קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

קובי

רשומים
  • מספר תכנים

91
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

6

קצת על קובי

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

772 צפו בפרופיל
  1. לה לאמר שבגלל נצחון החוץ של ריאל בפנא אז הם יהיו רגועים וגם עניין הנקמה הן אמירות מאוד מוזרות למען האמת
  2. בהרכב הנוכחי של מכבי ,לא הייתי סומך עליהם יותר מידי במשחקי חוץ .הצלחה מרובה לך ולמכבי
  3. במשחק של פנר בכיף אני אברך(פנר חזרה לעצמה ותנצח בלי בעיה מיוחדת לדעתי ) , אבל במשחק של מכבי אם חלילה לא יקחו את הליין לא ולא
  4. פנר באה עם הרכב מלא לראשונה העונה ולאט לאט מתחילה להזכיר את פנר הישנה והטובה.לברצלונה לדעתי אין שום סיכוי. מילאנו זאת קבוצת החארטה,ככה אני מתאר אותה.מכבי יביסו
  5. כנ''ל אתה לאלה שנגד ההימור שלך.הפועל ת''א תנצח ללא ספק אבל נראה לי שיהיה צמוד
  6. חושב דו ספרתי לצסק''א .באיירן אחת הקבוצות החלשות ביורוליג .לא מבין איך אפשר לקחת קבוצה שהובסה ללא לאות נגד קבוצה כמו קובנה החלשה בעצמה
  7. אין שום סיבה להמר על אילת.אם כבר להמר,אז חולון זה ההימור הנכון
  8. ואללה ציפיתי לתגובה פחות ילדותית ממך
  9. לא מבין איך הגעת לזה שמכבי קבוצת חוץ לא טובה.הפסידו למילנו שהרבה הכתירו אותה כזוכה הבאה ,ברצלונה החזקה , חימקי שהיא לא פראיירית בביתה וריאל שמכבי במזל לא ניצחה.עם הרכב מלא מכבי היה לה סיכוי קטן לנצח אבל עם הפצועים לדעתי זה 15 ומעלה לצערי הרב. שיהיה בהצלחה למכבי בכל מקרה
  10. קבוצה עם אף נצחון חוץ אפילו שהם זקוקים לו זה מסתמן כהימור לא טוב על אחת כמה וכמה כהימור הכי טוב להיום כדבריך.צדביטה באים משוחררים והלחץ הוא על בדלונה.בהצלחה בכל מקרה
  11. נראה כמו הימור גרוע ביותר.בדאלונה הפסידה עד כה את כל משחקי החוץ שלה וצדביטה קבוצת בית לא רעה בכלל עם כמה נצחונות מרשימים על קבוצות חזקות מבדאלונה.צריך להיזהר מהמשחק הזה
  12. באיירן קבוצת חוץ הכי גרועה ביורוליג.אני עם ברלין.החזק שלי להיום
  13. אולקר מארחת ולא ידענו ? מכבי יותר טובה מאולקר שעדיין לא מרשימה אז מה הזלזול הזה שלך במכבי .רשמת אולקר כאילו רשמת צסקא , ברצלונה ,ריאל
  • צור חדש...