קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

JOVANI

רשומים
  • מספר תכנים

174
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

39 Excellent

קצת על JOVANI

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

1,289 צפו בפרופיל
  1. לאחר שמשכתי לאחרונה סכומים לא קטנים...הגיעו להם היומיים האחרונים (גם בכדורגל) וגמרו לי יתרה של 2,300 ₪ (נותרה הטבה של 60 ₪), לכן אני מנסה קצת להתרומם ושלחתי דאבל מאני ליין ברשת על הספרס וקליפרס ביחס 2.1 לפניכם הסימונים שמצאתי להלילה למרות שלאחר היומיים האחרונים הביטחון נפגע משמעותית. אינדיאנה 2- נגד מילווקי: הסימון מילווקי 2+ קליפרס 5- נגד אטלנטה: הסימון: קליפרס 5- סקרמנטו 6+ נגד סן אנטוניו: הסימון: סן אנטוניו 6- עושה הרושם שהסימון החזק ביותר להלילה הוא קליפרס 5- השניים האחרים לא קלים בכלל. שיהיה בהצלחה
  2. כפי שהנכם כבר יודעים, אני לא מאלה שאוהבים לשלוח על סימוני כדורגל בעיקר על המנצחת מאחר והסיכויים נגדי, אבל מה... נראה לי שקצת הגזימו עם הבדלי הרמות ביו מכבי חיפה להפועל ת"א...אז נכון שהקבוצה מחיפה מפשלת ובענק אך מה נשאר לה עוד מלבד להילחם ואולי אף להפתיע עם איזה גביע העונה. הסתכלתי על הרכבה של חיפה ואין לי בכלל ספק שאם המנטליות הייתה אחרת ומצב הרוח שונה, היא הייתה מפרקת לא מעט קבוצות ונלחמת על האליפות, מאחר והלך הדברים שם לא כך, אני מאמין שבליגה תמשיך ותהיה קבוצת אמצע טבלה אך הגביע זה משהו אחר ולדעתי היא תנצח את המשחק ואפילו ב- 90 דק'. הסימון: מכבי חיפה ניצחון ביחס 1.75 בהשקעה של 110 ש"ח
  3. לילה קשה עבר על כוחותינו....אבל ההתנהלות הכספית גרמה לכך שלאחר 8 משחקים בהם נתפסו 4 אנחנו מאוזנים וליתר דיוק בהפסד של 10 ₪ בלבד. הלילה יתקיימו 5 משחקים כששניים כבר לא רלוונטיים מבחינתנו והם: פיניקס – אוקלהומה והמשחק של פורטלנד – סן אנטוניו. דאלאס – ניו יורק: המארחת, לאחר רצף יפה של 4 ניצחונות נגד טורונטו בבית ושלושה ניצחונות חוץ מרשימים במיוחד נגד אינדיאנה, ניו אורלינס ואוקלהומה, דווקא אז, עם חזרתה לביתה, מפסידה את שני משחקי הבית נגד גולדן (לגיטימי) ונגד שיקגו (לא לגיטימי בכלל) ומאבדת גובה ולכן גם הליין שנפתח לא גבוה במיוחד. האורחת מניו יורק בתקופה גרועה לאחרונה כשלמעט ניצחון חו
  4. תשלב עם גולדן מאני ליין בשביל לעלות את היחס או כטיזר גולדן 2.5- אם יש לך האפשרות.
  5. דנבר עדיין צפויה לעבור את הליין אני רק לא אוהב ליין של 6- ובעיקר בחוץ.
  6. שלום חברים ומזל טוב לכל המשכפלים, היה לנו לילה מוצלח וכדאי שתתרגלו לכך, יש לי תחושה טובה שנרוויח יפה רק שחשוב להבין שלפעמים אייבש אתכם כשלא אמצא הרבה סימונים או שלא אמצא כלל. כבר למשחקי הלילה פסלתי את משחקיהן של ברוקלין – בוסטון, אורלנדו – קליבלנד, וושינגטון – מילווקי ומינסוטה ניו אורלינס, זה המחיר לשיטה הנוכחית ולכן זה לא מתאים לכל אחד. הלילה יערכו 8 משחקים וכפי שהבנתם, פסלתי כבר 4 מהם...אתחיל עם הסימון הראשון והיחידי בינתיים ונתקדם ככל שיפתחו שאר הליינים. הערה: כל הסינגלים להיום בסכום שליחה של 100 ₪. סקרמנטו – דנבר: המארחת דווקא השיגה לא מעט תוצאות יפות ולא רק אך ב
  7. שלום חברים, לאחר לא מעט בקשות והרבה מאוד מחשבה, החלטתי ללכת על פורמט מסוים שחלקכם לא יאהב אבל מי שבאמת מעונין להרוויח מהווינר זה בדיוק הפורמט לכך וזה אומר, התמקדות רק בסימונים הטובים ובאותה השקעה לכולם, ללא אחוזים וללא שינויים בסכומי השליחה כאשר אני באמת מאמין שאוכל להביא את כולם לרווח, חשוב לציין שלא יהיה הבדל בין סכומי השליחה של אותו יום אך בהחלט יתכנו שינויים מיום ליום זאת אומרת שאם סינגל נשלח הלילה בסכום של 150 ₪ כולם ישלחו באותו הסכום. על פי רוב יהיו אלה סימוני ווינר אך יתכן ואתן הערה כמו למשל למשחק הלילה בו בוסטון מקבל בכל העולם 3.5- בעוד ובמועצה טרם שינו את הליין והוא נותר 5- ואז
  8. תודה על ההשקעה וההמלצות היפות, אני דווקא חושב שהסימון הטוב ביותר למחזור זה הוא דווקא צסק"א 4- בחוץ נגד ברצלונה, הבדלי הרמות ניכרים וגם אם המשחק משוחק בספרד עדיין יתרון לקבוצה האורחת שלדעתי תנצח ביותר מכך. שיהיה המון הצלחה ושוב תודה!
  9. שלום חברים, ביקשו ממני בפרטי אם אוכל להתחיל מהתחלה את טבלת המעקב אחר סימונים, אין לי בעיה רק שלא אוכל שוב להעלות כל כך הרבה טבלאות ומשחקים...זה נהיה בלגאן אבל אין בעיה להתחיל שוב בצורה מסודרת שתוכלו לשכפל ולנסות להרוויח. מי ששכפל את הסימונים מאז התחלת המעקב הרוויח בסביבות ה 800-900 אך היינו כבר בהרבה יותר. נתחיל כבר ממשחקי הלילה כאשר יש שוני בסכומי הטפסים. את הסינגלים כבר שלחתי עכשיו אשב על ההסברים ואעלה בחצי שעה הקרובה. בהצלחה לכולם. איזה באסה...לפני שסיימתי לרשום את האשכול המטורף הזה, לחצתי בטעות על פורומים וכשחזרתי לאחור הכל נעלם... אתייחס רק למשחקים הרלוונטיים
  10. ריכוז 5 הסינגלים שלי להלילה: הופיע 4.5- כששלחתי השתנה ל 5.5- ונשלח...לא יאמן מה קורה עם המועצה הזו.
  11. נגד וושינגטון אתה צודק, טעות שלי, נגד פילדלפיה בנקודת הפתיחה 7- ונגמר ב 7 בדיוק אני מחשב זאת כלא. תודה איש.
  • צור חדש...