קפוץ אל תוכן

אביחנוס

רשומים
  • מספר תכנים

25
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

5

קצת על אביחנוס

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. מקווה שלפחות כמה מכם אימצו.יחס 2.45 נתפס. בעולם היחס היה 3
  2. בהחלט גם על זה חשבתי.שמדובר במשחק שכל מערכה שמגיעה ל4-4 אוטומטית עוברת לשובר שיויוון זה לגמרי נתון שיכול לעזור לאנדרדוג
  3. שלום לחובבי הטניס. מה דעתכם על יאניק סינר ביחס 2.45 מול דה מינאור? הילד האיטלקי הזה נראה לי מיוחד מאוד.מגיע לגמר הטורניר שנערך בארץ שלו עם קהל תומך.דה מינאור בהחלט נחשב שחקן בכיר יותר אבל נראה לי שיש כאן אפשרות לעקיצה ביחס מפתה מאוד
  4. תודה רבה.בהחלט הלכתי פה כנגד הרוב המוחלט של הממליצים. שהטובים ינצחו !
  5. אז קודם כל שלום חברים.אחרי תקופה ארוכה שלא המלצתי(למי שזוכר,אני פריק של ספורט אמריקאי ומתמחה בטניס,בייסבול פוטבול ו-nba) הנה לכם המלצתי ללילה : אטלנטה הוקס מגיעה ל״אמריקן איירליינס ארינה״ מול ההיט שהשיגו מספר תוצאות יפות העונה , כולל ניצחון על הטוענת העיקרית לכתר מבחינתי מילווקי. אטלנטה מגיעה למשחק שני בבאק טו באק לאחר משחק קשה וצמוד אתמול מול פילדלפיה.מיאמי מקבלת לראשונה העונה את ג׳ימי באטלר שנוחת היישר להרכב הראשון. אחרי כל זה מתבקש לומר שההימור הוא מיאמי בכל הכוח נכון?אז זהו שלא.אטלנטה קבוצה מעולה לדעתי , קבוצה צעירה שלא מפסיקה לרוץ ולקלוע מכל המקומות.עם שתי בחירות דראפט גבוהות שהצטרפו לסגל מוכשר מאוד שבנה לויד פירס שמתחיל לראות את חזונו מלפני שנתיים וחצי מתממש.מיאמי אמנם נראית טוב מאוד בתחילת העונה אך בעיניי מדובר בבלון שיתפוצץ מהר מאוד.חוץ מג׳ימי באטלר הורס חדרי ההלבשה אין להם יותר מדי מה להציע . למשחק הם יגיעו ללא ג’יימס ג’ונסון ודיון וויטרס הותיקים שכבר נמצאים עם רגל וחצי מחוץ לקבוצה.החיסור המשמעותי שלהם הערב יהיה דרק ג׳ונס ג׳וניור.לגבי הבאק טו באק והעייפות זה לא מדאיג מבחינתי שכן אטלנטה ידעו לחלק כוחות יפה אתמול ואף שחקן לא עבר את ה-30 דקות למעט ייאנג. לסיכום אטלנטה נראית נהדר השנה בהמשך לניצוצות הגדולים שהראתה שנה שעברה, השנה אני רואה איך זה בא לידי ביטוי וצופה להם הגעה לפלייאוף . גם אתמול הם היו טובים יותר מאחת המועמדות לאליפות והפסידו בגלל חוסר מזל. מיאמי בעיניי קבוצה אפורה והחל מהערב נתחיל להבחין בזה בבירור. הסימון הוא אטלנטה הוקס ב-+8 מרגיע (זה מה שטוב בהימורי תחילת עונה - הבוקיז עדיין לא יודעים לזהות מגמות יכולת של קבוצות ולכן מפנקים בפלוסים גבוהים לקבוצות שלא מגיע להם,אני בטוח שבמפגש הבא בין הקבוצות העונה הפלוס לא יהיה כל כך גבוה). בהצלחה לכולם!
  6. הרגע הזה ארבע דקות לסוף שזאק לאבין ומארקנן דפקו שתי שלשות ברצף והחזירו את היתרון ל98-90 אחרי שניו יורק התקרבה ... הרגיש שהמשחק גמור לגמרי 3 וחצי דקות לסוף,ואז הגיע בובי פורטיס...
  7. ידידי היקר,האם אתה אומר שמץ קבוצת בית טובה לאחר שבדקת?יצא לך במקרה להעיף מבט במאזן הבית שלהם?
  8. חיסורים קטנים לא משהו רציני:ג׳ינובילי,גיי,פארקר,גרין וקוואי....בקטנה😜
  9. מחזק!!!! מילווקי קבוצה אדירה בעיניי.הדבר היחיד הוא שהם מגיעים עם סגל טיפה קצר....למרות זאת אני מאוד מאמין בהם היום מול ניו אורלינס.ניו אורלינס עם כח אש לא מבוטל אבל יסלח לי אלווין ג׳נטרי - הם שכונה מדי.וכששכונה פוגשת קבוצה מסודרת.אני הולך עם הסדר!מאמין ומשכפל!
  10. בהצלחה ידידי היקר.אני אישית לא מסוגל ללכת נגד קאם ניוטון אבל זה רק אני🤓אני מתרחק,בהצלחה!
  11. איכשהו קצת עבר לנו מהרדאר המשחק בין קליפרס לאורלנדו.אורלנדו תעלה הערב לשחק ללא 3 שחקני חמישייה! טרנס רוס , פורנייה וגורדון בחוץ.מי אמור לשים שם סלים חוץ מווצ׳ביץ????מנגד קליפרס בשני המשחקים האחרונים מראה לנו אנרגיות אחרות ומוכיחה שהיא עושה את ההתאמות הנדרשות לצורת משחק ללא גריפין.אני חזק עם הקליפרס בישיר!!!!!!!! בהצלחה למשכפלים!!!
  12. המאני ליין על טנסי הוא 1.68.אני יוצא מנקודת הנחה שטנסי תנצח בהפרש של לפחות שער שדה שזה 3 נק׳ בעיניי גם תנצח בהפרש של טאדצדאון לפחות.לגבי הפלוס הנמוך?תודה לבוקיז זה מה שיש לי להגיד.טנסי מגיעה כמעט ללא פצועים אריזונה מגיעה בעיקר עם פצועים.פלוס כזה באמת צריך לחטוף
  • צור חדש...