קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

ישי

רשומים
  • מספר תכנים

22
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. תסתכל על המומנטום של שתי הקבוצות ותבין למה היחס כזה....בהצלחה רבה
  2. אף פעם לא הבנתי את השאלות האלה על רמת ביטחון מי שלא בטוח שלא יהמר....אגב ה87% היתה תשובה יפה באותה מידה היית רושם לשואל גם 91...😄😄😄 חבר'ה אתם לא בטוחים אל תהמרו האיש רק מציע לכם ועם הרזומה שלו.....מה יש בכלל לשאול על רמות ביטחון....בהצלחה לכולם
  3. על מה יש לסביליה לשחק??? עדיף לנסות לעקוץ על ניקוסיה דווקא ביחס מפנק מאד מאד
  4. מסכים איתך לחלוטין בהימורי קרנות בין 0 ל 4 במחצית.....שים לב לעוד סוג של הימור שהווינר הכניס בזמן האחרון קרו עד דקה 15 יחסים מטורפים של כמעט פי 4 על סימון שלא תיהיה קרן עד דקה 15......הם לא נותנים את זה על רוב המשחקים אבל כל יום יש בין 4 ל 5 משחקים כאלה
  5. בית"ר לבד שווה בין 6 ל 7 קרנות במשחק.......במחוחד במשחק כזה שהיא חיבת לנצח אם עוד רוצים להשיג משהו בעונה הזאת....כנה"ל באר שבע...בהצלחה איש יקר
  6. בהצלחה בן אדם......אני בכלל יותר אהבתי את סימוני הקרנות שלך שעוד התחלנו פה לפני כמה שנים....היית נותן 3 סימוני קרנות כמעט 100% הצלחה היו לך...יאללה בוא תחזור קצת למקורות כדורסל קשה לתפוס בגלל הפלוסים...האנליסטים של המועצה בכדורסל לא פראירים.....שים לב לאחרונה הם פוגעים בצורה יוצאת מהכלל.....
  7. אפשר לדעתי לזרוק פה את הפלוס...............בהצלחה
  8. לא ברורה לי לחלוטין האובסיסיה פה של מרבית הממליצים על ניצחון של מכבי תל אביב .......אחת הקבוצות הכי חלשות ביורליג השנה............שיהיה בהצלחה
  9. הפוך גוטה הפווווווווווווווווווווווווווווווווך שיהיה בהצלחה בכל מקרה
  10. לא חבל על הכסף??.....במידה ונפלת בברצלונה או בפס"ז נפלת בשני הטפסים והלך הכסף....לא יותר שווה לך לפצל לשני טפסים עם משחקים שונים??.....היתה לי תקופה שגם שיחקתי ככה עד שהבנתי שאני מפסיד ככה יותר.......שיהיה בהצלחה בכל אופן....אתה אחד הטובים פה
  11. כל הכבוד אילן...כבר פעמים אני בשורת הרווח מהסימונים שלך אתמול היתה נפילה כואבת של משחק אחד מ5...ירב..למרות שאם המשחק היה נמשך עוד 5 דקות הם היו משווים ואנחנו היינו רואים מזומנים.....יישר כוח אח...כל הכבוד
  12. מברווק איש יקר..הפעם לקחתי ממך 4 וכולם נתפסו...אחלה בחירות יש לך ורואים שאתה גם בודק אותם...תודה רבה אחינו
  13. תיהיה לי בריא וחזק לקחתי 5 כל ה5 נתפסו....תמשיך ככה
  • צור חדש...