קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

אושרי

רשומים
  • מספר תכנים

581
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

35 Excellent

8 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. מילאנו מוצאים את עצמם במצב מאוד בעייתי כאשר הפסידו את שני המשחקים הראשונים ונכנסו לפיגור 2-0. בשביל קבוצה שסיימה את היורוליג במקום השלישי זהו מצב בלתי רגיל. נראה כי וירטוס מצאו תדרך עד כה לנצח את מילאנו.. האם תאודוסיץ ובלינלי והחברים יצליחו לתת גם הפעם משחק כל חזק ולנצח פעם שלשית ברצף!? אני אישית בספק שזה יקרה.. לדעתי מסינה ימצא תפיתרון לנצח היום ולא להיות מובס עם הזנב בין הרגליים. מילאנו קבוצה איכותית יותר כולם בראים והם חייבים לקחת ניצחון. G.L🇮🇹
  2. מינכן שיחקו כל העונה כאשר התרכזו בטורנירים חשובים יותר עבורם כמו היורוליג ובליגה שיחקו פחות חזק בידיעה שהם יהיו בפלייאוף בכל מקרה. בליגה פעמיים אלבה ניצחה וביורוליג באירן החזירה עם 2 ניצחונות משלה. שחקני באירן והמאמן יודעים לתת דגש על המשחקים החשובים באמת ואני מאמין שבאירן יכולים לגנוב פה את הביתיות. G.L🇩🇪
  3. זה מה שרשמתי☝️ אמורים לשפר 20% מהשלוש מהמשחק הקודם. בהצלחה🙏
  4. הארדן עזב את המשחק הראשון לאחר 43 שניות עם פציעה ויעדר ממשחק 2. ווקי היו בפיגור דו ספרתי לאורך המשחק ולקראת סיום הצליחו לצמצם את הפער. יאניס נתן משחק פושר במונחים שלו 34 נק 11 ריבאונדים, אך לצערו רק ברוק לופז הגיע לעזור עם 19 נק'.. מידלטון והולידיי יחדיו רק 30. כל הקבוצה למעשה קלעה באחוזים נמוכים לעומת ברוקלין באחוזים גבוהים יותר. ארבעת שחקני החמשיה של ברוקלין קלעו 91 נק' יחדיו בהובלת דוראנט ואירווינג.. מייק ג'ימס הוסיף 12 מהספסל. ברוקלין שיחקו עם החמשיה הפותחת שלהם 34 דק' ושאר השחקנים נתנו מספרים גבוהיים מבד"כ. לדעתי מספיק שאחד השחקנים המובילים של ברוקלין יתפוס יום לא טוב או יקלע פחות ויאניס ישחק את המשחק שלו בצירוף תמיכה של השחקנים ושיפור באחוזים מהשלוש יכולים לגנוב כאן תניצחון.
  5. קאזאן הגיעו לגמר לאחר שסיימו את העונה הסדירה במקום השלישי ובסדרת חצי הגמר עברו את קובאן בסוויפ 3-0. במשחק הראשון מול צסק"א החניכים פירפיטיס הפסידו 85-77. צסק"א פתחו הפרש דו ספרתי באותו משחק שממנו כבר לא היה ניתן לחזור.. רוב הזריקות נכנסו למוסקבה והכול הלך להם מה שנקרא.. בשני הסיבובים הקןדמים הם עברו את ניז'ני ברבע ואת זניט בחצי ובכל סדרה הם הפסידו פעם אחת. אני מאמין ששחקני קאזאן יתנו את כל מה שיש להם הערב כדי להצליח ולנצח לפחות משחק בית אחד.
  6. תודה חברים שיהיה שבוע מוצלח!
  7. במשחק הראשון הראשון בסדרה גליל ניצחו ועלו ליתרון 1-0. עפולה משחקים מצויין בבית והצליחו בסדרה הקודמת להדיח את המועמדת לעליה אשדוד ולהשאיר אותם עוד עונה בליגה הלאומית. במפגשים בין הקבוצות העונה גליל ניצחו פעמיים בהפרש של נקודה ושתי נקודות. אני מאמין שעפולה ושני הזרים שמושכים את הקבוצה יתנו היום הכול כדי להשוות את הסדרה וללכת למשחק שלישי ומכריע.
  8. ההוקס יארחו תמשחק כאשר הם עם 5 נצחונות רצופים וסהכ 8 מתוך ה9 האחרונים. על הנייר ההוקס בהחלט חזקים יותר ומכאן הלין שאולי במצב אחר היה טיפה גבוהה יותר. סידני משחקת טוב לאחרונה אבל גם לא הכי יציבה.. במשחק האחרון סידני ניצחו את המובילה מלבורן לאחר 2 הארכות. ההוקס הבטיחו את השתתפותם בפלייאוף מהמקום השלישי וזהו המשחק האחרון שלהם. אם נדבר על מוטיבציה אז לסידני זהו משחק להיות או לחדול ובעצם 2 המשחקים האחרונים הם "מאסט ווין" עבורם אחרת הם נשארים מחוץ לפלייאוף. למרות העליונות של ההוקס אני מאמין שסידני תיקח את זה היום. G.L🇦🇺
  9. המשחק הוא סוג של דרבי.. נטאר בעונה ביינונית עד כה שלפני חודש מאי היו מועמדים לירידה, אך שיפור ביכולת שלהם בחודש מאי ניצחו 7 מ9 משחקים וכרגע נמצאים עם סיכוי להגיע לפלייאוף.. מטרו לאורך כל העונה היו בשמניה הראשונה, אך כושר לא טוב שלהם בחודש מאי גרם להם להידרדר עד למקום השישי ולהיות בסכנת הדחה מהפלייאוף. נראה שנטאר לא פגשה את הקבוצות החזקות וכשפגשו עם כאלה הם הפסידו.. לאורחים היו משחקים קשים יותר נגד מובילות הליגה ואת החלשות מהם ניצחו.. נטאר משחקת בסגל של 9 שחקנים ועד כה עושה את זה יפה אבל עדיין ישנו פקטור של עייפות והרמה של היריבה היום גבוהה ולכן אני חושב שהאורחים יכולים להשיג כאן את הניצחון בסוף.
  10. טנריף סיימה תעונה בחלק העליון אחרי הקבוצות המובילות בספרד ובסהכ הקבוצה עוברת עונה טובה.. טנריף תפגוש את בורגס בסיבוב הפלייאוף הזה, 2 הקבוצות עברו כבר הרבה קרבות העונה כולל ליגה אלופות גביע וליגה.. טנריף ניצחה בכל המפגשים למעט אחד.. הקבוצה הבייתית מוצבת פייבורטית דיי גדולה גם במשחק וגם בסדרה כולה, אם זאת זה יכול להיות קשה יותר מהצפוי לחסל את היריבה מבורגס בקלות. הם מגיעים לכאן כאלופי ליגה אירופית ולית האלופות ויש להם סגל קשוח במיוחד, הם מכוסים בכל העמדות באופן שווה החל מרנפרו, קוק מלפנים בניט ומקפדאן כקדמיים וארטון וקרביץ בקשת.. הם יצטרכו לעצור את אחד השחקנים הטובים שיש היום לטנריפ להציע שרמדיני שנבחר לmvp. אם זאת לבורגס צריכים להיות יותר אופציות בהתקפה. זוהי הפועת הבכורה של בורגס בפלייאוף אבל גם אם תפסיד את המשחק זה צריך להיות לאחר קרב עיקש ובהפרש נמוך. בהצלחות🤞
  • צור חדש...