קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

אושרי

רשומים
  • מספר תכנים

460
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

31 Excellent

8 עוקבים

קצת על אושרי

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. כוכב+11. בהעדרו של פלייס לטורקים תיהיה בעייה להתמודד עם הסיז של הכוכב שלה יש מפלצות (נוקו ואובריינט).. הכוכב תגיע אחרי ניצחון ליגה שהכניס את לויד קצת לקצב 18 נקודות (חזר לא מזמן מפציעה) ודובריץ 20 נק עוד שחקן שנמצא בתקופה טובה במשחקים האחרונים.. אנדולו לא בשיא הכושר ותגיע אחרי הפסד לזניט.. אני מעריך שהכוכב תוכל לתת פייט הולם הערב והלין שלנו אמור להספיק.. בהצלחה🤞🤙
  2. אולי-3. משחק דחוי מהמחזור העשירי יפגיש בין הקבוצות הערב.. מה שמצחיק הוא שהן נפגשו לפני 4 ימים.. במשחק שבו הצרפתים ניצחו (69-63) עם הגנה נהדרת שעצרה את היוונים על 9 נקודות בלבד ברבע השלישי.. באותו משחק היוונים נקלעו ליום קליעות גרוע ביותר מתווך ה3 ונראה שזה הסיגנון שהמאמן ברצוקאס מחדיר לשחקנים ורוצה שישחקו.. אני מצפה מהיוונים היום למשחק טוב יותר אם יש להם תוכניות לגבי השמניה הם צריכים לנצח את המשחק הזה.. כמובן שאם ליון תנצח לא נופתע הקבוצה משחקת טוב במגרש שלה ועשתה שם ניצחונות גדולים העונה.. ליון תגיע אחרי הפסד ליגה לפני יומיים 85-75 (מוסתפא פאל לא שיחק באותו משחק ואני לא יודע לגביו עוד הערב)
  3. אורלנדו-2. אני ינסה את אורחים כאן שמציגים שיפור במשחק שלהם ודיי הרשימו אותי במשחק האחרון נגד ברוקלין החזקה.. ווצוויץ נראה טוב ביחד עם שאר הקבוצה ואחרי 5 הפסדים ברצף הגיע הזמן לנצח! ניו יורק אחרי ניצחון גדול על בוסטון החסרה אבל אני לא מתלהב מזה היום הם יגיעו למשחק באק טו באק מבחינתם וישחקו נגד קבוצה עקשנית ולדעתי גם טובה יותר. בהצלחה🤙🤞
  4. בהצלחה אחינו מקווה שנתראה אחד אצל השני גם בבוקר🤞🙏
  5. שארלוט+7. זה יכול להיות משחק הנקמה אחרי ששארלוט הפסידו במשחק הקודם בקושי לאותו סגל של טורנטו.. ג'ורדון הייוורד צפוי לחזור וזה הופך אותם למסוכנים יותר איתו.. טורנטו פשוט לא טובה העונה ונראה שהטיסות מתחילות להשפיע והם לא עמוקים כמו שהיו בעבר.. לסיכום אני מעריך ששארלוט יכולה לשמור את זה קרוב ואולי גם לעקוץ את הקנדים. פורטלנד-5. סוג של פאבליק רוב הכסף עם פורטלנד ואני עדיין הולך איתם.. אטלנטה מגיעה לא במצב הכי אידאלי עם המון פצועים גאלנרי בוגדנוביץ ודאן מחוץ לסגל.. רונדו ואקונגו במגבלת דקות.. נורקיץ נפצע וזה מכה לא קטנה עבור פורטלנד אבל נראה שיש לו מחליפים טובים קאנטר וג'יילס.. פורטלנד קיבלה
  6. מברוק אחינו האדום שרק תיקח ותשמח
  7. 🥳🥳🥳 ברכות חברים באירן נותנת פייט רציני לריאל והלין שמר עלינו כמו שצריך!
  8. משחק סופר מעניין יפגיש הערב את באירן נגד ריאל.. באירן משחקת טוב ויעיל מאוד תחת המאמן המבריק שלה ובמאזן מעולה בבית8-2 עם נצחונות על בארסה בסקוניה בין היתר והפסדים לצסקא ומילאנו.. באירן יכולה וצריכה לתת פייט ראוי לריאל הערב בביתה ויש סיכוי לא רע גם שתנצח במקרה הגרוע תפסיד מתחת ללין.. בהצלחה 🤙🤞
  9. 🥳🥳🥳 ברכות חברים כמו בתחזית זניט חונקת בהגנה ובמאני מנצחת מעל הלין בקלילות
  10. 2 הקבוצות מגיעות להתמודדות הערב בכושר טוב למרות הפסד החוץ האחרון.. כל קבוצה עם 11 ניצחונות (זניט שיחקה 2 משחקים פחות).. צ'אבי פסקוואל המאמן עושה עבודה נפלאה ושינה פלאים את המועדון הרוסי לטובה אם נשווה לשנה שעברה עם הגנה כשוחה ואין להם בעייה גם לשחק בקצב מהיר כשצריך.. הרוסים עשו החתמה מעניינת מאוד כשהביאו את טאריק בלאק שיכול לעזור המון מתחת לסלים(לא סגור על זה שהוא ישחק היום).. זלגריס התחילה טוב נכנסה למשבר כלשהו יצאה ממנו עם ריצה יפה עד להפסד האחרון מול צסק"א.. לסיכום אני מעריך שהמשחק כן ילך צמוד אבל בסוף זניט עם ההגנה החונקת שלה תדע לקחת לליטאים כמה פוזשנים בשביל להבטיח לעצמה את הניצחון ואני
  11. "הערך" לדעתי עם הבייתים הערב שיארחו את בארסה שתחסר את מירוטיץ (סיבות אישיות), ויקטור קלאבר, ברנדון דייויס (פציעות) קארל קוריץ (בידוד).. במקומם ישלימו את ה 11 של שארס 3 שחקנים צעירים סרג'י מרטניס, פאפי ברנקו ואיבו באדג'י.. אני לא יודע כמה בא טוב לבארסה המשחק הזה כאשר ביום בעוד יומיים יש לה יורוליג.. הבייתים יהיו חייבים לנצל את החיסורים ולהישאר בתמונה בסיום ואני איתם!
  • צור חדש...