קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Gibor88

רשומים
  • מספר תכנים

25
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

3

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. גראנדה ללא תיקו 17 משחקים כאשר האחרון הגיע אחרי משחקה מול ברצלונה. הייתי שולח קאדיס 1+
  2. ערב טוב פורום יקר עבור כל הנבחרות זה משחק שלישי בששה ימים ואני מאמין שהעייפות תורגש ולכן אני חושב שהמשחקים בין הנבחרות היותר שוות ברמתן יסתיימו בתיקו. אני חושב שצ'כיה יכולה להפתיע את ווילס בחוץ ולכן במשחק הזה סימנתי תיקו במחצית לא להתפזר בסכומים, הימור מעניין ובעל ערך להעביר את הזמן בהצלחה למשכפלים
  3. יופי של המלצה חבר. פספסתי בדקה אבל שיהיה בהצלחה
  4. תודה חברים. קצת מזל לא מזיק
  5. בליגה האוסטרלית אין כמעט תוצאות תיקו. אני מנחש שהמשחק בין סנטרל קוסט לפרת' גלורי יסתיים הפעם בתיקו אחרי ששתי הקבוצות סיימו בתיקו אחד ושתיים בהתאמה ב20 משחקים האחרונים. הסטטייסטיקה חייבת להישבר סנטרל - פרת' - סימון X
  6. כל הכבוד תותח! שיכפלתי, תודה
  7. שיהיה בהצלחה חבר. יחסים ביזיוניים של הווינר לתוצאות תיקו. לא שווה לשלוח ביחס כזה
  8. ערב טוב חברים משחק 1- אלבסטה - סארגוסה... 2 סרגוסה מצד אחד שואפת לעלות ליגה מהמקום השני ולדלג על הפלייאוף. מנגד, אלבסטה נלחמים על הירידה. לצערה זה כנראה זה מה שיקרה. נכון שהיא חיה פצועה ותתן הכל כדי לשרוד אבל זה לא מספיק לה נגד סרגוסה, קבוצת החוץ החזקה ביותר העונה בליגה השניה בספרד. אני מאמין שסרגוסה תמשיך במאזן חוץ האיכותי שלה ותנצח את המשחק. משחק 2- פורדנונה - קונסנזה... 1 מאבק דומה פה בין קבוצת הבית שנלחמת על עלייה ישירה לסרייה א' מול קבוצת החוץ שנמצאת המאבקי תחתית. פורדנונה מקבוצות הבית החזקות העונה בסרייה ב'. פה אני הולך עם קבוצת הבית ומסמן 1. בהצלחה למשכפלים
  9. אם הבטחון בהימור נמוך, למה להמליץ? או גרוע מכך, למה להמר?
  10. שיהיה בהצלחה כמה משחקים צריך לתפוס בשביל להחזיר את ההשקעה?
  • צור חדש...