קפוץ אל תוכן

JOVANI

רשומים
  • מספר תכנים

174
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

39 Excellent

קצת על JOVANI

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

1,107 צפו בפרופיל
  1. לאחר שמשכתי לאחרונה סכומים לא קטנים...הגיעו להם היומיים האחרונים (גם בכדורגל) וגמרו לי יתרה של 2,300 ₪ (נותרה הטבה של 60 ₪), לכן אני מנסה קצת להתרומם ושלחתי דאבל מאני ליין ברשת על הספרס וקליפרס ביחס 2.1 לפניכם הסימונים שמצאתי להלילה למרות שלאחר היומיים האחרונים הביטחון נפגע משמעותית. אינדיאנה 2- נגד מילווקי: הסימון מילווקי 2+ קליפרס 5- נגד אטלנטה: הסימון: קליפרס 5- סקרמנטו 6+ נגד סן אנטוניו: הסימון: סן אנטוניו 6- עושה הרושם שהסימון החזק ביותר להלילה הוא קליפרס 5- השניים האחרים לא קלים בכלל. שיהיה בהצלחה
  2. כפי שהנכם כבר יודעים, אני לא מאלה שאוהבים לשלוח על סימוני כדורגל בעיקר על המנצחת מאחר והסיכויים נגדי, אבל מה... נראה לי שקצת הגזימו עם הבדלי הרמות ביו מכבי חיפה להפועל ת"א...אז נכון שהקבוצה מחיפה מפשלת ובענק אך מה נשאר לה עוד מלבד להילחם ואולי אף להפתיע עם איזה גביע העונה. הסתכלתי על הרכבה של חיפה ואין לי בכלל ספק שאם המנטליות הייתה אחרת ומצב הרוח שונה, היא הייתה מפרקת לא מעט קבוצות ונלחמת על האליפות, מאחר והלך הדברים שם לא כך, אני מאמין שבליגה תמשיך ותהיה קבוצת אמצע טבלה אך הגביע זה משהו אחר ולדעתי היא תנצח את המשחק ואפילו ב- 90 דק'. הסימון: מכבי חיפה ניצחון ביחס 1.75 בהשקעה של 110 ש"ח
  3. לילה קשה עבר על כוחותינו....אבל ההתנהלות הכספית גרמה לכך שלאחר 8 משחקים בהם נתפסו 4 אנחנו מאוזנים וליתר דיוק בהפסד של 10 ₪ בלבד. הלילה יתקיימו 5 משחקים כששניים כבר לא רלוונטיים מבחינתנו והם: פיניקס – אוקלהומה והמשחק של פורטלנד – סן אנטוניו. דאלאס – ניו יורק: המארחת, לאחר רצף יפה של 4 ניצחונות נגד טורונטו בבית ושלושה ניצחונות חוץ מרשימים במיוחד נגד אינדיאנה, ניו אורלינס ואוקלהומה, דווקא אז, עם חזרתה לביתה, מפסידה את שני משחקי הבית נגד גולדן (לגיטימי) ונגד שיקגו (לא לגיטימי בכלל) ומאבדת גובה ולכן גם הליין שנפתח לא גבוה במיוחד. האורחת מניו יורק בתקופה גרועה לאחרונה כשלמעט ניצחון חוץ נגד ניו אורלינס הקשוחה, היא מפסידה את כל שאר 7 המשחקים מתוך ה 8 האחרונים שלה וזה כבר לא נראה טוב כבעבר הלא רחוק ויתכן כי להעדרותו של טים הרדוויי יש השפעה מסוימת על כך למרות שמייקל ביסלי, אחד השחקנים האהובים עליי שאינו בחמישייה (ממש לא מבין את זה) עולה מהספסל ומספק מספרים מרשימים במיוחד גם לשחקן חמישייה מוביל אך יתכן כי אף הוא לא ישחק הלילה. בעונה שעברה כל קבוצה ניצחה בביתה. מגמת לקיחת הליינים של דאלאס מראה לכיוון חיובי כשמגמת לקיחת הליינים של ניו יורק מראה לכיוון השלילי. לגבי החסרונות הוודאיים והלא בניו יורק כבר התייחסתי כשבדאלאס סת' קורי, נואל וסמית' יעדרו בעוד שג'וש מקרוברטס בספק. אני מאמין שדאלאס תנצח ומעל הליין הלא ממש גבוה שנקבע. הסימון: דאלאס 4- בסכום של 180 ₪ מיאמי – יוטה: המארחת, לאחרונה, למרות שהחסירה לא מעט שחקנים בשל פציעה, נראית לא רע בכלל כשהיא במשחקה האחרון משלימה ניצחון מס' 7 ב- 10 משחקיה האחרונים ו- 3 ניצחונות ברציפות אך המשחק האחרון היה לא קל בכלל כשהיה כבר נראה כמעט בוודאות שניו יורק תנצח את המשחק ואולי אף בקלות אך הגעה להארכה וניצחון בה הביא אותה לאותו ניצחון שלישי ברציפות. יוטה לעומת זאת ספגה הפסד נוסף והוא מס' 8 מתוך 10 משחקיה האחרונים למרות שפתחה יפה את המשחק אך חלקים חלשים שלה במהלכן גרמו להפסד מול דנבר במשחקה האחרון. שתי הקבוצות כבר נפגשו העונה כשיוטה אירחה ומיאמי דווקא ניצחה ואף הביסה 74-84. מגמת לקיחת הליינים אצל מיאמי חיובית ומראה סיכוי טוב למשחק הנוכחי בעוד שאצל יוטה, המגמה היא שלילית כשהיא מתוך 13 משחקיה האחרונים לקחה את הליין רק פעמיים! רודני מקרגור, ווייט וג'סטיס ווינסלו יעדרו אצל מיאמי בעוד שמצבו של דיון ווייטרס לא ברור. אצל יוטה ימשיכו להעדר גם הלילה רודי גובר, דנטה אקסום וראול נטו. מיאמי צפויה לנצח את המשחק הזה ולהערכתי 5-8 נק' מאחר והערכה שלי כוללת את הליין בווינר 5- ומאחר ובווינר על X במקום להחזיר לנו את הכסף לוקחים זאת לעצמם, את הסינגל הנוכחי אני שולח ברשת 4.5- מאחר וממש לא בא לי להתעצבן שוב על חוסר הצדק של גורם בעל מונופול שכזה. הסימון בווינר מיאמי 5- או באם ירד ל 4- כי הליין בעולם ובאתר בו שלחתי 4.5- הסכום זהה לסינגל הקודם 180 ₪
  4. תשלב עם גולדן מאני ליין בשביל לעלות את היחס או כטיזר גולדן 2.5- אם יש לך האפשרות.
  5. דנבר עדיין צפויה לעבור את הליין אני רק לא אוהב ליין של 6- ובעיקר בחוץ.
  6. שלום חברים ומזל טוב לכל המשכפלים, היה לנו לילה מוצלח וכדאי שתתרגלו לכך, יש לי תחושה טובה שנרוויח יפה רק שחשוב להבין שלפעמים אייבש אתכם כשלא אמצא הרבה סימונים או שלא אמצא כלל. כבר למשחקי הלילה פסלתי את משחקיהן של ברוקלין – בוסטון, אורלנדו – קליבלנד, וושינגטון – מילווקי ומינסוטה ניו אורלינס, זה המחיר לשיטה הנוכחית ולכן זה לא מתאים לכל אחד. הלילה יערכו 8 משחקים וכפי שהבנתם, פסלתי כבר 4 מהם...אתחיל עם הסימון הראשון והיחידי בינתיים ונתקדם ככל שיפתחו שאר הליינים. הערה: כל הסינגלים להיום בסכום שליחה של 100 ₪. סקרמנטו – דנבר: המארחת דווקא השיגה לא מעט תוצאות יפות ולא רק אך בעיקר בביתה ולאחרונה היא בנסיגה כשהיא ב- 6 משחקיה האחרונים היא מפסידה 5 והניצחון היחידי שלה הוא דווקא נגד קליבלנד אך מתוך 6 אלו 5 מהם בביתה. האורחת מדנבר, כפי שצפינו, מנצחת אמש את יוטה ורושמם לה ניצחון 5 מתוך 7 משחקיה האחרונים. כמובן שפול מילסאפ ימשיך להיעדר גם ממשחק הלילה כאשר אצל סקרמנטו פרנק מייסון והארי גילס בחוץ, ג'ורג' היל בספק. סקרמנטו לא לקחה את הליין 5 פעמים מתוך 6 משחקיה האחרונים בעוד שדנבר מתוך 14 המשחקים האחרונים לקחה את הליין 12 פעמים! זהו מפגש שלישי העונה לשתי הקבוצות האלו כשבשני המפגשים הראשונים הראתה דנבר עליונות ברורה והביסה בביתה 79-96 ובמשחק החוץ 98-114. אם ג'ורג' היל לא ישחק זה יהיה קל, אם ישחק זה יהיה קצת יותר קשה אך עדיין יקרה לדעתי. הסימון: דנבר 4- 100 ₪ קליפרס – גולדן: כל שחקני האלופה שהיו בספק למשחק הזה ישחקו למעט קווין דוראנט שעדיין בספק ואני מדבר על סטף קרי, דריימונד גרין, דוויד ווסט, אנדרה איגוואדלה ואפילו שחקנה החשוב ביותר של גולדן עמרי כספי אצל הקליפרס המצב בעייתי ומסתבך לו מרגע לרגע, בנוסף לפטריק בברלי שכמובן גמר את העונה ודנילו גלינארי שמתעכב לחזור, גם אוסטין ריברס בחוץ ומילוס תאודוסיץ' שרק חזר שוב בספק. משחק אחד כבר התקיים העונה ואף הוא היה בלוס אנג'לס והאורחת פשוט התעללה ביריבתה והביסה אותה בתוצאה 113-141 ודווקא זה היה עם כל סוללת הכוכבים של המארחת כולל בברלי, ריברס וגלינארי כשבאותו משחק המצטיין היה סטף קרי עם 31 נק', 5 ריבאונדים, 6 אסיסטים, 2 חטיפות וחסימה! כשאנחנו קוראים את כל אשר רשמתי מעלה, אין ספק כלל שגולדן שווה במשחק הזה ניצחון בדמות תבוסה מחפירה נוספת אל מול יריבתה ולמעלה מ 20 נק' הפרש העניין הוא כזה: 1. סטיב קר מרבה לזלזל במשחקים מסוימים כשהוא מוריד לספסל לדקות ארוכות כוכבים כקרי, דוראנט וקליי גם כשהוא לא מוביל ב 20 הפרש, הוא אוהב לנסות ולהתנסות ולאפשר לשחקניו הפחות פעילים לשחק יותר ועל פי רוב זה עובד לו עם שון ליוינגסטון, ניק יאנג, לוני, מקאו, מגי, כספי ובל ובאמת שכולם מקבלים את הדקות שלהם אז לעתים זה עובד יפה ולעתים פחות אבל בלי לצחוק, למרות שזה ישמע לכם טיפה הזוי, אני מאמין שאף שחקן לא יתקרב הלילה ל 40 דק' ולדעתי גם לא יותר מ 30 דק' מתוך 48 דקות המשחק וזה מאחר ויושב לו בראש שעוד יומיים שוב גולדן תארח בביתה את דנבר שנמצאת בכושר מטורף והיא זו שהביכה וגרמה להפסד מחפיר של גולדן בביתה ונראתה חסרת אונים מולה. אני גם מאמין שזו הסיבה שבסופו של דבר ניווכח לדעת שדוראנט יקבל מנוחה הלילה. 2. לו וויליאמס, כמה שאני לא אוהב את השחקן המלוכלך הזה, הוא שחקן מצוין ואוהב משחקים שכאלו שכל העיניים נישאות אליו, בלייק גריפין ודאנדרה ג'ורדן יכולים לתת פייט כשווסלי ג'ונסון, ברייס ג'ונסון וסם דקר ינסו להוכיח שהם ראויים לשחק אז כך שהמוטיבציה של הקבוצה הביתית לא להתפרק כאן תהיה גבוהה לטעמי. 3. הקליפרס, דווקא עם לא מעט פצועים, מתוך 8 משחקיה האחרונים מנצחת 6 כאשר אחד משני ההפסדים היה במשחק הבית האחרון שלה אל מול אוקלהומה אך למעט הנפילה הזו, נראו טוב לאחרונה כאשר גם גולדן ב 10 משחקיה האחרונים מנצחת 8 למעט שני משחקי בית בהם הובסו, הראשון נגד דנבר שהזכרתי קודם לכן בו הפסידו 96-81 והשני נגד שארלוט 111-100 אבל אמרנו שהשיטה שלי מתבססת על מגמת לקיחת ליינים ולא על ניצחונות כאשר אין לי ספק שגולדן תנצח כאן השאלה האם תעבור את הליין...קליפרס בחמשת משחקיה האחרונים לקחה את הליין 4 פעמים למעט ההפסד האחרון בבית לאוקלהומה כשגולדן ב 4 משחקיה האחרונים לקחה את הליין רק פעם אחת. אני אמנם רועד כשאני כותב את השורה הנוכחית אך הבטחתי לעצמי לשמור על הדרך והשיטה שלי גם אם היא נוגדת את ההיגיון. הסימון: קליפרס 9+ 100 ₪ דטרויט – יוסטון: רק לפני כמה שנים ג'יימס הארדן היה שחקן מספר 6 (מחוץ לחמישייה) באוקלהומה כשכריס פול סוחב על גבו את הקליפרס וללא ספק הכוכב של הקבוצה...והנה, לאחר שהארדן עזב ובצדק את אוקלהומה והפך למלך הבלתי מעורער של יוסטון ואחד השחקנים הטובים כיום בעולם וללא ספק עם המספרים המרשימים ביותר, כריס פול בלית ברירה מוצא את עצמו כשחקן משלים אך הלילה, כריס יכול שוב להוביל את קבוצתו ונכון שה 28 נק' שלו והאסיסטים לא עזרו לקבוצה לנצח בביתה את גולדן אך עדיין מדובר באלופה ובקבוצה הטובה ביותר בעולם היום, הפעם כריס צפוי שוב להיות בורג משמעותי במשחקה של יוסטון כשהארדן שוב לא ישחק בשל פציעה כלוק וננה ימשיכו להיעדר אף הם. דטרויט תאלץ להסתדר אף היא ללא הכוכב שלה רג'י ג'קסון כשג'ון ליור יעדר גם הוא, סטאנלי ג'ונסון בספק ואנדרה דרומונד שהיה בספק מסתבר כי יהיה כשיר. דטרויט מגיעה למשחק הזה לאחר ש"חטפה" את התבוסה של החיים אמש בפילדלפיה 114-78, לא ראיתי את המשחק ורק עקבתי אחר ההתפתחויות אבל זה נראה כאילו ששמרו כוחות למשחק היוקרתי הלילה בביתם מול הקבוצה הלוהטת של העונה עד לא מזמן. בשני המשחקים בעונה שעברה ניצחה קבוצת החוץ. המארחת, למרות שלקח את הליין רק פעם אחת בארבעת משחקיה האחרונים, צפויה לחזור למסלול לעומת יוסטון שבשבעת משחקיה האחרונים לקחה את הליין רק פעם אחת בלבד! לשתי הקבוצות שחקנים מצוינים והיתרון למרות העדרותו של הארדן עם האורחת אך אני מאמין שדטרויט דווקא לאחר ההשפלה של אתמול, תדע לתת פייט במשחק היוקרתי הזה ולנסות להציל את כבודה מאמש. הסימון: דטרויט 6+ בסכום של 100 ₪ כמובן. אינדיאנה – שיקגו: נתחיל בסימון והוא שיקגו 5.5+ ביחס 1.9 בכל האתרים בעולם לעומת 1.65 בווינר...וזה למה? כי הם יכולים! כשיש גורם שהוא מונופול בארץ הוא יכול לעשות הכל, כמובן שאמורים אצלנו למנוע מצב אך זו עובדה ולא עושים דבר! ועכשיו למשחק עצמו...אם נסתכל על תוצאות שתי הקבוצות לאחרונה נגלה ששתיהן עוברות תקופה לא טובה, אינדיאנה מפסידה את כל 5 משחקיה האחרונים למילווקי, מינסוטה, דאלאס, דטרויט ואף לזו שתשחק נגדה הלילה שיקגו ולעומת זאת האורחת בארבעת משחקיה האחרונים מנצחת רק פעם אחת וזה קורה דווקא במשחק החוץ הכל כך קשה בדאלאס ובתוצאה 124-127. אז נכון שהמצב די דומה אך בכל הקשור לתקופה של לפני יש יתרון לשיקגו ובנוסף בכל הקשור למגמת לקיחת הליינים, אינדיאנה לא לקחה את הליין בכל 6 משחקיה האחרונים ומתוך 11 משחקיה האחרונים לקחה רק פעמיים. אצל שיקגו, אמנם מתוך 3 המשחקים האחרונים לקחה רק פעם אחת אך מ 17 משחקי האחרונים לקחה 14 פעמים את הליין. משחק זה יהיה המשחק הרביעי העונה כאשר במשחק הראשון ניצחה אינדיאנה בחוץ בתוצאה 87-105 ובמשחק השני אינדיאנה בביתה ניצחה 96-98 ובאחרון הביסה שיקגו בביתה לא מזמן 107-119. אצל האורחת כולם כשירים למשחק כשאצל המארחת לא ברור מצבו של ויקטור אולאדיפו ובויאן בוגדאנוביץ' כאשר אדמונד סאמר וגלן רובינסון בוודאות לא יוכלו לשחק. משחק לא קל צפוי לנו אך לדעתי גם לאינדיאנה שתנצח אותו 1-5 נק' לדעתי. הסימון: שיקגו 5.5+ ביחס 1.65 ובסכום של 100 ₪.
  7. שלום חברים, לאחר לא מעט בקשות והרבה מאוד מחשבה, החלטתי ללכת על פורמט מסוים שחלקכם לא יאהב אבל מי שבאמת מעונין להרוויח מהווינר זה בדיוק הפורמט לכך וזה אומר, התמקדות רק בסימונים הטובים ובאותה השקעה לכולם, ללא אחוזים וללא שינויים בסכומי השליחה כאשר אני באמת מאמין שאוכל להביא את כולם לרווח, חשוב לציין שלא יהיה הבדל בין סכומי השליחה של אותו יום אך בהחלט יתכנו שינויים מיום ליום זאת אומרת שאם סינגל נשלח הלילה בסכום של 150 ₪ כולם ישלחו באותו הסכום. על פי רוב יהיו אלה סימוני ווינר אך יתכן ואתן הערה כמו למשל למשחק הלילה בו בוסטון מקבל בכל העולם 3.5- בעוד ובמועצה טרם שינו את הליין והוא נותר 5- ואז או שאמליץ לחכות לשינוי או לחצות ובמקרה הפעם ללפני חצות בעת חציית הליינים. מתוך 10 משחקי הלילה, מצאתי 4 סימונים ולכן אתייחס רק אליהם. כל סינגל שלחתי ב 150 ₪. דנבר – יוטה: על פניו נראה כמשחק בעייתי בעיקר אם החלטנו ללכת על המארחת וכך אכן הוחלט מאחר והיא מקבלת ליין די גבוה של 6- אך אם נסתכל על שלושת המשחקים האחרונים שהתקיימו העונה בין הקבוצות נגלה כי הליין מעולם לא היווה בעיה לקבוצת הבית הפייבוריטית שהביסה כאשר יוטה בביתה את הראשון הביסה בתוצאה 96-106 את השני 77-106 ודנבר בביתה הביסה 83-107. בששת המשחקים האחרונים ניצחה דנבר 4 פעמים כאשר יוטה מתוך החמישה האחרונים ניצחה רק אחד. גם מגמת לקיחת הליינים מראה באופן ברור יתרון לדנבר שכמובן תחסר הלילה ובכלל בשלושה חודשים הקרובים את פול מילסאפ כשיוטה תחסר את נטו, דנטה אקסום וכמובן את שחקנה החשוב רודי גובר. אני די משוכנע שנראה כאן ניצחון של דנבר ומאמין שזה יקרב מעבר ללין שנקבע, הערכה שלי לפני קבלת הליינים הייתה ניצחון לדנבר 8-11 נק'. הסימון: דנבר 6- פורטלנד – אטלנטה: אתחיל בנתון מדהים וקשה לתפיסה, הניצחון האחרון של פורטלנד בביתה אל מול אטלנטה היה רק בעונה 2013/2014. בעונה האחרונה, אטלנטה שינתה פניה ונחלשה באופן מהותי אך לא תמיד מורגש העניין. את המשחק הראשון העונה בו פורטלנד הייתה הפייבוריטית, ניצחה אטלנטה בביתה 89-104. המארחת מגיעה למשחק הזה לאחר שמתוך 5 המשחקים האחרונים ניצחה 3. המפתיע הוא שאטלנטה מגיעה עם אותו מאזן בדיוק רק שאטלנטה את שלושת ניצחונותיה השיגה בביתה. מגמת לקיחת הליינים של פורטלנד לא ממש ברורה בעוד שזה של אטלנטה ברורה לחלוטין והולכת לכיוון החיובי. אני מאמין שפורטלנד תשיג ניצחון נוסף אך פחות מהליין שנקבע, הערכה 4-5 נק' הפרש. הסימון: אטלנטה 7+ לייקרס – שארלוט: לראשונה כשמסתכלים על הליין למשחק הזה, לא מבינים כל כך מדוע נבחר. במפגש הקודם העונה שהתקיים בשארלוט, הביסה הלייקרס בתוצאה 99-110 אז מדוע בביתה היא מקבלת 2+ ? התשובה לכך, היא שינוי המגמות אצל שתי הקבוצות כאשר הלייקרס לאחרונה ובעיקר ללא לונזו בול, לא מתפקדת כראוי, מפסידה ואף מובסת בביתה וכמובן משפיע גם על מגמת לקיחת הליינים שנכון לעכשיו ב 7 משחקיה האחרונים לקחה את הליין פעם אחת בלבד כאשר אצל שארלוט אנו רואים שינוי לאחורנה לטובה וגם במגמת לקיחת הליינים כשמתוך 6 משחקיה האחרונים היא לוקחת 4 פעמים את הליין. העדכון האחרון שקיבלתי הוא שלונזו בול לא ישחק גם הלילה ומהצד השני קודי זלר ימשיך להעדר. אני רואה כאן נקמה על המשחק הראשון וניצחון של האורחת במינימום 3 נק' הפרש. הסימון: שארלוט 2- בוסטון – מינסוטה: הליין בעולם צונח וירד ל 3.5- לרעתה של בוסטון אך בווינר נכון לעכשיו עוד לא התעוררו ונמצאים על 5- יש מצב שכשאסיים את ההמלצה הליין כבר יתאזן. המארחת מגיעה למשחק הזה עם 100% הצלחה בארבעת משחקיה האחרונים כשהאורחת מכיעה עם 50% בארבעה האחרונים. בוסטון נראית טוב לאחרונה ומינסוטה כרגיל לא יציבה. מגמת לקיחת הליינים מכוון אותנו חד משמעית לכיוונה של האורחת. שתי הקבוצות התחזקו העונה לעומת העונה שעברה כשהשינוי המהותי אצל בוסטון הוא קיירי אירוינג בעוד שאצל מינסוטה זה חבורה של כמה שחקנים מצוינים אך לא יציבים ביכולתם. את המשחק האחרון בבוסטון ניצחה הביתית 104-117 אצל בוסטון כולם יהיו כשירים למעט כמובן גורדון הייווארד. למינסוטה חיסור משמעותי הלילה בדמותו של ג'ף טיג. לדעתי יש לנו כאן סימון מצוין שמשתפר ככל שהדקות עוברות והוא בוסטון 3.5- בעת חציית הליין או הרגע אני רואה שירד לבוסטון 4- יחס 1.8
  8. תודה על ההשקעה וההמלצות היפות, אני דווקא חושב שהסימון הטוב ביותר למחזור זה הוא דווקא צסק"א 4- בחוץ נגד ברצלונה, הבדלי הרמות ניכרים וגם אם המשחק משוחק בספרד עדיין יתרון לקבוצה האורחת שלדעתי תנצח ביותר מכך. שיהיה המון הצלחה ושוב תודה!
  9. שלום חברים, ביקשו ממני בפרטי אם אוכל להתחיל מהתחלה את טבלת המעקב אחר סימונים, אין לי בעיה רק שלא אוכל שוב להעלות כל כך הרבה טבלאות ומשחקים...זה נהיה בלגאן אבל אין בעיה להתחיל שוב בצורה מסודרת שתוכלו לשכפל ולנסות להרוויח. מי ששכפל את הסימונים מאז התחלת המעקב הרוויח בסביבות ה 800-900 אך היינו כבר בהרבה יותר. נתחיל כבר ממשחקי הלילה כאשר יש שוני בסכומי הטפסים. את הסינגלים כבר שלחתי עכשיו אשב על ההסברים ואעלה בחצי שעה הקרובה. בהצלחה לכולם. איזה באסה...לפני שסיימתי לרשום את האשכול המטורף הזה, לחצתי בטעות על פורומים וכשחזרתי לאחור הכל נעלם... אתייחס רק למשחקים הרלוונטיים על מנת שלא נתפזר ותקבלו ממני את מקסימום האינפורמציה הדרושה עליכם על מנת להחליט האם להצטרף להימור או לאו. פילדלפיה – סן אנטוניו: את השגעונות של פופוביץ' אנו מכירים מזה שנים רבות שאחת לכמה זמן הוא מחליט להעניק מנוחה ללא מעט שחקנים חשובים ובדרך כלל לקראת משחקים קשים ונראה לי שגם הפעם, למרות שהמארחת לא מאריות הליגה, אני חושב שהחליט להעניק מנוחה ללא מעט שחקנים והחלטתי לשתף אתכם בדיווחים המפורטים, קחו בחשבון שלעתים הם לא מדויקים אך זו אינדיקציה חשובה. כפי שהנכם רואים, חמישה שחקנים חשובים מהרכבה של סן אנטוניו לא ישחקו, לגבי טוני פארקר, אני חושב שפאטי מילס יעשה עבודה לא פחות טובה ואף יותר מכך, אולדרידג' יקלע יותר מהרגיל ולא מין הנמנע שיקח את תחרות כוכב הלילה, פאו גאסול אף הוא יקבל יותר דק' משחק מהרגיל אך איני רואה / יודע מי אמור להשלים את החמישייה או מי יהיו המחליפים של אותם שלושה שחקנים שהכרתי אך אני באמת סומך על פופוביץ' למרות שבעבר לא הערכתי, סמכתי ובטפשותי גם זלזלתי במאמן הזה אך לא כך הדבר היום. מצב השחקנים של פילדלפיה: אם ג'ואל אמביד לא ישחק זה יהיה משמעותי מבחינתה של המארחת שתנסה לנצל את חסרונותיה הרבים והמשמעותיים של היריבה שעדיפה עליה ללא עוררין אך במצב הנוכחי יש לה האפשרות לעשות זאת אך ממה שלמדנו בשנים האחרונות, גם כאשר היו חסרונות מרובים שכאלה לסו אנטוניו, על פי רוב הם ידעו לקחת את הליין ואם כבר הזכרתי זאת, לסן אנטוניו יתרון במגמת לקיחת הליינים לאחרונה. נכון לכתיבת שורות אלו, הליין בעולם / ברשת הנו סן אנטוניו 1+ אני מציע לחכות שישתנה לליין הזה או לחצות בו הליין יהיה סן אנטוניו 0.5+ כי לא מין הנמנע שיגיע להארכה. הסימון שלי: סן אנטוניו 1+ או 0.5+ בחצות בסכום של 150 ש"ח יוטה – ניו אורלינס: במשחק הראשון העונה שנערך אף הוא ביוטה, ניצחה המקומית בתוצאה 108-114. המארחת בביתה, קבוצה מפתיעה ולאחרונה מנצחת גם את סן אנטוניו וגם את קליבלנד במשחקה האחרון. ניו אורלינס לעומתה, כשלה בשני המשחקים האחרונים כשהפסידה בביתה לדאלאס ולניו יורק. למרות שמשחקי הקבוצות על פי הפירוט שרשמתי כאן מראים על מגמה חיובית למארחת והפוכה לאורחת, מגמת לקיחת הליינים היא הפוכה למצב כשיוטה צפויה לא לקחת את הליין ולעומת זאת זמנה של ניו אורלינס לקחת הגיע לאחר שתי הנפילות האחרונות במשחקי הבית. מצב השחקנים אצל יוטה: ואצל ניו אורלינס: חסרונו של רודי גובר ביוטה משמעותי יותר מאשר זה של אלן בניו אורלינס ואף סולומון היל. אני מעריך שניו אורלינס, לאחר שתי האכזבות משני משחקי הבית האחרונים שלה תדע להתעשת ואף לנצח את המשחק הזה וגם הליין עוזר לנו כאן להגדיל את סיכויי התפיסה. הסימון: ניו אורלינס 2+ סכום: 150 ש"ח בוסטון – קליבלנד: לא משחק קל בכלל לניחוש אך בכל זאת יש לי סימון בו. המארחת לאחרונה נראית טוב כשהיא מנצחת את 3 משחקי האחרונים נגד שארלוט, יוסטון וברוקלין כאשר השיא היה במשחק שלה נגד יוסטון שחזרה מ 26 נק' פיגור לניצחון מעורר מחלוקת בשניותיו האחרונות של המשחק אך זה היה בהחלט מרשים. קליבלנד מבחינתה, חוזרת לחפש לשבור שיאים שליליים וזאת לאחר פתיחת עונה גרועה אך השתפרות משמעותית בהמשך וחזרה ליכולת הרדודה שמתוך 4 המשחקים האחרונים מפסידה 3 לגולדן, יוטה וסקרמנטו, אמנם כולם בחוץ אך גם הפעם זהו משחק חוץ ולמרות שהיתה בטוחה שתשחק יחד עם אייזיה תומאס אל מול קבוצתו לשעבר, היא תצטרך להתמודד הלילה בלעדיו, ללא דריק רוז, אימאן שאמפרט וג'ון הולנד וזה לא הולך להיות קל בכלל באולמה הביתי של בוסטון שמלבד גורדון הייווארד יש לה סגל מלא ואיכותי. אגב, היו שמועות לגבי מצבו של קווין לאב ושיש אופציה שינוח הלילה אך ע"פ המופיע באתר זה הוא כשיר וישחק. במשחק הקודם והראשון העונה, ניצחה קליבלנד בביתה 99-102 בצורה מאוד לא משכנעת ואני חושב שהפעם בוסטון בביתה תנצח את המשחק ומאמין שתעבור את הליין למרות שזה לא יהיה פשוט ומאחר וכך, סכום השליחה הוא מינימלי. הסימון: בוסטון 3- בסכום 100 ש"ח אגב...הסימון על סן אנטוניו השתנה ל 1+ עכשיו שיקגו - טורונטו: סימון רביעי ואחרון ללילה זה, אף הוא בסכום שליחה מינימלי. המארחת, לאחר תקופה נהדרת של לקיחת ליינים בה היא תופסת 13 פעמים ורק פעמיים לא, כולל המשחק האחרון כשטורונטו מתוף 4 משחקיה האחרונים לוקחת את הליין רק פעם אחת. אין ספק שטורונטו קבוצה טובה הרבה יותר ומגיעה לאחר ניצחון מדהים מול מילווקי לאחר הארכה עם תצוגת שיא של דמאר דה רוזאן ויכולת גבוהה של קייל לאורי והיא צפויה לנצח גם את המשחק הלילה אך אני מאמין ששיקגו עם ההתלהבות והביתיות יכולה לתת לה פייט ולסיים את המשחק בצורה מכובדת עם הפסד מינימלי 2-4 נק' מה שיאפשר לה לקחת את הליין. קצת חששתי בתחילה מהמשחק הזה ולא רק בשל עליונות ברורה של האורחת אלא בשל היות ניקולה מירוטיץ' בספק למשחק הלילה אך כעת נודע שהוא כשיר וישחק. הערכת המומחים שונה משלי: הסימון: שיקגו 5+ בסכום 100 ש"ח
  10. ריכוז 5 הסינגלים שלי להלילה: הופיע 4.5- כששלחתי השתנה ל 5.5- ונשלח...לא יאמן מה קורה עם המועצה הזו.
  11. נגד וושינגטון אתה צודק, טעות שלי, נגד פילדלפיה בנקודת הפתיחה 7- ונגמר ב 7 בדיוק אני מחשב זאת כלא. תודה איש.
  • צור חדש...