קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

toto111

רשומים
  • מספר תכנים

71
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

6

קצת על toto111

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

770 צפו בפרופיל
  1. אני יוצא מנקודת הנחה שהכול כשר במידה וכן אז היחס סיכוי סיכון הוא טוב מאד.
  2. יש מלא פציעות אצל קרמונזה בינהם 2 החלוצים שלהם.
  3. משחק מהליגה השנייה באיטליה שבו קרמונזה מארחת את קבוצת הצמרת ספאל. אני הולך פה חזק על ספאל שממוקמת במקום ה4 עם רצף של 4 נצחונות ובהרכב כמעט מלא. מולה מתייצבת קבוצת התחתית קרמונזה עם רק 2 נצחונות בית ומאזן גרוע מאד בנוסף יש לה מלא שחקנים חסרים היום. היחס הוא 2.55 על נצחון לספאל אני חושב שזה יחס שסיכוי גבוה להיתפס המשחק יערך היום בשעה 10 בלילה. קרמונזה - ספאל הסימון הוא 2 יחס של 2.55 בהצלחה.
  4. בינתיים הליין ירד ל2.2 לניצחון של מכבי חיפה ואני מאמין שעוד ירד עד למשחק.
  5. עוד חיזוק לניצחון של מכבי חיפה הערב הייתי אומר אפילו יסתיים בהפרש של יותר מגול למכבי חיפה.
  6. ניצחון למכבי חיפה יחס 2.6 הסימון 1 מכבי חיפה בתקופה מצוינת ורצף של ניצחונות משכנעים ינסו לסיים את העונה בניצחון על האלופה ששיכורה מחגיגות האליפות התל אביבים מנגד ירשמו לדעתי הפסד ליגה ראשון העונה. בהצלחה למשכפלים.
  7. ההימור שלי אורוגואי +1 - צרפת. צרפת לא יצליחו להבקיע להגנה החזקה של אורוגואי יחס 1.8 להערכתי בסבירות גבוה אורוגאי תנצח 1 0 כבר בתום 90 דקות הפלוס 1 זה רשת ביטחון. נשלח בהשקעה בהצלחה.
  8. ספרד - מרוקו x במחצית . פורטוגל - אירן x במחצית. להערכתי שני המשחקים יסתיימו בתיקו במחצית היחס לדאבל 4.6. בהצלחה.
  9. מקסיקו מנצחת את קוריאה הדרומית. גרמניה מנצחת את שבדיה. מכפיל את הכסף במידה ומצליח.
  10. נשלח תיקו מאמין מאד בהימור הזה
  11. במשחק בין מצרים לרוסיה שני הגנות חזקות יחסית אני לא רואה שערים במשחק הזה. תרשמו לפניכם זה יהיה המשחק הראשון ללא שערים 0-0.
  12. הימור מעניין איסלנד שמים גול עד דקה 15 יחס פי 10. בהצלחה.
  13. הפתעה שמתי ניצחון לסעודים על רוסיה. יש לי הרגשה חזקה שהסעודים יפתיעו את הרוסים החלשים. בהצלחה.
  • צור חדש...