קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

אביחנוס

רשומים
  • מספר תכנים

69
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

6

קצת על אביחנוס

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

682 צפו בפרופיל
  1. טוב עדכון חשוב מאוד מהדקות האחרונות : קרשאו נפצע בגב ולא ישחק הערב !!!! מבחינתי זה קריטי והייתי ממליץ עכשיו שלא לשים את ההימור
  2. שלום חברים יקרים. משחק מספר 2 בסדרת הגמר של האמריקן ליג מפגיש בין 2 הקבוצות הטובות בליגה. מצד אחד אטלנטה ברייבס שמגיעה למשחק הזה אחרי מאזן מושלם עד כה בפלייאוף ועם חבורה כבדה של חובטים חזקים מאוד ובולפן מעולה. אפשר לומר שאטלנטה היא הקבוצה המאוזנת ביותר בליגה אחרי ... הדודג׳רס! עם כל הכבוד לאטלנטה הם ייפגשו הערב את הקבוצה הטובה ביותר בליגה. קבוצה שכמעט ואין בה חולשות ובכל ערב נתון יכולה לשתק את היריבה שמולה עם סוללת מגישים מדהימה ומצד שני מסוגלת לדפוק הום ראנים בלי הכרה בעזרה מוקי בטס , קודי בלינג׳ר ג׳סטין טרנר ושאר כוכבי העל שלה . היום אטלנטה תפתח עם אנדרסון שהוא מגיש ראוי ומגיע אחרי עונה רגי
  3. אדווין ג׳קסון מאסטודיאנטס נפצע וייעדר 4 חודשים בגלל זה הליין ככה...
  4. התכוונתי לא צופה בענף עליו הוא ממליץ לא בהימור ספציפי.
  5. ידידי , בוא נסיים את השיחה פה. ברגע שהודית שאתה לא צופה במשחקים עליהם אתה ממליץ אני את שלי עשיתי . היה לי חשוב שחברי הפורום שעוקבים אחרי ההמלצות יידעו שההמלצות מגיעות מאדם שמסתמך על מספרים נטו מבלי להבין את המשחק מקצועית אפילו ברמה הבסיסית. אם מישהו ייבחר בכל זאת לקחת המלצה שלך זה לגיטימי רק חשוב שהפרט הזה יהיה ידוע. מעבר לכך באמת שאני מאחל לך רק הצלחות בהמשך ההימורים אין לי כאן בעיה אישית עם אף אחד. בוא נסיים כאן . ערב טוב.
  6. אני האחרון לדרוך על יבלות . כמות הפעמים שנפלתי וכמות הכסף שהפסדתי בהימורים גרמה לי להבין ללבו של כל אדם . אני הגבתי עכשיו רק בגלל שלא יכולתי לשתוק אל מול זה שתקף פה את כולם ראשון. תודה ויום נעים .
  7. אוו הנה קצת כנות שאני יכול להעריך . לפחות יש לך את היושר להודות שאתה אכן לא צופה בענף בו אתה ממליץ ופועל רק לפי מספרים נטו. כל אחד רשאי לקחת איזו המלצה שהוא רוצה ממך רק למען ההגינות חשוב שתרשום זאת בכל המלצה שלך.
  8. יאללה אח שלי תפסיק כבר עם הפוזות אין לך מושג אתה בלוף . אתמול המלצת על 3 משחקים שבהם בחרת את הפייבוריטים בבייסבול ונפלת בכולם ובכלל אחוזי ההצלחה שלך הם בדיחה . אין לך מושג בספורט ונוכחתי לגלות זאת מספר פעמים בהם הפגנת חוסר ידע הכי בסיסי בענף. אני כצופה נלהב של בייסבול כבר שנים קלטתי אותך מההמלצה הראשונה. שיהיה לך בהצלחה לך ולפורטפוליו שלך אני בטוח שרובנו כאן נשמח לראות אותך ״נועץ״ במקומות אחרים. סלאמת .
  9. אילן , אתה איש יקר וכל זכייה מגיעה לך . כן ירבו.
  10. לגמרי מחזק את רומא . הימור ספורט לפני כל מספר שהוא הוא הימור מקצועי שמתבסס על היכולות המקצועיות של הקבוצה בהתאם לתנאים של אותו היום (פצועים,מצ׳אפים בין שחקנים וכו׳) אדון ביגבטס היקר הראה עד עכשיו בעיקר קשקשת של מספרים מבלי להתייחס אפילו פעם אחת לעניין המקצועי עצמו . מילא היה לך אחוזי הצלחה גבוהים , אבל הם רחוקים מלהיות כאלה...
  11. אנטטקומפו בחוץ. בתקופה הזו כדי לשלוח הימור רק בסמוך לתחילת המשחק. יש מלא שינויים.
  12. שכחתי כמובן לאחל בהצלחה לעניין ההימור עצמו . ללא קשר למה שרשמתי באופן כללי לגבי ההימור הנ״ל אני נוטה להסכים למרות עליית הליין .
  13. טוב אני חייב לומר מה שאני חושב - אין לך מושג בבייסבול באמת.שאלת אותי מקודם אם קול שהוא המגיש המוביל של היאנקיז פותח היום . פרסום המגישים לכל משחק מפורסם לפחות יום לפני ובהתחשב בזה שקול שיחק ביום הפתיחה אז ברור לכולם כבר מספר ימים שהוא לא ישחק היום שלא לדבר שאם היה משחק אז היחס היה בקלות 1.20 ואף מתחת לכך בווינר הישראלי . בנוסף לפני יומיים המלצת לבדוק את סדר המגישים במשחק מסוים (לא המגיש הפותח) . ממתי מפרסמים סדר מגישים?!!! אני באמת חושב שכל ההימורים שלך מתבססים על התפלספויות בנוגע לשינויי ליין ושווקים מבלי להבין במשחק עצמו . אני לא מזלזל לרגע במגמות של הימורים וכו׳ אבל כדי להמר על ענף מסוים צר
  14. מה אתה חושב על היאנקיז היום ידידי ? ארייטה כבר מזמן לא מה שהיה אז אני פחות חושש ממנו. בכלל הפיליס מרגישים לי כמו בלוף . נראה לי יאנקיז אחלה הימור עם האפ
  • צור חדש...