההפרש שהמועצה נתנה זה יותר מידיי (+15) לדעתי נבחרת ליטא תנצח בהפרש פחות מההפרש שהמועצה נתנה כאן. בהצלחה למשכפלים והמון שווארמות לזוכים
  7. כול הכבוד אחי היקר למזלי הטפסים על צכיה לא עברו
  8. הונגריה נגד צכיה (-6) - 2 המשחקים והליינים מעט בעייתיים וקשים היום אבל אם זאת אני חושב שזה המשחק המומלץ שלי להיום. זה נכון שההונגרים עם הפנים אל הקיר ולא ניצחו שום משחק. וזה נכון שהיום הם יעשו הכול כדי לנצח ולהישאר בטורניר. וזה נכון שהם בבית אז יש יתרון מסויים. אם זאת אני סובר שהכלל הוא שאם קבוצה לא טובה אז היא לא טובה ולכן בוודאי שהצכים ינצחו. השאלה היא בכמה הפרש? ובכן הונגריה בשנים הקודמות לא נפלה מצכיה אך כיום הונגריה הם קבוצת פחח של ממש. ולכן אני סובר שהצכים יפרקו אותם לגמרי בהפרש דו-ספרתי בדיוק כמו שעשו לרומניה. בכול מקרה אני סובר שאת ההפרש הם יעברו. בהצלחה למשקיעים ושנראה
  9. סרביה (-6) נגד לטביה - 1 (יחס 1.8) נכון שרוב הפורום הוא בעד לטביה אך אני אחר בדיקות שלי מאמין בניצחון סרבי מעל ה-6 נקודות. סרביה נבחרת חזקה מאוד ולמרות שיש הרבה שחקנים שלא משחקים עדיין לטביה רחוקה ממנה. לטביה אומנם הרשימה במשחקי הידידות אבל הלו זה רק ידידות. (כמו הדודה שלי חחח) ולכן אני הולך עם סרביה חזק בהפרש מעל 9 תודה למשכפלים ואמן רק זכיות
  10. עיראק ניצחה ולקחתי 4750 שקל רווח והרבה שווארמות לקופה מוזמנים לברך
  11. עוד התקפה של הצדיק בעל השווארמות והפעם התקפה על הלאפה העיראקית. כן עיראק ניצחה רבותיי וזכיתי ברווח נקי של: 4750 שקל חדשים על חשבון סדאם חוסיין ישששששששששש
  12. תאילנד נגד עיראק - 2 (יחס 1.95) עיראק נבחרת קשוחה וחזקה והיא רק הולכת ונהיית יותר ויותר טובה משנה לשנה. אני רואה כאן לדעתי את עיראק מנצחת בגדול את התאילנדים. מאז שהרגו את סדאם העיראקים התחילו לחזור לעצמם והיום נראה זאת.
  13. אחי היקר כלל בהימורים קבל מהצדיק: לעולם שלח תמיד ממש לפני המשחק גם אם היחס יורד זה הכי נכון לעשות כי אז יש לך תמונה יותר מלאה. ובטח שבכדורסל ששם היחסים יורדים בקצת.
  14. למרות שזה גביע ויש קבוצות שמתאמצות ויש כאלו שלא אני יעריך כאן את התוצאות: 1) צרזו אוסקה נגד אוראווה רד דיאמונס - 1 (יחס 2.85) 2) קווסקי פרונטלה נגד פ.צ טוקיו - תיקו (יחס 2.8) 3) וגלאטה סנדאיי נגד קשימה אנטרלס - 2 (יחס 1.65) (המשחק הכי חזק שלי להיום) 4) ויסל קובה נגד גמבה אוסקה - 1 (יחס 2.15) זה הערכות שלי פחות או יותר לגביע בהצלחה וזהירות זה עדיין גביע
  15. צרזו אוסקה נגד אוראווה רד דיאמונס - 1 (יחס 2.8) צרזו אוסקה קבוצה טובה מאוד בבית והיא יוצאת למשחק נגד אוראווה רד דיאמונס שבחוץ היא פחות טובה מאשר בבית. הבעיה כאן שמדובר בגביע ואני לא ממש יודע כמה חשוב הגביע לקבוצות הללו. אבל אני סובר כלומר לדעתי האישית צרזו אוסקה תבוא יותר רצינית לגביע מאשר אוראווה רד דיאמונס שלדעתי הגביע פחות חשוב לה. אני מאמין שבגביע צרזו אוסקה תנצח את המשחק בביתה. בהצלחה לשולחים ביחס שלדעתי שווה ללכת. רק שימו לב זה גביע ולכן תיזהרו בסכומים שאתם שולחים
  • צור חדש...