קפוץ אל תוכן

Hapoel Ashkelon

רשומים
  • מספר תכנים

293
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

36 Excellent

קצת על Hapoel Ashkelon

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת 17/08/1990

הצופים האחרונים בפרופיל

1,019 צפו בפרופיל
  1. מה קשור אספניול משחקת מול אתלתיקו מדריד עשית סלט עם 2 המשחקים
  2. רק לציין שרותבארט בפציעה ולא ישחק הערב. אני במגרש כרגע ועל פניו הפועל חיפה פיבורטים אני מקווה שאשקלון תנצח אבל אם הייתי מהמר הייתי הולך על חיפה. בהצלחה
  3. אתה רושם את ההמלצה ומחסיר פרט חשוב מאוד שקולדינג היא מהליגה השניה בדנמרק מול הראנדרס היא מהליגה הראשונה. זה שקולדינג כובשת יותר ומצליחה זה כי היא בליגה משנית מאשר הליגה הבכירה קשה יותר כמו בארץ.. עדין הכל יכול לקרות בגביע מאחל לך בהצלחה תערוך ותוסיף תמידע החשוב הזה.
  4. כמו שחשבתי הפלוס 3 והסינגל היה מתנה כנראה מישהו נרדם על המקלדת בשבת... מי שניצל נראה כמו הימור בעל ערך... בהצלחה לרחובות אני חושב שינצחו מעל 5 הפרש.
  5. משהו ממש מסריח איך יכול להיות שרחובות קיבלו את הפלוס ? הסגל של רחובות פי 2 יותר טוב מעפולה וגם רחובות כולם הימרו שתעלה ליגה היא או מכבי חיפה.. בנוסף עפולה קבוצה בינונית מינוס עם זר וחצי.. או שהמועצה ואתרי ההימורים רוצים לחלק מתנה או שמלכודת מהסרטים אני בכל מקרה נכנס בקטנה ברחובות והפלוס (שירד לדעתי).. רחובות חייבת להתחיל לנצח. בהצלחה לכולם
  6. הימור קשה הליין גבולי.. אסור לזלזל בהרכב השני של מכבי שהוא בפני עצמו קבוצה ראויה לליגת העל.. מאמין שיהיה צמוד עד הסוף הישראלים רעבים לפרקט וילחמו עד הסוף..גון קלעי וצלף מהשלשות כמו מייקל רול.. הרבה תלוי באלכס טיוס שלמרות העייפות יהווה שחקן מפתח אם הוא יגיע חד בהתקפה וחומה בהגנה המשחק של מכבי. בהצלחה.
  • צור חדש...