קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

אושרי

רשומים
  • מספר תכנים

531
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

33 Excellent

9 עוקבים

קצת על אושרי

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. שאנדוג תגיע לחצי גמר הזה אחרי דרך מדהימה עם 9-1 במשחקים האחרונים כולל ניצחון ברבע גמר על קיסיאנג החזקה ועם נוקאווט של 3-0 העונה ליריבה המכובדת.. גוואנדוג תגיע במגמה טיפה שונה ואולי אפילו מבולבלת, הם הכניסו את תומפסון כזר השני ולדעתי הוא לא הצלייח עדיין להשתלב כמו שצריך במשחק הקבוצתי.. גוואנדוג הגיעה לפה לא אחרי ניצחון מרשים אלה יותר הפסד של הברווזים שרעדו בסוף ואיבדו את הראש ושניות לסיום גם את המשחק.. גוואנדוג ללא ספק עדיין נותרה הקבוצה החזקה ביותר בcba עם זאת בנסיבות הללו אני מנסה כאן את שאנדוג! G.L🇨🇳
  2. משחק דיי חסר חשיבות ל2 הקבוצות, אבל הם יגיעו במצב רוח טיפה שונה.. שרקס היו באיזור הפלייאוף עד לפני חודש ואז הגיעו 7 הפסדים מ8 משחקים שגמרו להם למעשה את הסיכויים וכעת אני חושב שהם פשוט רוצים לסיים תעונה הרגילה במהירות.. שאנשי כבר מזמן מחוץ לפלייאוף והם גם מפסידים ב8 המשחקים האחרונים ועדיין הם ינסו לנצח משחק 1 מהשניים האחרונים שנותרו כדי לסיים איכשהו עם טעם טוב.. במשחק האחרון נגד גוואנדוג החזקה הם עשו משחק תחרותי מאוד עד להארכה ששם נגמרו להם הכוחות ואפשר לראות מזה שהרצון ולהחימה עדיין קיימים.. אני מעריך ששאנשי תיתן פה פייט הולם, הליין שרק עולה טיפה מרתיע אבל בהמון מיקרים אין סיבה אמיתית לכך.
  3. אטלנטה הוקס (25-24 ו11-9 ביתי) תארח הלילה את גולדן סטייט (23-26 ו 9-17 בחוץ) גולדן מגיעה למשחק הזה כאנדרדוג קליל בעיקר בגלל המשחקים האחרונים שבהם הם הפסידו 6 מתוך 7 האחרונים כולל התפרקות לגורמים לפני יומיים בטורנטו ב53 הפרש.. עם זאת בכל ה5 משחקים האחרונים הם שיחקו ללא סטף קארי.. לפני כן כשהוא שיחק הם הביסו את הבולס ועשו גם משחק תחרותי במאמי.. סטף זמין הלילה ואיתו הם קבוצה טובה ושונה לגמריי.. ההוקס יגיעו אחרי 2 ניצחונות אבל יש להם כמה בעיות הלילה כאשר האנטר, קולינס ודאן כבר בחוץ.. מבחינת גולדן גרין עדיין מוטל בספק אבל לדעתי הוא ישחק (מקווה מאוד) ואם ישחק לדעתי הם עדיפים כאן וגם במידה והוא בסו
  4. ביג'ין+3. 2 הקבוצות נחלמות על מקום אחרון לפלייאוף, נותרו 4 משחקים כאשר ביגין מקדימה את היריבה ב2 ניצחונות, ניצחון של הליונס יקרב אותם מרחק ניצחון אחד.. ביג'ין בששת המשחקים האחרונים הצליחו לנצח רק פעם אחת.. ליונס הראו שיפור לאחרונה אבל יחד עם זאת הפסידו ב2 משחקים האחרונים בדו ספרתי, יש להם סגל סיני בחיזוק הזרים מור והאס.. עוד לא הבנתי עם האס ישחק היום אבל כנראה שכן. ביג'ין הפסידו לליונס בכל המפגשים האחרונים.. ביג'ין נבנתה השנה כדי לשחק פלייאוף עם מאמן זר ו3 זרים בקבוצה הושקעו הרבה כספים ומשאבים ואם הם לא יגיעו לשם זאת תיהיה אכזבה גדולה עבורם.. אני חושב שביגין היום תיתן את כל מה שיש לה מההתחלה
  5. ואוו איזה עקיצה יפה לבריאותתת..
  6. יבנה בחלק התחתון ונלחמת על הישרדות, רמת השרון עדיין חולמת על פלייאוף.. יבנה תגיע אחרי ניצחון וינסו להמשיך את המגמה.. קיילב ווקר הזר של יבנה מוביל את הקבוצה וג'רארד דה וון חזר ויבנה תשחק עם 2 זרים.. רמ"ש משחקים כדורסל לא רע וינסו לרשום גם ניצחון נוסף אחרי שניצחו את רעננה.. יבנה צריכה להילחם פה לשמור קרוב ואולי גם לנצח. בהצלחה חג"ש ושבוע טוב 🙏
  7. אלבה איבדה סיכוי לפלייאוף ולנסה עדיין נלחמת להיכנס לשם.. לאחרונה ולנסיה נראה קבוצה דיי כבויה וההפסד האחרון ליוונים מעיד על כך.. אנחנו רואים לאחרונה שדווקא הקבוצות שאיבדו סיכוי להעפיל משחקות טוב וחופשי יותר.. הספרדים יגיעו לחוצים וטעונים מאוד ולא תמיד זה תורם.. אני מעריך שיהיה משחק שקול שבו אלבה בביתה לא תעשה לונסיה חיים קלים. בהצלחה ושבת שלום🙏
  8. קינדאו פתחה בצורה טובה את העונה אבל אז הגיע סוג של ירידה מסויימת והיא נהייתה עוד אחת מהקבוצות שנלחמות על הפלייאוף, בחודשיים האחרונים היו להם תוצאות פחות טובות בהשוואה ללוחמי המלוכה.. לעומת זאת אצל R.F אפשר לראות שיפור ברור מאז 2021, התבוסות האחרונות שקיבלו הגיעו מהדרג העליון ואני לא חושב שהם יקבלו הפסד שלישי ברצף היום ומול קבוצה שדווקא דיי שווה אליהם ברמה.. קינדאו לא צריכה להיות כל כך פייבריט פה ואני בוחר בפייטרס שישמרו את זה קרוב ויכולו גם לנצח. G.L🇨🇳
  9. ליונס נלחמים על סיכויים אחרונים להיכנס לפלייאוף, קיסי סביר להניח ישארו במקום הרביעי עד לפלייאוף.. קיסי השאירה הרבה כוחות במשחק האחרון מול לאונינג ויש מצב שזה קצת ישפיע.. ליונס נלחמים בכל המשחקים גם נגד יריבות חזקות יותר ולא נוהגים להתפרק.. הקבוצות כבר ראו כמה מסוכן לאמץ ולסכן את הכוכבים שלהם לקראת הדבר האמיתי בהמשך מבחינה של פציעות וכאלה.. בכל אופן אני חושב שהליונס מסוגלים לתת פה פייט כמו שצריך.. הלין היה 11 ירד ל8 ושוב חוזר ל11 לדעתי אין להתרגש.. G.L🇨🇳
  10. מייק ג"ימס הסקורר של צסקא בחוץ ל2 משחקים הקרובים ובלעדיו אני חושב שצסקא קצת תתקשה התקפית הרבה יפול ויקום על קליברון וטוקו שנגליה השחקנים ה 2 וה 3 אחרי ג'ימס בקבוצה.. עבור זניט במקום ה8 זה סוג של משחק שיכול להכריע להמשך בסקוניה יושבת להם חזק על הזב כרגע. זניט לדעתי תקשה היום על צסק"א ותנצח תמשחק הזה. G.L
  • צור חדש...