קפוץ אל תוכן

Santiago

רשומים
  • מספר תכנים

42
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

5

1 עוקב

קצת על Santiago

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

746 צפו בפרופיל
  1. אי.טי (4.5-) - מוביס (4.5+) הימור : 1 רמת ביטחון :7/10 gl
  2. תודה חברים, אכן כפי שצפיתי ההימור אכן נתפס ברכות לזוכים
  3. ריאל מדריד פותחת את העונה בבית לאחר עונה מוצלחת ביורוליג כאשר היא מגיעה לפיינל פור ורק מפסידה לצסקא במשחק שהיה אחד ההזויים שראיתי ביורוליג בשנים האחרונות עם שיפוט לקוי. ריאל השנה לא ממש השתנתה משנה שעברה והעזיבה היחידה שבאמת ראויה לציון היא העזיבה של גוסטבו איון, חוץ ממנו שאר השחקנים היו שחקני ספסל שלא ממש היו חלק משמעותי ברוטציה. אין שחקן משמעותי שהצטרף ולדעתי יתן את הטון בקבוצה. מנגד מגיעה פנר שגם היא לא בדיוק השתנתה, נכון הם צירפו 2 שחקנים רצינים כמו דה קולו ווסטרמן וזה אומנם חיזוק אך מנגד איבדו את מלי ואת גודוריץ. שנה שעברה ללא ספק פנר היתה הקבוצה החזקה במפעל תחת הנהגתו של אוברדוביץ. בליגה 2 הקבוצות פתחו טוב, ריאל עם מאזן 2-0 ונצחונות די מרשימים על חובנטוד ומורסיה כאשר הם גם מנצחים את ברצלונה שהתחזקה השנה מאוד בגביע ופנר עם ניצחון בליגה ומאזן 1-0 אבל בגביע מול אנאדולו הם נראו לא טוב והפסידו. זה פתיחת העונה במפעל המעוטר באירופה, אני חושב שהליין מתבסס על ההפסדים שהיו לפנר גם במשחקי הידידות והמשחק מול אנאדולו, לדעתי עדין פנר קבוצה יותר טובה מריאל ואני לא רואה סיבה ככל שתהיה שפנר תקבל גם אם זה בחוץ 7 נק פור. לסיכום: אני כאן עם פנר והליין הנכבד שהם קיבלו אני מסמן פנרבחצה (7+)
  4. מסכים ברוקלין די הימור בטוח לחלוטין בטח עם ליין 4 אין סיטואציה שלילי מנצחים מעל אם בכלל בהצלחה
  5. בדיוק גם במצב של 7-6 7-6 יש סיכוי למערכה של 6-2 ואז זה הפסד
  6. לא יודע ליין פישי וציצציפס אומנם שחקן טוב אבל זה פדרר יותר חושב שפדרר עם יקח
  7. אני לא רואה את סימון עומד מול אנדרסון הוא גדול עליו גם בליין 3.5 לא הייתי מאמין אפילו אז לא על 2.5 אולי הימור נחמד
  8. מחצית ראשונה פרת - בריסבין (2.5+) - 1 ברשת בהצלחה
  • צור חדש...