קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Gibor88

רשומים
  • מספר תכנים

16
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

קצת על Gibor88

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. שיהיה בהצלחה חבר. יחסים ביזיוניים של הווינר לתוצאות תיקו. לא שווה לשלוח ביחס כזה
  2. ערב טוב חברים משחק 1- אלבסטה - סארגוסה... 2 סרגוסה מצד אחד שואפת לעלות ליגה מהמקום השני ולדלג על הפלייאוף. מנגד, אלבסטה נלחמים על הירידה. לצערה זה כנראה זה מה שיקרה. נכון שהיא חיה פצועה ותתן הכל כדי לשרוד אבל זה לא מספיק לה נגד סרגוסה, קבוצת החוץ החזקה ביותר העונה בליגה השניה בספרד. אני מאמין שסרגוסה תמשיך במאזן חוץ האיכותי שלה ותנצח את המשחק. משחק 2- פורדנונה - קונסנזה... 1 מאבק דומה פה בין קבוצת הבית שנלחמת על עלייה ישירה לסרייה א' מול קבוצת החוץ שנמצאת המאבקי תחתית. פורדנונה מקבוצות הבית החזקות העונה בסרייה ב'. פה אני הולך עם קבוצת הבית ומסמן 1. בהצלחה למשכפ
  3. אם הבטחון בהימור נמוך, למה להמליץ? או גרוע מכך, למה להמר?
  4. שיהיה בהצלחה כמה משחקים צריך לתפוס בשביל להחזיר את ההשקעה?
  5. מאמין שקבוצות הבית יעשו את העבודה ויוסיפו 3 נקודות למאזן בהצלחה לכולם ושבת שלום
  6. ערב טוב אני מאוד מאמין בדאבל הזה. בני יהודה בתקופה טובה. הביתיות תהווה יתרון נוסף. סביליה אמורה לעשות את העבודה ולתפוס את המקום השני בליגה בהצלחה למשכפלים
  7. תודה על התגובות חברים. הפרסום עלה קצת באיחור. בכל מקרה, זה נראה טוב בינתיים 😉
  8. ערב טוב חברים צריך את עזרת המומחים בגיבוי. שלחתי טופס שיטתי 3/4, עד כה תפסתי 3. ההימור האחרון הור טוטונהאם 1- נגד וולבס בחוץ. השקעתי 40 ואני יכול לזכות בכ-1300 שח אם המשחק האחרון ייתפס. הייתם ממליצים לגבות את ההימור ב-× או 1? אם כן, בכמה? ואגב, למה היחס על טוטנהאם גבוה יחסית? תודה רבה לעוזרים.
  9. שבת שלום אתמול תפסתי שלישייה יפה והצטערתי שלא שיתפתי אז קבלו רביעייה מרחבי אירופה... לוקומוטיב בתקופה טובה למרות שנכנעו לפורטו בליגת האלופות. מנגד טולה קבוצת חוץ לא רעה אבל אני מאמין שלוקומוטיב תצא מנצחת במשחק הבית. אתלטיקו לא אמורה להתקשות מול לגאנס הבינונית. אין מה להרחיב. בורנמות' - יונייטד עלול להיות מוקש. בורנמות' בתקופה טובה אבל יונייטד חייבים להתחיל לצבור נקודות אם הם רוצים להתברג ברביעייה הראשונה. לאמיצים, אפשר ללכת על דורטמונד (1-). בהצלחה!
  10. נאפולי ביותר מגול ----》 יחס 2.50 סביליה ניצחון ----》 יחס 1.85 גוואנגז'ו ר.פ ניצחון ----》 יחס 1.90 סה"כ יחס 8.79
  • צור חדש...