קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

גרש

רשומים
  • מספר תכנים

9,912
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

10

גרש היה הזוכה היומי בדצמבר 30 2020

גרש קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

908 Excellent

קצת על גרש

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

4,652 צפו בפרופיל
  1. רשימת פצועים למחזור ה-19 ביורוליג שגם בתוקף למחזור ה-20 עקב המחזור הרצוף. https://www.euroleague.net/news/i/b8vehtjnaevlv579/injury-report-round-19
  2. גם אני חושב קובנה מסוגלת לעמוד בליין ואף לנצח שיהיה בהצלחה.!
  3. מי יכול עליך , ובכושר שלך. מאחל הצלחה רבה תותח!
  4. אני עם הגרמנים , הרבה קרדיט למאמן שלהם. שיהיה בהצלחה לטובה.
  5. אכן יורד הביטחון . עדיין.. לדעתי קובנה זה הצד הנכון גם בליין 3 נק'.
  6. לא הכוונתי שהכוכב תפסיד מעל הליין, יש מצב שהיא תתפוס את הליין וגם סימנתי אותם בהמלצות אבל זה הימור 50-50.. לדעתי הכוכב תפסיד. לגבי המאניליין, מקווה עבורך שבחרת את הצד הנכון.
  7. תיקנתי כמה סימונים , אולקר מעל הליין.
  8. הכוכב האדום קבוצה חלשה ועוד שהיא יוצאת למשחק חוץ אז לא מפתיע אותי הליין הגבוה שקיבלה. לדעתי היא תפסיד לגבי המאניליין, בחרת 2 ניחושים הכי קשים שיכולים להיות. מצד אחד יש לך את הגרמנים שהם בבית קבוצה חזקה ואמיצה ולדעתי זה ילך עד הסוף גם המשחק ברוסיה, זניט שהיא לא מאריות קבוצות בית תפגוש את אחת קבוצות החוץ המפתיעות בליגה, קובנה מסוגלת להפתיע ולצאת עם נצחון. שיהיה בהצלחה !
  9. שלום עליכם לפנינו ערב משחקי מחזור ה-20 ביורוליג, מצפים לנו מפגשים חמים ומרתקים. באשכול הנוכחי יצורף סקר שייתן לנו כיוונים מי וכמה. העונה, כפי שאתם שמים לב, העונה הפכפכה , לא יציבה ,נכון בכל מה שקשור לגדולות של היורוליג. ולכן אני ממליץ לכם להזהר עם הסכומים , לשחק בשיקול דעת, לשחק חכם. מאחל הצלחה רבה! הכיוונים שלי למשחקי היורוליג לערב שישי . לדעתי ז'לגיריס קובנה +5 נשמע בחירה טובה. הערכה ששני הקבוצות יילחמו עד הסוף ולא יוותרו לרגע. צסקא מוסקבה -4 נשמע בחירה לא קלה בכלל אבל ברצלונה סובלת מחיסורים והעונה כבר צסקא הפסידה לברצלונה, לדעתי הפעם הרוס
  10. מעניין.. שיהיה בהצלחה!
  11. אני חושב חימקי מוסקבה תפסיד באיזור הליין בין 10-13 נק'. שיהיה בהצלחה!
  12. אני עם הליין, לדעתי גבוה מספיק כדי שאלבה תעמוד בו. בהצלחה רבה!
  • צור חדש...