קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

ניץ

רשומים
  • מספר תכנים

178
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

57 Excellent

קצת על ניץ

• דרגה
    ממליץ הפורום

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. סט לואיס+3 - באטלר הסימון הוא 2. המשחק יחל ב00:00 שעון ישראל. שנפתח שבוע טוב. נעשה ונצליח.
  2. אוונסביל - וויומינג +2 הסימון הוא 1. מידת ההשקעה מעט נמוכה מהרגיל. המשחק יחל ב02:00 שעון ישראל. נעשה ונצליח.
  3. אתחיל ואומר שאני מתנצל על ההיעלמות, עברתי תקופת עומס בעבודה ולא היה לי זמן לעצמי אז בטח ובטח שלא לפורום, אבל היא מאחורינו, ועכשיו התפנה לי זמן לחזור ולהמליץ באופן יומיומי כמו בימים היפים. בערב, כשאסיים עם הבדיקות המעמיקות, יעלה גם סינגל מכללות. לענייננו.... מתחת 3 שערים (בול 3 חוזר הכסף) במשחק בין איינדהובן לברצלונה ביחס נפלא של 2.27. את האמת? אני לא רואה גם מצב שיהיו שני שערים במשחק. אבל עדיף ציפור אחת ביד משתיים על העץ נעשה ונצליח.
  4. עונה חדשה... מתחילים. סינסינטי -אוהיו+4.5 הסימון הוא 1. שתהיה לנו אחלה של עונה... המשחק יחל ב01:00 שעון ישראל ונמצא גם בווינר. נעשה ונצליח.
  5. תודה רבה לכולם. מזל טוב ענק לזוכים !
  6. פרדו - באטלר+3.5 הסימון הוא 2. המשחק יחל בשעה 18:10 שעון ישראל ונמצא כסינגל גם בווינר. נעשה ונצליח.
  7. תודה רבה לכולם מזל טוב לזוכים !!
  8. סט ג'ון - ג'ורג'טאון+6.5 הסימון הוא 2. המשחק יחל ב01:30 שעון ישראל, ונמצא כסינגל בווינר. נעשה ונצליח.
  9. לאו דווקא שתי הקבוצות הכי טובות בליגה, אפשר להגיד יוסטון - קליבלנד. שתי הקבוצות גם עם ממוצע 85 נק למשחק כ"א, וחלק מהשחקנים על המגרש יהיו עוד שנה בנבא. בקיצור, מעניין תודה אלוף ובהצלחה !
  10. פלורידה סטייט - צפון קרוליינה+1 הסימון הוא 1. ההשקעה מעט נמוכה יותר מהרגיל. לחובבי הכדורסל, יהיה משחק אדיר, ששווה מאוד לצפייה. המשחק יחל ב02:00 שעון ישראל, ונמצא כסינגל בווינר. נעשה ונצליח.
  11. אני רק חייב לציין את הקטע של קליבלנד, הם לקחו את הליינים נגד וושי ופילי בעשרת המשחקים האחרונים, ולא 0-10. מאזן גרוע לכל הדעות, אבל לדייק. הרבה פעמים אני רואה שאתה מעט טועה במאזן הATS. אתה ממליץ נהדר. בהצלחה.
  • צור חדש...