קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

toto111

רשומים
  • מספר תכנים

86
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

7

קצת על toto111

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

905 צפו בפרופיל
  1. סיביליה מארחת את דורטמונד במסגרת שמינית גמר ליגת האלופות. סיביליה עם רצף מרשים של 8 ניצחונות רצופים ומציגה יכולת טובה בעיקר הגנתית מולה ניצבת בורוסיה דורטמונד הגרמנית שמגיעה בכושר לא טוב וכבר נמצאת באמצע הטבלה בגרמניה. הערכה שלי ניצחון לסיביליה ביחס 1.9.
  2. חבל מודיעין קבוצה טובה עם התקפה טובה הליין פלוס 8 לדעתי גבולי יכול להיגמר דו ספרתי בקלות למודיעין אני בחוץ. בהצלחה לכולם
  3. הסתיים בנצחון מוחץ 3 0 לטולוז.
  4. הערב טולוז מצמרת הליגה השניה בצרפת מארחת את קבוצת אזקסיו ממרכז הטבלה ההערכה שלי ניצחון לקבוצה הביתית טולוז שצריכה את הנקודות למאבק לעליה לליגה הראשונה.טולוז מוכיחה השנה שהיא קבוצה מצוינת בעלת יכולת התקפית טובה במיוחד בבית הסימון למשחק זה ביחס 1.7 הוא ניצחון לטולוז בהצלחה
  5. נגמר x ככה זה שיש שני דעות
  6. ריאל מדריד מנצחת את טנריפה מעל הליין הם נמצאים בכושר טוב ומאמין מאד שהם ינצחו את המשחק בפער דו ספרתי יש קלעים מצויינים לריאל טנריפה קבוצה עקשנית אבל אני מעריך משחק צמוד שריאל תצליח לברוח רבע שלישי או רביעי לפער גבוה. סמנו ניצחון לריאל מינוס 6. בהצלחה.
  7. מכבי נתניה מארחת את ביתר ירושלים. על פניו ירושלים פיבוריטית במשחק גם הליין נוטה לטובתה אבל נתניה מנגד המארחת נמצאת במומנטום טוב ללא ספיגת שער ב3 המשחקים האחרונים וללא הפסד כולל ניצחון מוחץ 3 0 על הלהיט של הליגה אשדוד. אני מעריך שנתניה מסוגלת ויכולה לנצח את ביתר שהסגל שלה עבר טלטלה שלא פחות מ21 שחקנים חלו בקורונה מיותר לציין שהקבוצה לא התאמנה ולא באה ב100 אחוז למשחק הזה. אז עם כל הכבוד לדראפיץ וברדה צמד המאמנים של ביתר אשר אימן 5 עונות את נתניה יחפשו את הניצחון במגרש אחר. אני מאמין מאד בגבי קניקובסקי יחד עם החבורה מעיר היהלומים שינצחו את המשחק הזה. מכבי נתניה - בית"ר
  8. שיהיה בהצלחה אני חזק עם אילת היום.
  9. הפועל אילת המארחת לדעתי תנצח הערב את המשחק מול חולון שהראש שלה במשחק הגביע החזק שלי להיום הליין כרגע אפס צופה שעד המשחק ב18:15 הליין לאילת יהפוך למינוס סמנו 1 נצחון לאילת לדעתי אפילו בפער גדול בהצלחה
  10. לא כוחות חיפה פתחו גרוע מאד לא נורא ממשיכים הלאה.
  11. מכבי חיפה לא תשמש תפאורה במשחק נגד מכבי תל אביב אני מאמין שהפתיחה תהיה שקולה והרבע הראשון יהיה צמוד סמנו מכבי תא - מכבי חיפה + 5 רבע ראשון סימון 222222. הצלחות
  12. סטאל בכל המשחקים האחרונים שלה פותחת חזק רבע ראשון אני מעריך שגם נגד נס ציונה היא תמשיך במסורת ותיקח את הרבע הראשון נס ציונה במשחק האחרון פתחה גרוע מאד את המשחק נגד הקבוצה מהונגריה לדעתי ההימור עם סיכוי טוב נס ציונה סטאל רבע ראשון אני הולך על 2 סטאל תנצח את הרבע. הצלחות
  • צור חדש...